Rezerva sehrála první zápas. S Mírovou prohrála 2:4

default.jpg
12.07.2017

První přátelské utkání sehrála v úterý také borovská rezerva, které okupuje po podzimu první místo ve IV. třídě. Soupeřem jí na umělé trávě v Havlíčkově Brodě byl ambiciózní B tým Mírovky, která podle slov svých hráčů, má na jaře před sebou jasný úkol. Získat plný počet bodů.

Z důvodu špatné komunikace mezi trenéry došlo k posunutí začátku zápasu o třicet minut. Pro některé hráče to však znamenalo, že rozcvička bude tak dlouhá, že na samotný zápas jim již nezbydou síly :-).

Utkání začalo ve svižném tempu a Mírovka od prvních minut naznačovala, že její útočná síla bude pro borovskou obranu tvrdý oříšek. V průběhu prvního poločasu vypracovala obě mužstva několik pohledných akcí, avšak zakončení na obou stranách postrádalo přesnost. Šance si za Borovou postupně vytvořili Aleš Fruhbauer, Milan Štefáček, Fikar i Zvolánek. Soupeř pak zahrozil nebezpečnými průniky středem hřiště, kde svoje nesporné a vyššími soutěžemi dobře prověřené kvality prokazoval Petr Mareš. Za Borovou se pak postupně trefili Fikar a Fruhbauer. Za Mírovku se prosadili hráči po rohovém kopu a střelou zpoza šestnácky.

V závěru utkání si dobře chytající Lupták ještě vyšlápl na Mareše a sudí nařídil pokutový kop. Ten sám faulovaný proměnil a Mírovka se ujala vedení 3:2. Poté několikrát vyškolila borovská záloha obranu Mírovky, avšak zakončení nebylo opět gólové. V závěru se podařilo Mírovce vstřelit čtvrtý gól. Poté sudí Půlpán odpískal konec a většina pospíchala do borovské občerstvovny u paní P na zápas Arsenalu proti Barceloně.

Hodnocení zápasu ze strany trenéra bylo spíše kladné. Jednalo se o první zápas a pro většinu i o první aktivní pohyb po novém roce.

Autor: Karel Šmíd, Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více