Domácí prohra s Černíčí.

2017-07-12-14-54-10.jpg
15.04.2019

     K prvnímu domácímu zápasu jara zavítali na hřiště u sokolovny hráči Černovic, druhého týmu tabulky, v čele se zkušeným Lovětínským. My jsme chtěli bodově a také výkonostně navázat na zápas ve Šmolovech. Výkon týmu špatný nebyl, bídné zakončení a lehce obdržené branky však zapříčinili výsledek 0:3.

     Hned od začátku zápasu jsme zkoušeli být aktivní, hrát kombinačně, což se nám i dařilo. Ale už v 6. minutě jsme bohužel nepohlídali odražený míč ve vápně  a zkušený Lovětínský toho využil ke skórovaní. Nicméně jsme nesložili zbraně a po chvíli jsme mohli odpovědět po nádherném centru Chlubny za obranu. Na desítce míč promáchl volný Němec a na zadní tyči bohužel chyběl zavírající hráč. Hosté se poté dostali do tempa, dobře kombinovali, ale do šancí se nedostávali. Pokoušeli se tedy o střelbu z dálky a nutno řídi, že jejich pokusům moc nechybělo. Jedninou vážnější příležitost si hosté vypracovali ve 30té minutě, kdy střelu z vápna zneškodnil Veselý a dorážka již proběhla z ofsajdové pozice. My jsme mohli do poločasu srovnat Zdendou Frühbauerem, ale míč vyražený brankářem nedokázal z blízka usměrnit do brány. Dobré zakončení předvedl po rohovém kopu Sobotky Blažek, jeho tvrdou hlavičku však před brankovou čárou zablokoval hostující obránce. Po poměrně nadějném výkonu jsme první poločas prohráli 1:0.

     Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním vyrovnat. Hned zpočátku se dral do šance Lupták, k zakončení akci ale nedotáhl. Naopak v 50. minutě jsme nepohlídali centr ze strany a volný Čermák překonal Veselého podruhé. Naše snaha o vyrovnání poté vzrostla, ale šance Luptáka, Rakušana a opět Luptáka zůstali i vlivem chybějícího štěstíčka nevyužité. V závěru zápasu pak hosté podnikli brejk, ze kterého v 88. minutě uričili konečnou podobu výsledku.

    Utkání jsme prohráli, výsledek však podle mě neodpovídá předvedené hře. Škoda neproměněných šancí, ukázalo se, jak moc nám v zakončení chybí Provi. Nicméně předvedená hra nebyla špatná.

Výsledek: 0:3 (0:1)  6. Lovětínský,  50. Čermá, 88. Lacina        ŽK: 1:3

Rozhodčí: Babák

Sestavy: 

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Chlubna, Blažek, Paušíma, Frühbauer Aleš - Sobotka (68. Luňáček), Frühbauer Zdeněk, Němec, Lupták - Veselý Petr (57. Pecha), Rkušan (83. Neubauer)

Černíč: Novák - Leitkep Vít, Gall, Beseda (Deutschkar), Leitkep Michal - Kříž, Janoušek, Brom, Lacina )89. Pecha) - Lovětínský, Čermák 

 

Autor: Brukner Roman
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Přatelská utkání 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)
více