Chotěboř B - Havlíčkova Borová A, třetí prohra v řadě.

2017-08-08-20-21-14.jpg
18.10.2018

     Zápasy s Chotěboří pro nás bývají vždy takovým malým svátkem, neboť v minulosti několik našich hráčů okusilo angažmá v Chotěboři. A také postavení v tabulce nás nutilo zabojovat venku o body. Zápas jsem však na vlastní oči neviděl, a proto jsem si dovolil použít komentář Petra Veselky z Havlíčkobrodského deníku.

     Domácí měli velice dobrý nástup do zápasu, když hned v 8. minutě po prudkém centru po křídelní akci putoval balon do vápna, kde se prosadil Šimoňák. O pět minut později už to bylo o dvě branky. Akci středem hřiště zakončil Chlad, míč uklidil ke vzdálenější tyči. „Prvních patnáct minut jsme hráli tak, jak jsme chtěli. Jenže pak jsme kapánek polevili a pustili Borovou do hry,“ řekl k utkání trenér Chotěboře Bronislav Staněk. Hosté tak ve 39. minutě po chybě brankáře Marka snížili Bénou. Na začátku druhého poločasu šli hosté do domácích naplno. Ti měli i štěstí, protože vyhlavičkovali míč z prázdné brány, a to byl jeden z prvních klíčových momentů. Pak už Chotěboř pomalu přebírala otěže a z penalty Šimoňák dal na konečných 3:1. Pak navíc hosté přišli o jednoho hráče v poli, a fyzicky odpadli. Domácí ještě měli šest velmi dobrých příležitostí, ale Pavel Veselý držel soupeře nad vodou.

 

Výsledek: 3:1 (2:1)

Branky: 8. a 71. (PK) Šimoňák, 13. Chlad – 39. Béna

Rozhodčí: Bula, Pavlas, Soukupová

ŽK: 1:5    ČK: 0:1 (Janáček)

Sestavy:

Chotěboř B: Marek – Šimon, Janda, Málek, Tůma, Ledvinka (54. Voborník), Chlad, Pfeffer, Novák (74. Veselý), Krédl, Šimoňák

Havlíčkova Borová A: Pavel Veselý – Janáček, Zvolánek (76. A. Frühbauer), D. Lupták (82. K. Šmíd), Neubauer, Béna, Němec, Paušíma, Blažek (82. Novotný), Provazník, Z. Frühbauer

Autor: Havlíčkobrodský deník - Petr Ves
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více