Povedený zápas i výsledkek v Habrech.

default.jpg
12.07.2017

     V pátek 1.5.2015 jsme odjeli k dohrávce odloženého kola do Habrů, kde jsme chtěli navázat na domácí výhru s Věžnicí a remízu v Dobroníně a přidat do tabulky další body. Čekal nás však těžký soupeř, který doma body moc nerozdává. Měli jsme však k dispozici Kubu Fikara, který nám vždy velmi pomůže.

    Hráči byli do zápasu hodně namotivováni, podpořit je přijel i bývalý spoluhráč Roman Provazník. Do zápasu jsme vstoupili výborně, hned po výkopu jsme zatlačili domácí do obrany a dobrou kombinací jsme se dostávali i do brankových příležitostí. První dvě jsme neproměnili, ale v 17. minutě po pěkné přihrávce prostřelil na vzdálenější tyč gólmana domácích Petr Veselý. Nadále jsme pokračovali v nátlakové hře a dobré kombinaci a ve 27. minutě jsme byli odměněni gólem Hospodky, který se prosadil hlavou po rohovém kopu. Domácí spálili jednu brankovou příležitost, když Kudláčkův nájezd vytlačil brankář Veselý na tyč a dorážku nedovolil Zdeněk Fruhbauer. Do kabin jsme odcházeli s vedením 2:0 a pocitem dobře vykonané práce. Výsledek i hra v první půli se musela líbit i našim početným fanouškům.

    Druhá půlka utkání se opět odehrávala na polovině domácích, nadále jsme dobře kombinovali a přehrávali domácí. V 56. minutě prošel po křídle do velkého vápna domácích Petr Veselý, když si udělal ze 4 domácích hráčů slalomové tyče a zde jej podrazil obránce. Pokutový kop s přehledem proměnil Fikar. Stejný hráč v 77. minutě zvýšil na 4:0, když po nakrátko rozehraném rohovém kopu prošel do šestnáctky a tvrdou střelou nedal brankáři šanci. Poté jsme zcela zbytečně polevili a nechali domácí v 82. a 88. Minutě snížit na konečných 4:2.

    Myslím si, že jsme až do 80. minuty předváděli i hodně kvalitní výkon, domácí jsme k ničemu nepustili a dali 4 pěkné branky. Naše výhra je podle mého názoru zcela zasloužená. Získané body však musíme potvrdit již v neděli 3.5.2015 v domácím utkání s Leštinou (již nyní znám výsledek 0:0).

Sestava: Veselý Pavel - Frühbauer zdeněk, Veselý Jaroslav, Bležek, Kučera Lukáš - Janáček (78. min Chlubna Aleš, Hospodka, Kučera Patrik, Fikar - Veselý Petr (59. min Rakušan), Němec (65. min. Chlubna Jan)

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2) | hlasovalo (7)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více