Rezerva prohrála v Dlouhé Vsi, přestože v poločase vedla

default.jpg
12.07.2017
Jednobrankový náskok nestačil hráčům Havlíčkovy Borové B, kteří zavítali ve svém jarním premiérovém utkání na půdu Dlouhé Vsi. Domácí rozhodli utkání ve svůj prospěch až v závěru.
V nepříliš fotbalově pohledném utkání byli domácí fotbalisté nakonec šťastnější.

Do utkání přitom nevstoupili borovští vyloženě špatně. Obrana zastavovala rychlé protiútoky domácích a hosté postupně získali drobnou optickou územní převahu. Bohužel dlouho si nedokázali vytvořit vyloženou gólovou příležitost. Branku se tak podařilo vstřelit až zhruba ve třicáté minutě Zvolánkovi, který byl po nastřelení balonu na branku v chumlu hráčů nejdůraznější a šanci přetavil ve vedoucí gól. Tým Dlouhé vsi hrozil i nadále v rychlých protiútocích, které byly jejich ozdobou po celou dobu utkání a nutno říci, že v jednoduchosti a rychlosti přechodu do útoku, by se od nich měli borovští hodně co učit. Většina jejich střeleckých pokusů ale končila mimo branku.

Do druhé půle vstoupili mnohem aktivněji domácí, kteří prvních sedm minut zatlačili hosty do jejich šestnáctky a bylo jen dílem štěstěny, že se jim nepodařilo vyrovnat. Postupně se však hosté z jejich tlaku vymanili a byli to oni, kdo převzal iniciativu. Do slibných šancí se několikrát dostali bratři Klementovi, kteří ale akce několikrát zbytečně překombinovali a sami se tak připravili o možnost skórovat. V utkání ovšem neměli jednoduchou úlohu, neboť záložní řada útok v podstatě nepodporovala a většina přihrávek, která na ně směřovala, byly těžké nakopávané balony z obrany. Poté co se nepodařilo vstřelit branku ani po závaru před domácí brankou, přišlo to, co podle otřepaného nedáš – dostaneš, přijít muselo a z vyrovnávacího gólu se radovali domácí, jejichž přízemní střílený centr si do vlastní branky ve skluzu nešťastně srazil Staněk. Oba týmy se poté snažili zvrátit vývoj zápasu na svou stranu a v tomto snažení byli šťastnější domácí, kteří krátce před koncem utkání rozhodli ve svůj prospěch.

Pozitivem zůstává, že přestože se zápas kryl se zápasem A týmu, odcestovalo k utkání šestnáct hráčů. Jako perličku na závěr uvádím, že mezi nejstarším Žákem a nejmladším Fikarem je rozdíl pětadvaceti let, což se v jednom mužstvu moc často nevidí.

Dlouhá Ves B – Havlíčkova Borová B 2:1(0:1)

Branka: Zvolánek

 Lupták – Veselý, Šrámek, Staněk, Žák – Fikar ( Fruhbauer ), Zvolánek, Štefáček ( Šmíd ), Antl – R. Klement, J. Klement

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více