Přátelák Přibyslav "A"

default.jpg
12.07.2017
První přátelské letní přípravy nás čekalo na hřišti ve Vepřové se silným týmem Přibyslavi.

Obě mužstva nastupovala do utkání v prakticky nejsilnějších sestavách, když nám chyběl pouze zraněný Blažek a Petr Veselý a dovolenkující Hospodka. V sestavě Přibyslavi scházel pouze Škacha. Utkání se mělo hrát v 17:00 hodin, tedy za velkého horka. Naštěstí přislo „vysvobození“ v podobě dešťové přeháňky, která trvala po celý první poločas. Do zápasu vstoupila lépe Přibyslav, která se několikrát kombinací dostala až na dostřel branky Veselého, ale žádná nebezpečnější situace se z toho neurodila. Z nátlakové hry Přibyslavi ale pramenilo poměrně velké množství rohových kopů, které nebezpečně zahrával Krčál, a nejméně ve dvou případech nás po rohu podržel brankář Veselý. Asi po 20ti minutách se hra vyrovnala a i my jsme se začali dostávat do střeleckých příležitostí. Bohužel ani ty největší jsme neproměnili. Zápas byl v první půli velmi kvalitní, hrálo se s velkým nasazením a byly k vidění i velmi pohledné akce. Do druhé půle oba celky vystřídali a to se projevilo i na výkonu obou týmů. Hra byla nadále vyrovnaná a Přibyslav se již nedostávala ke standartním situacím, ze kterých hrozila v první půli. Přesto se dostala do dvou nadějných příležitostí, ale útočníci z blízka netrefili branku. Na naší straně pak Němec ze 20ti metrů trefil břevno, ale za dalších 10 minut se již radoval Janáček, když zblízka prostřelil brankáře Přibyslavi po pěkné křídelní akci a výborné nahrávce před bránu. Přibyslav pak vyrovnala 5 minut před koncem utkání, když se trefil Krčál. Podle mého názoru byla Přibyslav v utkání o něco lepším týmem, zejména v prvním poločase, ale s naším předvedeným výkonem jsem spokojený. Myslím, že se utkání muselo přihlížejícím divákům líbit.

Góly: Krčál – Janáček. Poločas: 0:0

Sestavy:

Přibyslav: Sybera – Strašil, R. Musil, Vykoukal, Flekal – Ondra, Krčál, Miroslav Vopršal, T. Musil – Pochop, Matěj Vopršal. Střídali: Pazderka, Pátek, Soukal.

H. Borová: Pavel Veselý – L. Kučera, J. Veselý, Šmíd, A. Frühbauer – J. Chlubna, Z. Frühbauer, P. Kučera, Janáček – Provazník, Havlíček. Střídali: A. Chlubna, Němec, Tonar, Rakušan.

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více