Chotěboř B - Havlíčkova Borová A, třetí prohra v řadě.

2017-08-08-20-21-14.jpg
18.10.2018

Zápasy s Chotěboří pro nás bývají vždy takovým malým svátkem, neboť v minulosti několik našich hráčů okusilo angažmá v Chotěboři. A také postavení v tabulce nás nutilo zabojovat venku o body. Zápas jsem však na vlastní oči neviděl, a proto jsem si dovolil použít komentář Petra Veselky z Havlíčkobrodského deníku.

Domácí měli velice dobrý nástup do zápasu, když hned v 8. minutě po prudkém centru po křídelní akci putoval balon do vápna, kde se prosadil Šimoňák. O pět minut později už to bylo o dvě branky. Akci středem hřiště zakončil Chlad, míč uklidil ke vzdálenější tyči. „Prvních patnáct minut jsme hráli tak, jak jsme chtěli. Jenže pak jsme kapánek polevili a pustili Borovou do hry,“ řekl k utkání trenér Chotěboře Bronislav Staněk. Hosté tak ve 39. minutě po chybě brankáře Marka snížili Bénou. Na začátku druhého poločasu šli hosté do domácích naplno. Ti měli i štěstí, protože vyhlavičkovali míč z prázdné brány, a to byl jeden z prvních klíčových momentů. Pak už Chotěboř pomalu přebírala otěže a z penalty Šimoňák dal na konečných 3:1. Pak navíc hosté přišli o jednoho hráče v poli, a fyzicky odpadli. Domácí ještě měli šest velmi dobrých příležitostí, ale Pavel Veselý držel soupeře nad vodou.

Výsledek: 3:1 (2:1)

Branky: 8. a 71. (PK) Šimoňák, 13. Chlad – 39. Béna

Rozhodčí: Bula, Pavlas, Soukupová

ŽK: 1:5    ČK: 0:1 (Janáček)