A tým vydoloval tři body až po velkém boji

default.jpg
12.07.2017
Papírovým předpokladům se málem vzepřela rezerva Světlé nad Sázavou. Ač dohrávala o devíti hráčích, byla lídru tabulky vyrovnaným soupeřem.

Domácí nezačali tvrdé a vyhecované utkání příliš dobře a prvních dvacet minut byly hosté lepším týmem. Zejména jejich záloha působila hodně fotbalovým a technickým dojemem. I první šance se urodily na světelské straně. V 15. minutě vytáhl Veselý Štrosovu střelu k tyči a o pět minut později zaťukala rána světelského záložníka z přímého kopu na tyč domácí branky. Teprve poté se probudili i domácí borci. Nejprve střílel nad Štefáček, rohový kop Veselého prošel nebezpečně celým hostujícím malým vápnem, ale v 30. minutě se po centru ze strany a Bruknerově přiťuknutí trefil střelou přes hlavu Hošák. Domácí pak do konce poločasu konečně vyrovnali hru a mohli přidat další branky. Z přímého kopu střílel těsně vedle tyče P. Veselý a v asi největší šanci vytáhl Hošákovu střelu zblízka hostující Březina. Do druhé půle šli domácí nejen s jednobrankovým vedením, ale i s převahou jednoho muže v poli. Ve 43. minutě totiž Štros nešetrně zajel do J. Veselého a poprávu viděl červenou kartu. Druhá půlka nabídla podobný obraz jako první dějství. Hosté byli v poli vyrovnaným soupeřem, ale jejich technicky vyspělá hra končila s hranicí pokutového území. Zato domácí i přes nepříliš dobrý výkon zahrozili několika nebezpečnými brejky a diváci si několikrát žádali gólový návdavek. Dvakrát se ocitl sám před gólmanem Šrámek, ale pokaždé pálil do jeho náruče. Hlavně druhá jeho šance doslova volala po gólu. V 60. minutě z třiceti metrů napřáhl J. Veselý a jeho bombu do šibenice s námahou Březina vytáhl na rohový kop. Dobrou příležitost měl po Klementově přiťuknutí i Štefáček, ale jeho střela prolétla těsně nad hostujícím břevem. Cestu do sítě si nenašla ani hlavička Janáčka a v 70. minutě sudí neuznal zřejmě regulérní gól Hošákovi, jehož hlavička se po Štefáčkově přesném cenru odrazila od břevna za brankovou čáru. Sudí ale nechal pokračovat ve hře, Janáček míč do branky nedorazil a v dalším brejku střílel mimo R. Klement. Hosté pak přišli o dalšího hráče, když Petřík sestřelil M. Klementa a po zásluze mu rozhodčí ukázal druhou žlutou kartu.  Hosté přesto díky několika přímým kopům dohrávali v tlaku, ale když jejich poslední trestný kop, zahrávaný z hranice šestnáctky, skončil vysoko nad Veselého brankou, mohli borovští hráči slavit důležité tři body do tabulky.

Branka: Hošák

Sestava: Pavel Veselý - Janáček, J. Veselý (80. Šmíd), Kučera - Štefáček, Chlubna, Bruknr (70. M. Klement), Petr Veselý - Šrámek, Hošák, R. Klement

Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více