Havlíčkova Borová A - Nový Rychnov - jaký bude start v I.B třídě?

2017-07-12-14-54-55.jpg
21.08.2018

     Po sestupu z I. A třídy nás na úvod I. B třídy čekal nováček soutěže Nový Rychnov, který v loňské sezoně vice než 15 zápasů v řadě neprohrál. Náš omlazený tým pod vedením nového trenéra Romana Provazníka chtěl v zápase samozřejmě bodovat.

     Začátek zápasu naznačoval, že je v našich silách soupeře porazit. Prvních dvacet minut jsme byli lepším týmem, dostávali jsme se i na dostřel soupeřovi branky. S první střelou Provazníka měl dost práce hostující gólman a při druhé mu musela pomoci tyč jeho svatyně. Do dvou pěkných šancí se dostal i Němec, ale ani on neproměnil. Poté se osmělili  hosté a zhruba od 20té minuty se hra vyrovnala. I Pafka Veselý si v tuto chvíli připsal velmi důležitý zákrok, když vychytal z úhlu postupujícího hostujícho útočníka. Rozhodující část zápasu ale přišla těsně před přestávkou. Ve 37. minutě jsme nepohlídali standartní situaci a nikým neatakovaný Faltýnek pohodlně hlavou přkonal Pafku Veselého. Vyrovnávací branka Němce nebyla pro ofsajd uznána a tak přišel druhý zásah hostů. Po chybě na pravé straně obrany se ve 40. minutě k míči dostal hostující Brnický a zvýšil na 2:0 pro hosty.

    Po poločase jsme se hned v 50. minutě dostali do velké šance, když  po standartní situaci minul z malé bedny prázdnou branku Zdeněk Frühbauer. Když jsme nedokázali vstřelit branku ani z takovéto pozice, nemohli jsme na body pomýšlet. Ve zbytku zápasu jsme dohrávali spíše v křeči, měli jsme sice územní převahu, ale bez větších šancí. Naopak hosté ke konci zápasu podnikali rychlé protiútoky a jen zásluhou Pafky Veselého jsme neprohráli o více branek.

   Začátek zápasu se nám povedl, ale po neproměněných příležitostech a obdržených brankách jsme se nedokázali do zápasu vrátit a zaslouženě jsme prohráli. Nicméně se ukázalo, že i omlazený tým je schopen podat dobrý výkon a snad v příštích zápasech přidáme i nějaké branky.

 

Výsledek : 0:0 (0:2)  ŽK: 1:1  ČK: 0:0

Branky: 37. Faltýnek, 40. Brtnický

Rozhodčí: Slíž, Soukupová, Jirsa

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Janáček, Blažek, Paušíma Vilém, Neubauer (74. Novotný) - Antl, Provazník, Havlíček (46. Frühbauer Zdeněk), Klement Radek (57. Rakušan) - Němec, Lupták David

Nový Rychnov: Holan - Březina, Nevěčný, Červenka, Mareš Vojtěch - Brtnický (89. Klouda), Kratochvíl, Šustr (83. Bouz), Faltýnek Martin - Mareš Jan (62. Brož), Faltýnek Tomáš

Autor: Brukner Roman
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více