Branka po pěti stech sedmnácti minutách hry na body nestačila.

2017-08-08-20-21-14.jpg
06.11.2017

Odložené utkání desátého kola I. A třídy nás v případě výhry nad protivníkem z Bedřichova mohlo bodově dotáhnout právě na našeho soupeře a dalo by nám lepší možnost hrát v jarní části sezony o záchranu. O motivaci tedy bylo postaráno.

Do utkání jsme opět nastoupili v pozměněné sestavě, ale tentokrát jsme začali hned od počátku utkání hrát disciplinovaně, s nasazením, vyhrávali jsme osobní souboje a získávali odražené míče. Také jsme drželi postavení určené trenérem. Na standartky byl určen Marcel Sobotka, který je zahrával velice dobřa a už v 10 minutě měl po jeho rohu na hlavě gól Blažek. Hostující branku ale minul. O pět minut později jsme se již ale po rohovém kopu radovali z vedoucí branky, když odražený míč dostal do sítě Zdenda Frühbauer. Po vstřelené brance jsme dalších 5 minut pokračovali v dobrém výkonu a vedení jsme mohli pojistit Marcelem Votavou. I jemu však byla hostují branka malá. Ve 20. minutě přišlo první varování ze strany hostů. Po rohovém kopu jsme několikrát zaváhali s odkopem míče z našeho pokutového území a svojí laxností jsme soupeři darovali penaltu. Tou však soupeř pohrdl a branku Luptáka minul. Toto varování nám však nestačilo a hned o minutu později hosté srovnali brankový účet. Po faulu ve středu hřiště rychle rozehráli přes pravou stranu a odtud dostali míč na zcela volného útočníka. Jeho stoprocentní šanci ještě Lupták skvělým zákorkem zmařil, na dorážku osamoceného  Laciny však již reagovat nemohl. Od této chvíle začali hosté zvyšovat obrátky a my jsme se jen těžko vraceli ke své hře z počátku utkání. Především jsme nedrželi rozestavení a nesbírali odražené míče. Také souboje začali vyhrávat hosté a tím začali získávat převahu v utkání. Do konce první půle však již žádná branka nepadla, přestože Kolman ještě trefil z dálky břevno Luptákovi branky.

Po přestávkovém "rozboru" utkání jsme chtěli navázat na výkon z jeho počátku. To však nejde tak snadno, jak se řekne a samo ještě nikdy nic nešlo. I přes vystřídání jsme nedokázali zvednout tempo utkání a hosté přidali Lacinou v 51. minutě druhou branku. Dalo by se říci, že velmi lacinou, neboť míč špatně zpracoval stoper Blažek, přenechal jej rozběhnutému útočníkovi hostů a ten prostřelil Luptáka v naší brance. Poté jsme přece jenom trochu přitlačili soupeře k jeho pokutovému území, bohužel ale bez střeleckého efektu. Nějaké dobré míče před branku hostů přece jenom po centrech ze stran přilétly, ale důraz a chuť našich hráčů jít do zakončení byl špatný. Hosté pak v 81. minutě, opět Lacinou, vstřelili třetí branku, čímž rozhodli utkání ve svůj prospěch. Po nedorozumění Blažka s Frühbauerem - špatná, nebo spíše žádná komunikace - běžel Lacina ze strany na Luptáka a střelou na vzdálenější tyč mu nedal šanci. V 85. minutě pak ještě mohl zkorigovat výsledek Votava, jeho pěknou hlavičku mířící k tyči po centru Havlíčka však  Šána bravurně zneškodnil.

Utkání se hodnotí velmi těžko. Dobrých prvních 20. minut, potom zbytečné chyby a výkon bez nasazení (ne u všech hráčů). Tři obdržené branky po našich chybách, což se opakuje skoro v každém utkání. Žalostná bilance pěti bodů a pěti vstřelených branek ze 13ti utkání vypovídá za vše.

Výsledek: 1:3 (1:1), Brnky: 15. Frühbauer - 21., 51. a z8. Lacina. Rozhodčí: Fridrichovský. ŽK 3:0.

Havlíčkova Borová: Lupták - Votava, Blažek, Chlubna A., Janáček - Chlubna (61. Veselý P.), Frühbauer Z., Paušíma V., Sobotka, Antl (46. Havlíček) - Němec (60. Rakušan)

Bedřichov: Šána - Mašek, Paulík, vaněk, Novák - Pokorný, Lacina, Kolman, Neuwirth - Grepl, Pojer (61. Vorálek)

Autor: Roman Brukner

Letní příprava 2018

Den

Čas

Náplň

Út 10.7.

Pa 13.7.

Ne 15.7.

Přátelský zápas Česká Bělá (venku)

Česká Bělá

Út 17.7.

Pa 20.7.

So 21.7.

Havlíčkova Borová 50 LET. Zápas "A" i "B" týmu

Po 23.7.

St 25.7.

Pa 27.7.

Přátelský zápas Mírovka (venku)

Mírovka

So 28.7.

Borovská desítka - Služby

Út 31.7.

Pa 3.8.

Přátelský zápas Počítky(doma)

Út 7.8.

Pa 10.8.

So-Ne

Mistrovský zápas

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.

07.06.2018 | bacek

hoši, za týden pouťovka...tak kdo kam sloužit?*KILL*

06.06.2018 | Bruky

Trénink ve čtvrtek v 18.00.