Domácí prohra s Havlíčkovým Brodem B.

default.jpg
12.07.2017

V neděli 17.5.2015 jsme na svém hřišti přivítali soupeře z okresního města – Havlíčkův Brod B. Ten se pere o postup se Speřicemi a předvádí kvalitní fotbal. V podzimním utkání na hřišti soupeře jsme smolně prohráli 2:1 brankou z poslední minuty utkání. Oproti tehdejší sestavě však v našem kádru vinou odchodů a zranění hráčů nezůstal prakticky kámen na kameni. Přesto jsme šli do zápasu s odhodláním, že se pokusíme nějaké body vybojovat.


Bohužel v zápase však zůstalo pouze u odhodlání a náš výkon v první půli utkání nebyl zdaleka ideální. Hosté naopak předváděli kvalitní výkon založený na výborném výkonu Berkyho v obraně a kvalitní a rychlé kombinaci. Hned v 7. minutě jsme inkasovali, když hosté lehce překonali naši obranu po levé straně hřiště a hostující útočník měl dost klidu na zakončení. Druhá branka přišla v 17. minutě, když hosté hrotový útočník sklepl míč proti brance nabíhajícímu záložníkovi a ten ze 20 metrů nedal Luptákovi angličanem o pravou tyč jeho brány šanci. Třetí branku jsme obdrželi ve 27. minutě, hosté opět lehce prošli po odkryté pravé straně hřiště a s přesným centrem si nikým neatakovaný útočník poradil a zamířil do šibenice. Čtvrtá branka utkání padla ve 36. minutě opět po pravé straně hřiště, když nepovedený centr ze strany prošel Luptákovi na přední tyči do brány. My jsme v první půli hostujícího gólmana prakticky neprověřili, když se o jedinou střelu, spíše propagační, postaral z dálky Zdeněk Frühbauer. O přestávce jsme přeskupili řady a na hřiště přišli s novým elánem. Hráči začali mezi sebou komunikovat, bojovali a na výkonu to bylo znát. Některé naše kombinace již snesly přísnější měřítko, ale do zakončení jsme se nedostávali. Pouze Blažkovu střelu k tyči vytáhl brankář hostů na roh a dorážka Zdeňka Frühbauera z malého vápna se nevešla do branky. Hosté se v druhé půli již nehnali tolik dopředu, přesto měli další příležitost, kterou jim na brankové čáře zmařil brankář Lupták. Za druhý poločas musím hráčům poděkovat, snažili se, bojovali, myslím si, že za výkon v druhé půli jsme si zasloužili vstřelit alespoň jednu branku. Hosté zvítězili zaslouženě a my nyní musíme bodovat na hřišti zachraňujícího se Bedřichova, který však ve včerejším kole dokázal i v deseti vyhrát na hřišti Pelhřimova B.

Sestava: Lupták – Frühbauer Zdeněk. Veselý jarda, Blažek, Kučera Lukáš – Janáček (72 min. Tonar.– Hospodka (46 min. Němec), Chlubna Aleš (46 min. Frühbauer Aleš) – Chlubna Jan – Kučera Patrik, Rakušan

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více