Áčko konečně vyhrálo. Gólem v závěru porazilo Věžnice

default.jpg
12.07.2017

Dlouhou, předlouhou devitízápasovou sérii proher (včetně přípravy) mělo za sebou áčko Havlíčkovy Borové. Na dvouciferný součet však tuto sérii naštěstí vystoupat jeho hráči nenechali a ve třetím jarním utkání dokázali doma zdolat Věžnici. Žádný festival fotbalové krásy však zápas nenabídl.


Oba týmy si byly vědomy důležitosti zápasu v bodově našlapané soutěži, snažily se tak vycházet ze zabezpečených obran a fotbalovosti nenahrával ani hrbolatý terén. Diváci tak místo kvalitní hry viděli po celý zápas spoustu osobních soubojů, zkažených přihrávek a prakticky vůbec žádné šance. Opravdu, střeleckých příležitostí bylo na kolbišti jako šafránu a dohromady by se určitě daly spočítat na prstech jedné ruky. Hra se totiž odehrávala především ve středu hřiště a když už na jedné či druhé straně vypadala nějaká akce nadějně, zhatila ji buď nepřesná finální přihrávka, nebo dobře fungující obrany.

Asi nejlepší střeleckou parketu měli v první půli hosté, když střelu z trestného kopu pod břevno Pavel Veselý musel s námahou vyrážet. Domácí brankář si pak poradil i s pohotovou Šejstalovou střelou z hranice vápna. Domácí mohli zahrozit snad jen po dvou standardních situacích a dvou křídelních akcích, ale k vážnému ohrožení brány se jim svoje pokusy procpat nepodařilo.

Ve druhém poločase už diváci vlastně neviděli vůbec žádnou, byť jen trochu větší šanci. Obrany pracovaly spolehlivě a hlavně domácí dobře po celý zápas bránili hostující standardních situace.

V závěru přeci jen lehoučce byli borovští hráči aktivnější a dychtivější po výhře, měli o něco více ze hry. Střely Veselého a Němec hosté zblokovali na poslední chvíli a v 85.minutě po centru do vápna a následném závaru otevřel z malého vápna dorážkou Petr Veselý skóre.

Domácí pak zkušeně několik minut drželi míč za série rohových kopů před brankou hostí, Němcovi doslova sebral gól z hlavy Drahoš, který se zapotil i při dalším prudkém centru. V nastavení pak kopali několik rohů také hosté, ale zodpovědně bránící domácí je k ničemu nepustili.

Borová tak přerušila nelichotivou sérii a konečně si do tabulky připsala plný počet bodů.

Havlíčkova Borová – Věžnice 1:0(0:0)

Branka: Petr Veselý

Sestava: Pavel Veselý – A.Chlubna, Hospodka, Blažek, L.Kučera – J.Chlubna, Fruhbauer, P.Kučera, Sobotka(46.Janáček) – Rakušan(70.Němec), Petr Veselý(89.Antl)

Jakub Janáček


Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (3.82) | hlasovalo (11)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více