DOBRÝ bod z Dobronína.

default.jpg
12.07.2017

V neděli 26.4.2015 nás čekal soupeř, na jehož hřišti jsme ještě nikdy nehráli. Při našem minulém působení v I.A třídě se utkání odehrálo na umělé trávě v Havlíčkově Brodě. Z utkání jsme chtěli získat nejméně bod a udržet soupeře v dolních patrech tabulky.

     Do utkání jsme vstoupili s Blažkem na hrotu a očekávali jsme, že vepředu podrží míč, případně hlavou prodlouží na Petra Veselého. Toto se nám celkem dařilo prvních dvacet minut utkání, kdy jsme byli lepším týmem. Ve středu hřiště dobře pracoval Patrik Kučera, vepředu podržel míč Blažek s Veselým, slušně fungovala i obraná hra celého týmu. Již v zárodku jsme narušovali rozehru domácích a získávali tím míče. Bohužel nám chyběla přesnost ve finální fázi a do vyložené brankové příležitosti jsme se nedostali. Spíše šlo o náznaky šancí, jako když Honza Chlubna pěkně pronikl ze strany do vápna a jeho centrovaný míč sebral z hlavy Janáčka domácí gólman. Po dvaceti minutách jsme polevili v tempu a domácí nás začali přehrávat, do vyložené brankové příležitosti se však také nedostali. Pouze ve 40 minutě nám zatrnulo, když po rozehraném rohovém kopu se do odraženého míče ze 20ti metrů opřel domácí útočník a míč pouze o centimetry přelétl naši branku.

     Druhý poločas začal opět větší aktivitou domácích, hra se však odehrávala ve středu hřiště, kde se drobila v mnoha soubojích. Asi v polovině druhého poločasu jsme se dostali do tlaku sérií rohů, chybělo však přesnější zakončení a větší důraz při zakončení. V 70 minutě pak domácí prováhali svoji největší šanci, když osamocený útočník místo střely postupoval blíže na naši branku, Aleš Chlubna jej dostihl a jeho zakončení zblokoval na roh. My jsme se naší velké příležitosti dočkali v 80 minutě, když Blažek vybojoval na velkém vápně míč pro Petra Veselého, jeho gólová střela ale skončila na domácím obránci, který pomohl domácímu strážci svatyně. V závěru utkání se pak za zbytečné řeči nechal vyloučit domácí hráč, za což asi pochvalu od trenéra nesklidí. Podle mého názoru šlo o vyloženě remízový zápas, s minimem šancí, hra se odehrávala především ve středu pole.

     S bodem s Dobronína jsem spokojen. V pátek nás čeká dohrávka na hřišti Habrů a v neděli domácí zápas s Leštinou. Z těchto utkání potřebujeme vytěžit další body a udělat krok k setrvání v soutěži.

Sestava: Veselý Pavel – Frühbauer Zdeněk, Veselý Jaroslav, Hospodka, Kučera Lukáš – Chlubna Jan (89. Frühbauer Aleš), Chlubna Aleš, Kučera Patrik, Janáček (77. Němec) – Blažek (82. Rakušan) , Veselý Petr

Autor: Brukner Roman
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (3.6) | hlasovalo (5)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více