Havlíčkova Borová A - Habry A - důležité 3 body.

2017-07-12-12-21-39.jpg
05.11.2018

     Další zápas s konkurentem o Černého Petra v letošní sezóně. Dá se říci, že výhra v tomto utkání byl skoro povinná a prohra by znamenala pád na úplné dno tabulky I. B třídy kraje Vysočina.

    Jak se nám, skoro již tradičně, nedařili vstupy do minulých zápasů, tak nyní nám vyšel úvod zápasu výtečně. Už v 7. minutě přešel David Lupták na pravém křídle přes beka hostů a jeho přesnou přihrávku na penaltu dokázal zužitkovat Provazník. Branka nás trochu uklidnila, možná až moc a hosté se po dvou rohových kopech dostali do zakončení. Ani jedna střela však naši branku netrefila. Utkání pak bylo především bojem na těžkém terénu a odehrávalo se především ve středu hřiště. Zlom v utkání přišel v 31. a 32. minutě. Nejprve opět Luták přešel přes beka a jeho přesný centr poslal pohodlně do sítě Rakušan. O minutu poté pak přišla asi nejhezčí akce utkání. Rakušan dostal pěkný křížný pas od Luptáka, dobře zpracoval, vyhnul se obránci a naservíroval do běhu Provazníkovi, který bezpečně proměnil nájezd z úhlu na brankáře hostů. Čtvrtou branku přidal Béna, když nejprve Vilda Paušíma doběhl pěkný pas Sobotky, vyhnul se vybíhajícím gólmanovi hostů, vrátil míč na nabíhajícho Bénu a ten z hranice 20ti metrů obloučkem vsítil. Sám Vilda Paušíma mohl dát pátou branku, jeho únik však bravurně lapil hostující strážce svatyně.

    Po přestávce jsme si opět neodpustili zaváhání a umožnili jsme soupeři hned ve 46. minutě snížit po rohu Vavřičkou. Další komplikace jsme si však již odpustili a byli jsme to my, kdo se častěji a havně nebezpečně, dostával na dostřel soupeřovi branky. Své šance nevyužili postupně Provazník, který nejprve nastřeli boční síť a jeho druhý pokus vytěsnil mimo brankář, Rakušan poslal svoji střelu mimo a střelu Vildy Paušímy dokázala zblokovat obrana. Hosté hrozili především ze standartek, ale tentokrát jsme je bránili pozorně a v čele s Pafkou Veselým jsme hostům nedovolili skórovat. V 70. minutě pak svou čtvrtou brankovou přihrávkou nabídl Lupták branku Rakušanovi, který po jeho přesněm centu uklízel hlavou na zadní tyči do prázdné branky. V 84. minutě vystřídal Pavel Zvolánek ml. Rakušana a hned za 10 vteřin mohl skórovat, když po výkopu Veselého běžel sám na branku hostů. K jeho smůle však o několik centimetrů minul pravou tyč jejich branky. Utkání se pak již dohrávalo.

   V utkání jsme předvedli vysoké nasazení, bojovnost a výkon některých hráčů byl o mnoho a mnoho procent lepší než v jejich minulých zápasech. Je vidět, že mužstvo má v soutěži co nabídnout, pokud táhne celé za jeden provaz, předvede nasazení a chuť hrát. Utkání se povedlo především Davidovi Luptákovi, který byl prakticky k nezastavení a předvedl zřejmě svůj nejlepší výkon za A tým. Jen tak dál Davide.

 

Výsledek: 5:1 (4:0)      ŽK: 1:0

Branky: 7. Provazník, 31. Rakušan, 32. Provazník, 38. Béna, 70. Rakušan  - 46. Vavřička

Rozhodčí: Landsman, synecký, Karlík

Sestavy:

Havlíčkova Borová A: Veselý - Sobotka (57. neubauer), Blažek, Frührnauer Zdeněk, Frühbauer Aleš - Lupták (88. Novotný), Němec, Béna (79. Antl), Paušíma - Provazník, Rakušan (84. Zvolánek)

Habry A: Krátký Viktor - Janouch, Dibelka (67. Rainiš), Klouček, Vlček - Korel, Lacina, Bártík, Desenský - Bernat (33. Krátký Radim), Vavřička

 

Autor: Brukner Roman
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Přatelská utkání 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)
více