Havlíčkova Borová A - Nový Rychnov - jaký bude start v I.B třídě?

2017-07-12-14-54-55.jpg
21.08.2018

Po sestupu z I. A třídy nás na úvod I. B třídy čekal nováček soutěže Nový Rychnov, který v loňské sezoně vice než 15 zápasů v řadě neprohrál. Náš omlazený tým pod vedením nového trenéra Romana Provazníka chtěl v zápase samozřejmě bodovat.

Začátek zápasu naznačoval, že je v našich silách soupeře porazit. Prvních dvacet minut jsme byli lepším týmem, dostávali jsme se i na dostřel soupeřovi branky. S první střelou Provazníka měl dost práce hostující gólman a při druhé mu musela pomoci tyč jeho svatyně. Do dvou pěkných šancí se dostal i Němec, ale ani on neproměnil. Poté se osmělili  hosté a zhruba od 20té minuty se hra vyrovnala. I Pafka Veselý si v tuto chvíli připsal velmi důležitý zákrok, když vychytal z úhlu postupujícího hostujícho útočníka. Rozhodující část zápasu ale přišla těsně před přestávkou. Ve 37. minutě jsme nepohlídali standartní situaci a nikým neatakovaný Faltýnek pohodlně hlavou přkonal Pafku Veselého. Vyrovnávací branka Němce nebyla pro ofsajd uznána a tak přišel druhý zásah hostů. Po chybě na pravé straně obrany se ve 40. minutě k míči dostal hostující Brnický a zvýšil na 2:0 pro hosty.

Po poločase jsme se hned v 50. minutě dostali do velké šance, když  po standartní situaci minul z malé bedny prázdnou branku Zdeněk Frühbauer. Když jsme nedokázali vstřelit branku ani z takovéto pozice, nemohli jsme na body pomýšlet. Ve zbytku zápasu jsme dohrávali spíše v křeči, měli jsme sice územní převahu, ale bez větších šancí. Naopak hosté ke konci zápasu podnikali rychlé protiútoky a jen zásluhou Pafky Veselého jsme neprohráli o více branek.

Začátek zápasu se nám povedl, ale po neproměněných příležitostech a obdržených brankách jsme se nedokázali do zápasu vrátit a zaslouženě jsme prohráli. Nicméně se ukázalo, že i omlazený tým je schopen podat dobrý výkon a snad v příštích zápasech přidáme i nějaké branky.

Výsledek : 0:0 (0:2)  ŽK: 1:1  ČK: 0:0

Branky: 37. Faltýnek, 40. Brtnický

Rozhodčí: Slíž, Soukupová, Jirsa

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Janáček, Blažek, Paušíma Vilém, Neubauer (74. Novotný) - Antl, Provazník, Havlíček (46. Frühbauer Zdeněk), Klement Radek (57. Rakušan) - Němec, Lupták David

Nový Rychnov: Holan - Březina, Nevěčný, Červenka, Mareš Vojtěch - Brtnický (89. Klouda), Kratochvíl, Šustr (83. Bouz), Faltýnek Martin - Mareš Jan (62. Brož), Faltýnek Tomáš

Autor: Brukner Roman

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

19.10.2018 | Bruky

Borci někdo klobásy a pivo zítra na fotbal???

14.10.2018 | Kukíno

napiš si mě třeba do výčepu

12.10.2018 | Vstup

Bagi, Provi