Havlíčkova Borová A - Šmolovy

2017-07-12-14-51-50.jpg
04.09.2018

    Zápasový kolotoč I.B třídy nabídl další, již třetí v pořadí, domácí zápas našeho Áčka. Tentokrát na hřiště u sokolovny zavítal další nováček soutěže, Šmolovy. Vzhledem k bodové ztrátě z prvního domácího zápasu jsme potřebovali bodovat a získat 3 body.

     Vstup do utkání se nám tentokrát oproti zvyklostem docela povedl a hned po rozehrávce jsme se nastěhovali na soupeřovu polovinu hřiště. Už v páté minutě nám dali hosté příležitost k zahrávání přímého kopu z dobré vzdálenosti a Roman Provazník přes zeď vstřelil první branku utkání. Hosty úvod zápasu maličko zaskočil a i nadále jsme byli lepším týmem, do větších šancí jsme se ale nedostávali. Do jakýs takých příležitostí se dostali pouze Provazník a Němec, chybělo však přesné zakončení. Až těsně před poločasem se ocitl ve velké příležitosti stoper Rakušan, který však na zadní tyči hlavou minul zcela odkrytou branku. I hosté se dostali v průběhu první půle k několika střeleckým pokusům, s těmi si však poradil pozorný Pafka Veselý.

   Druhou polovinu utkání jsme jako vždy zahájili v útlumu a hosté nás začali přehrávat. Naštěstí ve 53. minutě Honza Chlubna dokázal po centru z levé strany prostřelit brankáře hostů podruhé a tím nám dodal klid na kopačky. Hosté se ještě pokoušeli nahecovat, ale do žádné opravdu velké šance se nedostali a ostatní situace vyřešil s přehledem Pafka Veselý. My jsme si do konce utkání připravili ještě dvě nebo 3 střelecké pozice, rozvlnit síť soupeřovi branky jsme však již nedokázali a utkání skončilo 2:0 pro náš tým.

   V utkání jsme získali potřebné 3 body, ale herně to až tak velká sláva nebyla. Přesto se v utkání již objevili některé věci, na které bychom chtěli v dalších utkáních navázat a pokačovat v nich.

 

Výsledek:  2:0 (1:0)     ŽK:  5:3   ČK:  0:0

Branky:  5. Provazník, 53. Chlubna Jan

Rozhodčí: Vašíček, Slíž, Zadina

 

Sestavy:

Havlíčkvoa Borová A: Veselý Pavel - Neubauer (46. Janáček), Blažek, Rakušan, Zvolánek Pavel ml. (61. Frühbauer Zdeněk) - Lupták David, Antl (78. Frühbauer Aleš), Provazník, Chlubna Jan (73. Novotný) - Paušíma (84- Čejka), Němec

Šmolovy: Vaněček Josef - Kučírek, Kruml (Kotrba), Kulhánek, Stzrašil - Vaněček Vítek, Matínek, Pevný (46. Vavruška), Svoboda (85. Kocman) - Bžďoch, Vaněček Adam

Autor: Brukner Roman
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více