Povedený zápas i výsledkek v Habrech.

default.jpg
12.07.2017

     V pátek 1.5.2015 jsme odjeli k dohrávce odloženého kola do Habrů, kde jsme chtěli navázat na domácí výhru s Věžnicí a remízu v Dobroníně a přidat do tabulky další body. Čekal nás však těžký soupeř, který doma body moc nerozdává. Měli jsme však k dispozici Kubu Fikara, který nám vždy velmi pomůže.

    Hráči byli do zápasu hodně namotivováni, podpořit je přijel i bývalý spoluhráč Roman Provazník. Do zápasu jsme vstoupili výborně, hned po výkopu jsme zatlačili domácí do obrany a dobrou kombinací jsme se dostávali i do brankových příležitostí. První dvě jsme neproměnili, ale v 17. minutě po pěkné přihrávce prostřelil na vzdálenější tyč gólmana domácích Petr Veselý. Nadále jsme pokračovali v nátlakové hře a dobré kombinaci a ve 27. minutě jsme byli odměněni gólem Hospodky, který se prosadil hlavou po rohovém kopu. Domácí spálili jednu brankovou příležitost, když Kudláčkův nájezd vytlačil brankář Veselý na tyč a dorážku nedovolil Zdeněk Fruhbauer. Do kabin jsme odcházeli s vedením 2:0 a pocitem dobře vykonané práce. Výsledek i hra v první půli se musela líbit i našim početným fanouškům.

    Druhá půlka utkání se opět odehrávala na polovině domácích, nadále jsme dobře kombinovali a přehrávali domácí. V 56. minutě prošel po křídle do velkého vápna domácích Petr Veselý, když si udělal ze 4 domácích hráčů slalomové tyče a zde jej podrazil obránce. Pokutový kop s přehledem proměnil Fikar. Stejný hráč v 77. minutě zvýšil na 4:0, když po nakrátko rozehraném rohovém kopu prošel do šestnáctky a tvrdou střelou nedal brankáři šanci. Poté jsme zcela zbytečně polevili a nechali domácí v 82. a 88. Minutě snížit na konečných 4:2.

    Myslím si, že jsme až do 80. minuty předváděli i hodně kvalitní výkon, domácí jsme k ničemu nepustili a dali 4 pěkné branky. Naše výhra je podle mého názoru zcela zasloužená. Získané body však musíme potvrdit již v neděli 3.5.2015 v domácím utkání s Leštinou (již nyní znám výsledek 0:0).

Sestava: Veselý Pavel - Frühbauer zdeněk, Veselý Jaroslav, Bležek, Kučera Lukáš - Janáček (78. min Chlubna Aleš, Hospodka, Kučera Patrik, Fikar - Veselý Petr (59. min Rakušan), Němec (65. min. Chlubna Jan)

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2) | hlasovalo (7)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více