Další cenné body s Antonínovým Dolem.

2017-07-17-21-20-35.jpg
03.05.2019

    V sobotu 27.4.2019 zavítal na hřiště u sokolovny soupeř z Antonínova Dolu, který nám na podzim uštědřil výprask 7:0. Přestože hosté, opírající hru o zkušené bocre Tichánka a Vorálka, v jarní části sezony nedosahují podzimních výsledků, byl to soupeř nadmíru těžký.

     Hosté začali svoji hru klasickou kombinační rozehrou, kdy dopředu směřovali přesné pasy na hbitého Gavaliéra. Jelikož jsme zpočátku zápasu přistupovali pozdě ke středním záložníkům, měli hodně času na přesné přihrávky a z toho pramenila jejich herní převaha. Do vyložených šancí se však hosté nedostávali, proto zkoušeli štěstí ze střední vzdálenosti a zejména Tichánek byl pro Pafku Veselého stálým nebezpečím. Postupem času jsme však hru více méně vyrovnali a začali jsme se i my dostávat dopředu. Ve 25. minutě však přišel přísně odpískaný faul  Němce před pokutovým zemím a Tichánek vymetl levou šibenici Veselého branky. Branka nás však nesrazila a s hosty jsme začali hrát vyrovnanější partii. Do poločasu přišlo ještě několik zajímavých situací v obou pokutových územích, ale stav zápasu se neměnil.

   Do druhé půle jsme nastoupil s odhodláním vyrovnat, začali jsme více presovat rozehru soupeře a lépe jsme bránili střed hřiště. Přesto v 53. minutě přišel rohový kop hostů, který jsme klasicky špatně odbránili a prohrávali po hlavičce Šancla 0:2. Tento okamžik jako by hosty uspokojil a nás naopak nabudil. V 61. minutě vystřídal Luňáčka Zvolánek a hned první svojí první akcí nadchnul, když po úniku po levé straně zasekl na šestnáctce obránce a pohotovou ranou trefil levou tyč banky hostů. Odražený míč vrátil do sítě Sobotka a v 64. minutě to bylo 1:2. Hned v 66. minutě pak Petr Veselý vyškolil u brankové čáry obránce, poslal přesný centr na přední tyč, kde tělem skótroval Němec - 2:2. Následně nato prošel přes celé hřiště stoper Paušíma, v závěru akce však nedokázal trefit branku soupeře. V 76. minutě přišel na hřiště Provazník, který v 83. připravil branku pro Luptáka, jenž po jeho křížné přihrávce prostřeli brankáře hostů potřetí. V 90. minutě vybídl Provazník ke gólovému zakončení do prázdné brány Němce. Zápas tak skončil 4:2 a my jsme do tabulky získali 3 důležité body.

    Nám se herně povedl zejména druhý poločas, kdy kluci bojovali a měli velkou snahu výsledek zvrátit, což se nakonec podařilo. Hosté ke konci zápasu odšli trochu fyzicky, na což určitě mělo vliv i to, že neměli žádné hráče na vystřídání. Tři body získané s tímto soupeřem nás zase o něco přiblížili k záchraně v I.B třídě. Nyní ale musíme zabojovat v dohrávce v Lučici, aby takto získané body nepřišly nazmar. Perličkou nakonec je stížnost hostů proti naší "brutální hře". Trenér hostů byl asi na jiném zápase, neboť tvrdou hru předváděli i jeho hráči a například skluz zezadu na Provazníka bez možnosti hrát míč, který sérii tvrdších zákroků spustil, byl přímo na ukázkové vyloučení.

Výsledek: 4:2 (0:1)       ŽK: 3:2          ČK: 0:0   Rozhodčí: Fryč, Škorpík, Krejča

Branky: 64. Soboka, 66, Němce, 83. Lupták, 90. Němcec - 25. Tichánek, 53. Šancl

Sestavy:

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel, Chlubna, Blažek, Paušíma, Frühbauer Aleš - Sobotka (90. Šrámek), Němec, Frühbauer Zdeněk, Lupták, Veselý Petr (76. Provazník), Luňáček (61. Zvolánek)

Antonínův Důl: Hanusek - Všohájek, Šancl, Vorálek, Kříž - Tichánek, Gavaliér, Šabatka, Kocmánek - Pokorný, Kovlačík

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

bacek 06.05.2019 v 09:13:33
Tu stížnost jsem fakt nepobral, prostě kluci z Adolu neunesli prohru, kterou potřeboval na něco hodit..

Ubytovna

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně.

Kontakt na správce:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Popřípadě email: hanapuzova@seznam.cz

PF 2021

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více