Domácí neděle béčku na jaře zatím nesedí

default.jpg
12.07.2017

Šlágr kola mohli sledovat diváci v neděli dopledne na hřišti za sokolovnou. Vedoucí Havlíčkova Borové B totiž přivítala třetí Libici nad Doubravou, která na vedoucí tým ztrácela dva a na druhou Vepřovou pouhý jeden bod. Domácím šlo o hodně, v případě výhry by si upevnili místo v čele, v případě prohry se mohli teoreticky propadnout až na čtvrtou pozici.

Od začátku zápasu bylo vidět, že se na hřišti setkaly dva vyrovnané mančafty, které budou vycházat ze zabezpečené obrany a trpělivě vyčkávat na svou příležitost ke vstřelení branky. První vážnou šanci si vytvořili hosté, kteří ovšem zakončovali mimo Luptákovy tyče. Domácí odpověděli šancí Fruhbauera, který hlavičkou těsně minul hostující svatyni. 

Vyložených šancí však bylo k vidění jako šafránu přestože se hrál poměrně solidní fotbal, a tak nebezpečnější situace na obou stranách nastávali takřka výhradně po rohových kopech, ale žádná z nich v prvním poločase k brance nevedla. Na hřišti se bojovalo doslova o každý metr a všem začínalo být jasné, že kdo vstřelí první branku, vyhraje.

Podobný obrázek hry přinesl i začátek druhé půle. Pak ovšem vybojovali hosté rohový kop, při jehož rozehrání zapomněli domácí na zadní tyči zcela osamoceného hráče soupeře, který se hlavou nemýlil a hosté šli do vedení. Ještě než se stačili domácí z inkasované branky oklepat už musel Lupták znovu lovit míč ze své sítě. To když prudkou střelou z pravé strany nastřelili tyč, balon se odrazil přímo ke kopačce jejich hráče a ten pohodlně zvýšil vedení Libice na 0:2. Borovští se nechtěli s tímto výsledkem smířit a nadechli se k náporu. Vytvořili si i několik dobrých šancí, ale v cestě jim stál dobře chytající libický gólman, jež získával s každým dalším zákrokem klid a sebedůvěru. Přesto se domácí nevzdávali a vytvářeli si další šance. Antlův přímý kop jen těsně minul branku. Nejblíže ke skórování byl K. Šmíd, který skvěle hlavičkoval, ale gólovou radost mu dalším ze svých zákroků překazil hostující brankář, který tak dovedl svůj tým k dvoubrankovému vítězství a jak se později ukázalo i k prvnímu místu v tabulce.

Domácí tak přišli o vedoucí pozici, ale vzhledem k zaváháním Vepřové a Bělé jsou v průběžné tabulce o bod druzí právě za Libicí. Předvená hra rozhodně nebyla špatná, ale vrásky na čele nám dělá střelecká impotence, když jsme nea jaře neskórovali ve dvou ze tří mistrovských utkání.

Havlíčkova Borová B -Libice nad Doubravou 0:2(0:0)

Lupták - Veselý ( Pecha ), Brukner, Staněk, Žák - Šmíd P., Zvolánek, Fikar ( Šmíd K. ), Tonar ( Antl ) - Fruhbauer, Klement

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více