Světlá nad Sázavou - zlepšená hra, ale opět bez bodu.

2017-07-12-14-54-10.jpg
10.09.2017

    V neděli 3.9.2017 odjel A tým k zápasu do Světlé nad Sázavou, za jejíž C tým hraje současný trenér Havlíčkovy Borové Franta Polák. O motivaci jsme tedy měli postaráno a chtěli jsme ukázat, že máme na lepší výkony, než jakými jsme se dosud prezentovali.

    Domácí nevstoupili do utkání moc dobře, vázla jim kombinace i pohyb. My jsme se naopak na trávníku skrápěným vydatným deštěm dobře pohybovali, zavčas přistupovali k hráčům soupeře a ve středu hřiště získávali odražené míče. Dobře jsme bránili a Světlou nepouštěli k zakončení. I dopředu jsme byli lepší než domácí a vytvořili si několik velmi slibných šancí. Tu největší měl Antl, když šel po přihrávce Votavy sám na brankáře, místo zakončení však dělal kličku brankáři a ta se mu nepovedla. V druhé poměrně dobré příležitosti se ocitl Němec, který měl dost času na střelu z hranice šestnáctky, střela mu však nesedla a míč skončil mimo branku Adamce. Další šanci měl po centru Sobotky opět Antl, z hranice pokutového kopu však nedokázal z voleje trefit branku. Do třetice pak Antl zakončil svůj únik po křídle slabou střelou do náručí domácího gólmana, když mohl přihrát na penlatu zcela volnému Zdendovi Frühbauerovi, který by střílel prakticky do prázdné brnky. V další situaci už Antl nahrával na střed hřiště na Zdendu Frühbauera, který by šel z velkého vápna sám na gólmana domácích, přihrávka Antla však zasáhla do paty běžícího Němce a k Frübauerovi se vůbec nedostala.  Domácí si vypracovali jeden velký závar v našem pokutovém území, k zakončení se však nedostali a v druhé šanci Křikava na zadní tyči nedosáhl na centr kolegy z útoku. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:0.

   I druhý poločas jsme zahájili dobře a byli aktivní. Do dobré šance se dostal opět Antl, který prošel po levé straně, bohužel střela levou nohou mu sklouzla a minula branku. Poté se hra vyrovnala, a do větší příležitosti se nestalo ani jedno mužstvo. v 61. a 64. minutě jsme vystřídali, za Bénu přišel Havlíček a Němce nahradil Petr Veselý. Ten se hned po minutě na hřišti uvedl pěknou střelou, proti které se vytáhl Adamec a uchránil domácím čisté konto. Touto střelou jako by skončilo naše snažení a ke slovu se čím dál více dostávali domácí. V 70. minutě pak rozhodčí neodpískal zcela evidentní faul Křikavy na Aleše Chlubnu, který zůstal po pádu z výšky ležet otřesený na trávnku, rozhodčí hru ani nepřerušil a nechal ji pokračovat. Domácí vybojovali aut, který ale vhodili až po dlouhém ošetřování Chlubny. Po tomto autu odcentorval domácí hráč na volného Valentu, který hlavou uklidil míč na zadní tyč a nedal Pafkovi Veselému šanci. Za 5 minut poté se za vyrovnáním rozbíhal Němec, který mohl od poloviny hřiště postupovat sám na domácí branku, zastavil ho však praporek pomezního. Němec však vybíhal z vlastní poloviny hřiště a o ofsajd se vůbec nejednalo. Toto je zcela zřejmé i z videa z utkání. Domácí pak hlídali jednobrankový náskok a podnikali výpady do naší otevřené obrany. V 89. minutě pak výhru domácích potvrdil Pohnětal, který Němcovi ukázal, jak se střílí z velkého vápna.

   Utkání jsme sice prohráli, ale do 70 minuty jsme byli vyrovnaným, dá se říci, že i lepším týmem. Bohužel neproměňování šancí nás asi stálo body.

Góly: 71. D. Valenta, 89. Pohnětal. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 0:0.

Světlá n. S.: Adamec – D. Valenta (90. Šimek), Karel, Rezek, J. Valenta – Krajanský (87. Muzikář), Pohnětal, Novák, Burda – Křikava, Vaňásek.

H. Borová: Pavel Veselý – A. Chlubna, Votava, Blažek, J. Chlubna – Z. Frühbauer, Paušíma, Béna (61. Havlíček), Sobotka – Němec (64. Petr Veselý), Antl.

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

:-) 10.09.2017 v 17:51:21
Aut rozhodl celé utkáni pro Světlou, ale že jste kopyta o tom už nemluvíte...

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Rozpis podzim 2018

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

soutěžní ročník 2018/2019

 

Poslední příspěvky

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/cesi-maji-byt-na-co-hrdi-rika-vitez-tetovaci-souteze-20181024.html

25.10.2018 | bacek

To je fakt koucourek*///*
více