Borová body ani napodruhé na jaře nezískala. Slavil domácí Pacov

default.jpg
12.07.2017
Ve druhém jarním mistrovském utkání zajížděli hráči A týmu Havlíčkovy Borové na hřiště Pacova. Mladý domácí tým se ukázal být jako velmi těžký soupeř a Borová tak i podruhé na jaře odešla s prázdnou.

Pacov byl v prvním poločase lepším celkem, ale branku se mu vstřelit nepodařilo. Jenže střeleckých možností si pohyblivý a technicky vybavený tým Pacova vypracoval dostatek a mnoho z nich mu umožnili hosté svou špatnou defenzivní hrou. Borová špatně přebírala útočící hráče a domácím se dařilo svého soupeře přečíslovat. Ovšem jen málo šancí Pacova bylo z kategorie těch opravdu velkých tutovek. Při jedné dokázal Pavel Veselý střelu vytáhnout na rohový kop, při další zaťukal pokus domácích z přímého kopu na tyč a když už se Pacovu podařilo při rychlé křídelní akci poslat balon do sítě, signalizoval pomezní sudí ofsajd. Hosté odvrátili i několik závorů po standardních situacích a naopak sami mohli v první půli udeřit. Petr Veselý se v 30. minutě dokázal v pokutovém území z úhlu rychle otočit s míčem, ale brankář domácích jeho prudkou střelu zblízka s námahou vyrazil. Po chvíli pak dostal míč z rohového kopu na hlavu Blažek, ten však hlavičkoval pouze do brankáře domácích.

Ve druhém poločase už převaha vzala územní převaha domácích za své. Pacov se snažil sice hrát stále stejný fotbal, ale dopředu se začali tlačit i hosté, kteří měli v prvních deseti minutách více ze hry. Hned v úvodu druhé půle se na přední tyči dostal k míči po rohovém kopu Fruhbauer, všem jeho pokus z voleje jen těsně minul tyčku domácí branky a Patrik Kučera hlavičkoval v dobré pozici úplně mimo. Hra se pak odehrávala spíše ve středu hřiště a několik střel ze střední vzdálenosti se ani na jedné straně neujalo.

První branka padla v 61. minutě. Hosté ve středu hřiště dlouho ustupovali před útokem domácích, pak otevřeli prostor na pravé straně, kam poslali pacovští přihrávku, Rybčák „nechrtil“, z první předložil míč nabíhajícímu útočníkovi, který se taktéž z první trefil přesně. O chvíli později pak přidali domácí třetí branku. Hosté ztratili míč u velkého vápna soupeře a Pacov podobně jako u první branky, po rychlé kombinaci a ostrém míči před bránu rozvlnil síť podruhé.

Borové se podařilo hned vzápětí korigovat, po rohovém kopu se trefil hlavou Hospodka (nebo si míč srazil do sítě brankář?) a bylo zaděláno na drama. Hosté chtěli využít své vyškové převahy, v podstatě hráli v závěru na čtyři útočníky, ale ovoce to nepřineslo. Vytvořili si sice několik standardních situací a závarů, ale žádný domácího brankáře rádně neprověřil. Naopak kombinačně lepší domácí mohli dvakrát po rychle akci trestat, ale i jim chyběla přesnost v zakončení.

Borová tak nakonec odjela z Pacova bez bodu.

Pacov – Havlíčkova Borová 2:1(0:0)

Sestava: Pavel Veselý – A.Chlubna, Blažek, J.Veselý, L.Kučera – J.Chlubna, Fruhbauer, P.Kučera, Sobotka – Petr Veselý, Rakušan (Hospodka, Němec, Antl)

Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (4.4) | hlasovalo (5)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více