Béčko podruhé za sebou ztrácelo. Prohrálo ve Štokách

default.jpg
12.07.2017
Nepříliš atraktivní fotbal se hrál v duelu dvou celků, které se chtějí prát o postup do vyšší soutěže. Boj nakonec rozhodl jediný gól.

Přímý souboj o druhou příčku v tabulce čekal v nedělním zápase borovský B tým. Na poměrně kvalitním hřišti byl k vidění především souboj precizních obran a příliš šancí se tak ani na jedné straně neurodilo. Celý první poločas byl velkou bitvou o pomyslné střední pásmo hřiště. V největší šanci poločasu se ocitl P. Šmíd po přízemním centru, ale ani skluzem se nepodařilo včas dohonit míč a uklidit ho do sítě. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 0:0. Po přestávce se obraz hry prakticky nezměnil a všem začínalo být jasné, že o výsledku zápasu, pokud neskončí remízou, rozhodne jediný gól. A střelecky šťastnější byli domácí, kterým se podařilo balón mířící metr před branku uklidit do sítě. Ke konci zápasu se ještě k náporu vybičovali hosté, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Největší šanci k vyrovnání zahodil Zvolánek, který dostal dostatek času ke střele ze šestnáctky, ale zakončil lajdácky nedůraznou střelou nad břevno. Po divácky nepříliš atraktivním zápase tak zůstaly všechny tři body ve Štokách.

 Štoky B - Havlíčkova Borová B 1:0(0:0)
 
 Sestava: Lupták - Žák, K. Šmíd, Šrámek, Pecha – P. Šmíd, Zvolánek, Veselý, Tonar – Antl( Fruhbauer ), Konfršt ( Staněk )
Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více