Zlomené prokletí

default.jpg
12.07.2017
Jako začarovaný hrad, kde jim není souzeno vyhrávat, působilo na hráče Havlíčkovy Borové hřiště v Dolním Městě. Tentokrát však mluvil pohled do tabulky jasně. Hosté byli papírovými favority.

Na malém a hrbolatém hřišti v Dolním Městě připomínala hra obou družstev spíše boj, k čemuž nemalým dílem přispěl i velmi slabý rozhodčí.  Příliš kombinačních akcí v celém zápase k vidění nebylo, byl to síše tvrdý boj, přesto se šancí urodilo poměrně dost. Ty stoprocentní hlavně na straně hostí. Již v páté minutě vysunul hlavičkou Šrámek do brejku Blažka, který pláchl obraně, ale tváří v tvář brankáři mířil vysoko nad. Borová se po první šanci začala tlačit dopředu a domácí se snažili kontrovat z rychlých brejků. Jeden z nich skončil trestným kopem za hranicí šestnáctky, který Veselý reflexivně vykopl na roh. Do další šance se na druhé straně probíjel Klement, ale obránci jej zastavili včas. Skóre se měnilo zhruba po čtvrthodině hry, kdy našel Brukner centrem ze strany P. Veselého, který z rohu velkého vápna nechytatelně vymetl protější šibenici. Gól zapůsobil na domácí jako studena sprcha a hosté byli již do konce poločasu o chloupek lepším týmem. Sudí nejprve Borové upřel pokutový kop za ruku ve vápně, pak zkoušel znovu střelecké štěstí P. Veselý, jeho střela se ale pouze otřela o břevno a dvakrát se nepřesně zastřeloval Šrámek. Největší šanci prvního poločasu si tak připsal až Hošák, kterému nádherně naservíroval míč M. Klement, borovský kapitán ale z pěti metrů minul naprosto odkrytou branku. Domácí ještě v prvním poločase kontrovali dalším trestným kopem a jednou hasil nebezpečí včas vyběhnuvší Veselý. Do druhého poločasu tak šli hosté s jednobrankovým vedením. I po přestávce měla po celou dobu Borová o něco více ze hry, Dolní Město hrozilo spíše ze standartních situací a dlouhými nákopy. Postupem času si hosté vypracovali několik slušných šancí. Čtvrt hodiny po pouze dostal míč před bránu Martin Klement, přistrčil na svého bratra Radka, kterého obránce strhl k zemi. Exekuce pokutového kopu se ujal Chlubna, ten ale z penalty přestřelil. Domácí pak dvakrát napřáhli zdálky, ale Veselý se při jejich střelách příliš nezapotil a Hošákovi sudí gól neuznal pro domnělý ofsajd.. Rozuzlení přinesla až 70. minuta. Brukner poslal míč Hošákovi, který se otočil a prudkou střelou napálil brankáře. Naštěstí pro hosty si ale skákavý míč našel přes ruce domácího gólmana cestu do sítě. Euforie ale trvala pouze deset minut. Domácí Janák vystřelil ze šestnáctky a jeho tečovaná rána doplachtila do borovské branky. Prakticky hned z dalšího útoku mohl definitivně pojistit vedení hostí po přihrávce P. Veselého R.Klement, ten ale mířil ve stoprocentní šanci nad. Domácí pak mohli srovnat, ale jejich útočník přeloboval branku a na druhé straně zastavil v úprku R. Klementa pouze zvednutý praporek domácího pomezního. Když pak v nastaveném čase zatáhl záchranou brzdu proti Halamovi Janáček, odvezli si hosté zaslouženě z hřiště nepříjemného soupeře po velmi tvrdém a vypjatém utkání tři body.

 

branky: P. Veselý, Hošák

Sestava: Pavel Veselý - Janáček, J. Veselý, Kučera - M. Klement, Chlubna, Brukner, Petr Veselý - Šrámek(82. Štefáček), Hošák, Blažek(10. R. Klement)

Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více