Ostuda s Mírovkou.

2017-07-17-21-26-02.jpg
01.10.2017

Dalším soupeřem, který v podzimní části I. A třídy navštívil naše hřiště u sokolovny v Havlíčkově Borové, byla Mírovka. Soupeř, který postoupil do I. A třídy a coby nováčka jsme ho chtěli, a také, měli porazit. Opak byl bohužel pravdou.

Začátek zápasu nenasvědčoval tomu, co se nakonec stane. Do zápasu jsme vstoupili celkem aktivně a zatlačili Mírovku na její polovinu hřiště. Bohužel do vyložených příležitostí jsme se nedostávali a tak ostřeloval branku hostů pouze z dálky Píno Havlíček. Jedna z jeho střel pak brankáři hostů vypadla z rukou, míč však přitom bohužel spadl na ruku Pechovi a jeho branka tak nebyl uznána. Před koncem poločasu podnikla Mírovka rychlý brejk po levé straně, centrujíc hráč trefil Blažkovu ruku a kopala se penalta. Hosté dali na 0:1 a takto skončil i poločas. V kabině bylo cítit odhodlání s výsledkem něco udělat, na hřišti to však nebylo vidět, hosté přidali další dvě branky a zaslouženě zvítězili 0:3.

Zápas s Mírovkou odkryl v celé nahotě naše problémy. Nevytváříme si brankové příležitosti, a když už si nějakou vytvoříme, lajdácky ji zahodíme. Po obdržené brance jsme se nedokázali vzchopit a se zápasem alespoň vůlí a bojovností něco udělat. Doufám, že to bude příští zápas v Chotěboři lepší, protože horší už to sand být nemůže.

Výsledek: 0:3 (0:1), Brnaky: 39, a 55. Kaplan, 70. Němec, Rozhodčí Rosický

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Votava, Chlubna Aleš, Blažek, Paušíma - Antl /81. Frühbauer Aleš/, Frühbauer Zdeněk, Havlíček, Chlubna Jan - Pecha, Veselý Petr

Mírovka: Berky - Rásl, Martínek, Šíma, Semelka - Zacha /86. Dvořák/,Lacina /88. Mach/, Němec, Kaplan - Bláha, Valášek

Autor: Roman Brukner

Rozpis jaro 2018 A +B tým

21.05.2018 | zabiii

*DRINK*@=

21.05.2018 | Frucko

*YAHOO*:-D#:;-)*::D*

21.05.2018 | Frucko

Jedna výhra a hned všechno najednou jde.

21.05.2018 | Předseda

Juchů! *::D* už fungujeme *YAHOO*

03.04.2018 | Bruky

Brigáda ve středu v 17.00 hodin na hřišti u sokolovny. Zatím jsme nahlášení 3. A prace je tu ještě dost. Tak doufám, že nas bude více.