Béčko si smlslo sedmi trefami na Rozsochatci

default.jpg
12.07.2017
V posledním kole vydřela naše rezerva výhru na půdě Úsobí, kterou chtěla jednoznačně potvrdit za takřka letního počasí i proti béčku Rozsochatce. Tomu nakonec uštědřila doslova debakl. A drtivá výhra jí pomohla udržet kontakt s absolutním čelem tabulky.

Do zápasu vstoupili domácí aktivně a v první šanci se ocitl brzy Tonar. Ten ale po přihrávce Fruhbauera přestřelil. Borová dále trpělivě rozebírala obranu hostí, ale branka poměrně dlouho nepřicházela. To se změnilo po rohovém kopu, kdy měl Antl dostatek času zpracovat si míč na prsa a vystřelit. Na jeho ránu neměl hostující gólman šanci. Po několika minutách zvýšil vedení domácích po krásné, technické střele do protějšího růžku Tonar a bylo prakticky rozhodnuto. Zápas pokračoval v režii Borové a třetí branku přidal před pauzou Zvolánek, který po brejku přehodil brankáře. Úvod druhého poločasu, stejně tak jako většina zápasu, připomínal festival neproměněných šancí a nádherných zákroků skvěle chytajícího gólmana hostí. Góly začaly padat až v poslední dvacetiminutovce, když na hřiště přinesl svěží vítr střídající Milan Štefáček. Tomu se podařilo po jedné hlavičce, kdy prodloužil míč za záda gólmana a dvou tvrdých střelách z pravé strany vsítit hattrick. Jednu trefu přidal k bližší a druhou naopak na vzdálenější tyč. Svůj druhý gól také přidal Zvolánek a domácí tak svého soka rozsekali zaslouženě 7:0.  Přestože je výsledek optimistický, je třeba se zamyslet nad žalostnou produktivitou v proměnování vyložených šancí. Nebýt sterility (ano, i při sedmi vstřelených brankách!!), mohl zápas jednoznačně skončit dvouciferným výsledkem. Přidjou utkání, ve kterých, může každá nevyužitá šance mrzet.

Havlíčkova Borová B – Rozsochatec B 7:0(3:0)

Branky: M.Štefáček 3, Zvolánek 2, Antl, Tonar

Sestava: Lupták – Šrámek, Žák, K. Šmíd, Pecha – Zvolánek, K.Veselý, Tonar(T.Štefáček), P.Šmíd(M.Štefáček) – A.Frühbauer(Konfršt), Antl

 

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více