Havlíčkova Borová A - Habry A - důležité 3 body.

2017-07-12-12-21-39.jpg
05.11.2018

Další zápas s konkurentem o Černého Petra v letošní sezóně. Dá se říci, že výhra v tomto utkání byl skoro povinná a prohra by znamenala pád na úplné dno tabulky I. B třídy kraje Vysočina.

Jak se nám, skoro již tradičně, nedařili vstupy do minulých zápasů, tak nyní nám vyšel úvod zápasu výtečně. Už v 7. minutě přešel David Lupták na pravém křídle přes beka hostů a jeho přesnou přihrávku na penaltu dokázal zužitkovat Provazník. Branka nás trochu uklidnila, možná až moc a hosté se po dvou rohových kopech dostali do zakončení. Ani jedna střela však naši branku netrefila. Utkání pak bylo především bojem na těžkém terénu a odehrávalo se především ve středu hřiště. Zlom v utkání přišel v 31. a 32. minutě. Nejprve opět Luták přešel přes beka a jeho přesný centr poslal pohodlně do sítě Rakušan. O minutu poté pak přišla asi nejhezčí akce utkání. Rakušan dostal pěkný křížný pas od Luptáka, dobře zpracoval, vyhnul se obránci a naservíroval do běhu Provazníkovi, který bezpečně proměnil nájezd z úhlu na brankáře hostů. Čtvrtou branku přidal Béna, když nejprve Vilda Paušíma doběhl pěkný pas Sobotky, vyhnul se vybíhajícím gólmanovi hostů, vrátil míč na nabíhajícho Bénu a ten z hranice 20ti metrů obloučkem vsítil. Sám Vilda Paušíma mohl dát pátou branku, jeho únik však bravurně lapil hostující strážce svatyně.

Po přestávce jsme si opět neodpustili zaváhání a umožnili jsme soupeři hned ve 46. minutě snížit po rohu Vavřičkou. Další komplikace jsme si však již odpustili a byli jsme to my, kdo se častěji a havně nebezpečně, dostával na dostřel soupeřovi branky. Své šance nevyužili postupně Provazník, který nejprve nastřeli boční síť a jeho druhý pokus vytěsnil mimo brankář, Rakušan poslal svoji střelu mimo a střelu Vildy Paušímy dokázala zblokovat obrana. Hosté hrozili především ze standartek, ale tentokrát jsme je bránili pozorně a v čele s Pafkou Veselým jsme hostům nedovolili skórovat. V 70. minutě pak svou čtvrtou brankovou přihrávkou nabídl Lupták branku Rakušanovi, který po jeho přesněm centu uklízel hlavou na zadní tyči do prázdné branky. V 84. minutě vystřídal Pavel Zvolánek ml. Rakušana a hned za 10 vteřin mohl skórovat, když po výkopu Veselého běžel sám na branku hostů. K jeho smůle však o několik centimetrů minul pravou tyč jejich branky. Utkání se pak již dohrávalo.

V utkání jsme předvedli vysoké nasazení, bojovnost a výkon některých hráčů byl o mnoho a mnoho procent lepší než v jejich minulých zápasech. Je vidět, že mužstvo má v soutěži co nabídnout, pokud táhne celé za jeden provaz, předvede nasazení a chuť hrát. Utkání se povedlo především Davidovi Luptákovi, který byl prakticky k nezastavení a předvedl zřejmě svůj nejlepší výkon za A tým. Jen tak dál Davide.

Výsledek: 5:1 (4:0)      ŽK: 1:0

Branky: 7. Provazník, 31. Rakušan, 32. Provazník, 38. Béna, 70. Rakušan  - 46. Vavřička

Rozhodčí: Landsman, synecký, Karlík

Sestavy:

Havlíčkova Borová A: Veselý - Sobotka (57. neubauer), Blažek, Frührnauer Zdeněk, Frühbauer Aleš - Lupták (88. Novotný), Němec, Béna (79. Antl), Paušíma - Provazník, Rakušan (84. Zvolánek)

Habry A: Krátký Viktor - Janouch, Dibelka (67. Rainiš), Klouček, Vlček - Korel, Lacina, Bártík, Desenský - Bernat (33. Krátký Radim), Vavřička

Autor: Brukner Roman

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

25.10.2018 | bacek

To je fakt koucourek*///*

24.10.2018 | Co je to za máničku

19.10.2018 | Bruky

Borci někdo klobásy a pivo zítra na fotbal???