Áčko veze tři body z derby v Přibyslavi

default.jpg
12.07.2017
Po porážce nováčka ze Sobíňova zajížděla Havlíčkova Borová A k derby do sousední Přibyslavi. Hosté potvrdili roli favorita a po zásluze si odvážejí plný bodový zisk.

Hosté zahájili aktivně, nejprve se protáhl domácí obranou Blažek a o minutu později mířil nad Janáček. První branka na sebe nenechala dlouho čekat a po faulu na Blažka kopala Borová penaltu. S tou si zkušeně poradil Chlubna a hosté se tak ujali vedení. Jejich euforie ale brzy opadla a do hry se dostali i domácí. Sobotka mířil pouze do Veselého náruče a Machova střela prosvištěla těsně nad břevnem. Favorit pak zahrozil dalším průnikem Blažka, ale po chybě v obraně fauloval ve vápně Kučera Macha a rozhodčí Česal srovnal stav pokutových kopů. Hájek se nemýlil a vyrovnal na 1:1. Borová pak upadla do letargie a trestat mohl Kalenda, ten ale v obrovské šanci sám před Veselým selhal. V 35. minutě pak posadil Blažek rohový kop na hlavu Janáčka, který rozvlnil Pometlovu síť. Hosté pak mohli ještě zvýšit ale Blažkovu bombu Pometlo s námahou vyboxoval, Hošák mířil sám před brankářem šajtlí nad a po Blažkově centru hlavou v megašanci přestřelil osamocený R. Klement. Tvrdý direkt dostali hosté v 41. minutě, kdy byl po druhé žluté vyloučen Kučera a Borová tak dohrávala v deseti. Rozdíl jednoho hráče ale nebyl v druhé půli prakticky znát. Hosté Přibyslav prakticky do ničeho nepustili a naopak sami v deseti zvýšili skóre. Na další Blažkův roh si naběhl Brukner a jeho hlavička zapadla přesně k tyči. Domácí pak očividně znervózněli a v šedesáte minutě se srovnal i stav lidí na hrací ploše. Mach nešetrně zajel do Veselého a byl poprávu vyloučen. Domácí se pak již na nic nezmohli a dvacet minut před koncem pečetil akci Štefáčka s Janáčkem po zemi mazácky Hošák na 4:1 pro hosty. Havlíčkova Borová pak mohla ještě zvýšit, ale Janáček,Blažek, Brukner a R. Klement své příležitosti neproměnili a domácí útočník v posledních minutách vysoko přestřelil. Hosté si tak připsali další tři body a po dvou kolech se vyhřívají na prvním místě tabulky.

Branky: Chlubna(pk), Janáček, Brukner, Hošák

ČK: 41. Kučera

Sestava: P. Veselý – Janáček(82. Tonar) , J. Veselý, Kučera – M. Klement, Chlubna, Brukner, Štefáček(Šmíd) – Blažek, Hošák (72. Z. Fruhbauer), R. Klement

Autor: Janáček Jakub
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více