Domácí prohra s Černíčí.

2017-07-12-14-54-10.jpg
15.04.2019

K prvnímu domácímu zápasu jara zavítali na hřiště u sokolovny hráči Černovic, druhého týmu tabulky, v čele se zkušeným Lovětínským. My jsme chtěli bodově a také výkonostně navázat na zápas ve Šmolovech. Výkon týmu špatný nebyl, bídné zakončení a lehce obdržené branky však zapříčinili výsledek 0:3.

Hned od začátku zápasu jsme zkoušeli být aktivní, hrát kombinačně, což se nám i dařilo. Ale už v 6. minutě jsme bohužel nepohlídali odražený míč ve vápně  a zkušený Lovětínský toho využil ke skórovaní. Nicméně jsme nesložili zbraně a po chvíli jsme mohli odpovědět po nádherném centru Chlubny za obranu. Na desítce míč promáchl volný Němec a na zadní tyči bohužel chyběl zavírající hráč. Hosté se poté dostali do tempa, dobře kombinovali, ale do šancí se nedostávali. Pokoušeli se tedy o střelbu z dálky a nutno řídi, že jejich pokusům moc nechybělo. Jedninou vážnější příležitost si hosté vypracovali ve 30té minutě, kdy střelu z vápna zneškodnil Veselý a dorážka již proběhla z ofsajdové pozice. My jsme mohli do poločasu srovnat Zdendou Frühbauerem, ale míč vyražený brankářem nedokázal z blízka usměrnit do brány. Dobré zakončení předvedl po rohovém kopu Sobotky Blažek, jeho tvrdou hlavičku však před brankovou čárou zablokoval hostující obránce. Po poměrně nadějném výkonu jsme první poločas prohráli 1:0.

Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním vyrovnat. Hned zpočátku se dral do šance Lupták, k zakončení akci ale nedotáhl. Naopak v 50. minutě jsme nepohlídali centr ze strany a volný Čermák překonal Veselého podruhé. Naše snaha o vyrovnání poté vzrostla, ale šance Luptáka, Rakušana a opět Luptáka zůstali i vlivem chybějícího štěstíčka nevyužité. V závěru zápasu pak hosté podnikli brejk, ze kterého v 88. minutě uričili konečnou podobu výsledku.

Utkání jsme prohráli, výsledek však podle mě neodpovídá předvedené hře. Škoda neproměněných šancí, ukázalo se, jak moc nám v zakončení chybí Provi. Nicméně předvedená hra nebyla špatná.

Výsledek: 0:3 (0:1)  6. Lovětínský,  50. Čermá, 88. Lacina        ŽK: 1:3

Rozhodčí: Babák

Sestavy:

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Chlubna, Blažek, Paušíma, Frühbauer Aleš - Sobotka (68. Luňáček), Frühbauer Zdeněk, Němec, Lupták - Veselý Petr (57. Pecha), Rkušan (83. Neubauer)

Černíč: Novák - Leitkep Vít, Gall, Beseda (Deutschkar), Leitkep Michal - Kříž, Janoušek, Brom, Lacina )89. Pecha) - Lovětínský, Čermák

Autor: Brukner Roman

Přatelská utkání 2019

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)