Béčko vyhrálo v Keřkově a přiblížilo se špičce soutěže

default.jpg
12.07.2017
Naplno bodovat před zápasy s nejtěžšími soupeři. Taková povinnost ležela v sobotu před hráči borovského béčka, kteří si brousí zuby na nejvyšší příčky tabulky. K cíli nakonec došli, i když ne úplně lehkým krokem.

 

Samotný zápas začal pro hosty výborně a po pěti minutách se z levé strany trefil přesně k vzdálenější tyči Pavel Šmíd. A i nadále měli více navrch hosté, i když domácí také občas zahrozili. Na jedné straně se ze závaru neprosadili domácí, poté letěla střela Antla z otočky těsně vedle. Další průnik do vápna si připsal M.Štefáček, ale jeho střelu vytlačil domácí gólman na roh. Po něm se kličkou přes obránce prosadil Antl a Milan Štefáček jeho střelu zblízka nadvakrát doklepl do sítě. Bohužel po druhém gólu tempo hry upadlo a do konce poločasu byla k vidění už pouze šance Pavla Šmída, jehož střelu zblízka vyškrábl domácí brankář na roh. Brzy po začátku druhého poločasu se hostům podařilo zápas definitivně rozhodnout. Antl prošel po pravé straně přes dva obránce, vyhnul se i brankáři a vstřelil krásný třetí gól svého celku. Celkem paradoxně hra ani jednoho celku ve druhém poločase sice neměla moc vysoké parametry, přesto bylo k vidění celkem dost šancí. Konfršt hlavou neuspěl a po pěkné akci na ose Šmíd – Staněk mladý Pecha křížnou přihrávku přes pokutové území nezužitkoval. Pak převzali otěže na chvíli zase domácí. Keřkovský Šrámek Luptáka nejprve jen prověřil a o minutu později chytala za hostujícího brankáře dokonce tyčka. Na druhé straně se do míče opřel Šmíd, ale jeho pěkná střela levačkou mířila těsně vedle a Tomáše Štefáčka po sólu přes tři obránce vychytal domácí brankář. Velkou šanci měla Borová dvacet minut před koncem, kdy Veselý poslal do uličky Antla, ale ten tentokráte před brankářem neuspěl. Nakonec se čestného úspěchu zaslouženě dočkali i domácí, kdy Háněl přeloboval Luptáka, míč se odrazil od břevna a dobíhající hráč snížil na 1:3. Velkou šanci k zdramatizování zápasu domácí nevyužili o dvě minutky později, kdy se po chybě obrany dostali domácí před Luptáka, jejich střela ale naštěstí šla těsně vedle. Poté se ještě dožadovali hosté penalty za faul na Konfršta, ale píšťalka sudího zůstala němá. Hosté tak nakonec vítězství uhájili a příští týden doma přivítají Pohled B, který také okupuje čelní příčky tabulky.
 
Keřkov B – Havlíčkova Borová B 1:3(0:2)
 
Branky: P.Šmíd, M.Štefáček, Antl
 
Sestava: Lupták – Šrámek, Žák, K.Šmíd, Staněk(75. Uttendorfský) – Pecha, Veselý, T.Štefáček(65.A.Fruhbauer), P.Šmíd – Antl, M.Štefáček(46.Konfršt)
Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více