Havlíčkova Borová A - Šmolovy

2017-07-12-14-51-50.jpg
04.09.2018

Zápasový kolotoč I.B třídy nabídl další, již třetí v pořadí, domácí zápas našeho Áčka. Tentokrát na hřiště u sokolovny zavítal další nováček soutěže, Šmolovy. Vzhledem k bodové ztrátě z prvního domácího zápasu jsme potřebovali bodovat a získat 3 body.

Vstup do utkání se nám tentokrát oproti zvyklostem docela povedl a hned po rozehrávce jsme se nastěhovali na soupeřovu polovinu hřiště. Už v páté minutě nám dali hosté příležitost k zahrávání přímého kopu z dobré vzdálenosti a Roman Provazník přes zeď vstřelil první branku utkání. Hosty úvod zápasu maličko zaskočil a i nadále jsme byli lepším týmem, do větších šancí jsme se ale nedostávali. Do jakýs takých příležitostí se dostali pouze Provazník a Němec, chybělo však přesné zakončení. Až těsně před poločasem se ocitl ve velké příležitosti stoper Rakušan, který však na zadní tyči hlavou minul zcela odkrytou branku. I hosté se dostali v průběhu první půle k několika střeleckým pokusům, s těmi si však poradil pozorný Pafka Veselý.

Druhou polovinu utkání jsme jako vždy zahájili v útlumu a hosté nás začali přehrávat. Naštěstí ve 53. minutě Honza Chlubna dokázal po centru z levé strany prostřelit brankáře hostů podruhé a tím nám dodal klid na kopačky. Hosté se ještě pokoušeli nahecovat, ale do žádné opravdu velké šance se nedostali a ostatní situace vyřešil s přehledem Pafka Veselý. My jsme si do konce utkání připravili ještě dvě nebo 3 střelecké pozice, rozvlnit síť soupeřovi branky jsme však již nedokázali a utkání skončilo 2:0 pro náš tým.

V utkání jsme získali potřebné 3 body, ale herně to až tak velká sláva nebyla. Přesto se v utkání již objevili některé věci, na které bychom chtěli v dalších utkáních navázat a pokačovat v nich.

Výsledek:  2:0 (1:0)     ŽK:  5:3   ČK:  0:0

Branky:  5. Provazník, 53. Chlubna Jan

Rozhodčí: Vašíček, Slíž, Zadina

Sestavy:

Havlíčkvoa Borová A: Veselý Pavel - Neubauer (46. Janáček), Blažek, Rakušan, Zvolánek Pavel ml. (61. Frühbauer Zdeněk) - Lupták David, Antl (78. Frühbauer Aleš), Provazník, Chlubna Jan (73. Novotný) - Paušíma (84- Čejka), Němec

Šmolovy: Vaněček Josef - Kučírek, Kruml (Kotrba), Kulhánek, Stzrašil - Vaněček Vítek, Matínek, Pevný (46. Vavruška), Svoboda (85. Kocman) - Bžďoch, Vaněček Adam

Autor: Brukner Roman

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

19.10.2018 | Bruky

Borci někdo klobásy a pivo zítra na fotbal???

14.10.2018 | Kukíno

napiš si mě třeba do výčepu

12.10.2018 | Vstup

Bagi, Provi