Áčko konečně vyhrálo. Gólem v závěru porazilo Věžnice

default.jpg
12.07.2017

Dlouhou, předlouhou devitízápasovou sérii proher (včetně přípravy) mělo za sebou áčko Havlíčkovy Borové. Na dvouciferný součet však tuto sérii naštěstí vystoupat jeho hráči nenechali a ve třetím jarním utkání dokázali doma zdolat Věžnici. Žádný festival fotbalové krásy však zápas nenabídl.


Oba týmy si byly vědomy důležitosti zápasu v bodově našlapané soutěži, snažily se tak vycházet ze zabezpečených obran a fotbalovosti nenahrával ani hrbolatý terén. Diváci tak místo kvalitní hry viděli po celý zápas spoustu osobních soubojů, zkažených přihrávek a prakticky vůbec žádné šance. Opravdu, střeleckých příležitostí bylo na kolbišti jako šafránu a dohromady by se určitě daly spočítat na prstech jedné ruky. Hra se totiž odehrávala především ve středu hřiště a když už na jedné či druhé straně vypadala nějaká akce nadějně, zhatila ji buď nepřesná finální přihrávka, nebo dobře fungující obrany.

Asi nejlepší střeleckou parketu měli v první půli hosté, když střelu z trestného kopu pod břevno Pavel Veselý musel s námahou vyrážet. Domácí brankář si pak poradil i s pohotovou Šejstalovou střelou z hranice vápna. Domácí mohli zahrozit snad jen po dvou standardních situacích a dvou křídelních akcích, ale k vážnému ohrožení brány se jim svoje pokusy procpat nepodařilo.

Ve druhém poločase už diváci vlastně neviděli vůbec žádnou, byť jen trochu větší šanci. Obrany pracovaly spolehlivě a hlavně domácí dobře po celý zápas bránili hostující standardních situace.

V závěru přeci jen lehoučce byli borovští hráči aktivnější a dychtivější po výhře, měli o něco více ze hry. Střely Veselého a Němec hosté zblokovali na poslední chvíli a v 85.minutě po centru do vápna a následném závaru otevřel z malého vápna dorážkou Petr Veselý skóre.

Domácí pak zkušeně několik minut drželi míč za série rohových kopů před brankou hostí, Němcovi doslova sebral gól z hlavy Drahoš, který se zapotil i při dalším prudkém centru. V nastavení pak kopali několik rohů také hosté, ale zodpovědně bránící domácí je k ničemu nepustili.

Borová tak přerušila nelichotivou sérii a konečně si do tabulky připsala plný počet bodů.

Havlíčkova Borová – Věžnice 1:0(0:0)

Branka: Petr Veselý

Sestava: Pavel Veselý – A.Chlubna, Hospodka, Blažek, L.Kučera – J.Chlubna, Fruhbauer, P.Kučera, Sobotka(46.Janáček) – Rakušan(70.Němec), Petr Veselý(89.Antl)

Jakub Janáček


Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (3.82) | hlasovalo (11)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více