„A“ mužstvo přivezlo tři body z Mírovky

default.jpg
12.07.2017
Nepříjemný soupeř čekal v dalším mistrovském zápase na hráče vedoucího týmu soutěže. Nováček si zatím nevede vůbec špatně a v prozatímní tabulce se vyhříval v horní polovině tabulky. Borová ovšem úlohu favorita zvládla.

Celkově vzato se ovšem nahrál ani z jedné strany pěkný fotbal. Domácí měli zpočátku územní převahu, tu ale vyjádřili pouze několika závary a trestnými kopy. Pak se ke slovu dostali i hosté, Blažkovi pokus srazili domácí obránci a Štefáček mířil hlavou v dobré pozici pouze mimo branku. První gól tak vstřelil P. Veselým který se proháčkoval přes tři hráče, domácí obránci mu pak otevřeli dálnici až před brankáře, který jeho střelu na vzdálenější tyč nezkrotil. Borová pak mohla po chvíli přidat další branku. Štefáček vyslal Blažka, který parádním, ostrým centrem našel Šrámka. Jeho bomba z voleje ovšem mířila pouze Trbůškovi do nohou. Nevýrazný první poločas tak skončil těsným vedením favorita. Vzruch už přinesly pouze nevybíravé zákroky Mutla na Chlubnu a Štefáčka a zranění P. Veselého. Druhá půle měla podobný průběh jako první dějství. Fotbal mizerné úrovně rozsekl až Blažek, který se protáhl kolem Mutla, který je faouloval v pokutovém území a Šrámek penaltu suverénně proměnil. Třetí branku mohl přidat střídající M.Klement, jeho střela ale mířila jen těsně mimo. Domácí se pak připomněli šancemi Maťka a střelou Průži, oba pokusy ale mířili mimo spolehlivě chytajícího Kopeckého. Naději Mírovce vysvitla až čtvrt hodiny před koncem, kdy jejich trestný kop prošel přes celé pokutové území a domácí záložník nadvakrát prostřelil Kopeckého. Obavy hostí mohl utnout Šrámek, který se vyhnul dvěma obráncům, ale osamocený před bránou napálil pouze domácího gólmana. Mírovka pak posledních deset minut tlačila hosty na jejich polovinu, ale jednu jejich šanci utnul Kopecký a na druhé straně zastavil R. Klementa nejprve nedovoleně Mutl a poté zdvižený praporek pomezního. Nicméně i tak lídr již svoje vedení udržel a mohl se radovat z těžce vydolovaných bodů.

Branky: P. Veselý, Šrámek(pk)

Sestava: Kopecký – Janáček, J. Veselý, Kučera – Štefáček (75. Fruhbauer), Chlubna, Brukner, P. Veselý (46. M. Klement) – Šrámek, Hošák, Blažek(60. R. Klement)

Autor: Janáček Jakub
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více