První jarní body bere Pelhřimov B

default.jpg
12.07.2017

První jarní utkání po sérii porážek v přípravných utkáních nás čekalo na domácím hřišti. Hned v prvním jarním (tedy spíše druhém – první předehráno) kole nás čekal soupeř z Pelhřimova, odkud jsme na podzim přivezli 3 body.

Vstup do utkání jsme měli dobrý a hned ve druhé minutě měl gól na hlavě Blažek, po pěkném centru Petra Veselého. Bohužel v pádu trefil gólmana. Za dalších pár minut se situace opakovala se stejným výsledkem, i když tentokrát šla střela mimo. Po dalších několika minutách měl velkou šanci Šrámek, kdy běžel prakticky sám na brankáře hostů. Ten vyběhl až za šestnáctku, ale místo kličky a zakončení do prázdné branky, jej Šrámek chtěl obstřelit a nechal ho takto vyniknout dobrým zákrokem. Nadále jsme pokračovali ve své hře, nedostávali jsme se však již do vyložených příležitostí. Hosté si za první půlku vypracovali pouze několik rohových kopů, ty jsme však v pohodě ubránili. Vstup do druhé půle se nám, jako již tradičně, nepovedl. Na dvacet minut nás hosté zatlačili, lépe kombinovali, do šancí se však nedostávali. Až v 54 minutě chtěl Antl poslat přihrávku od rohového praporku brankáři Veselému, přehlédl však hostujícího útočníka a přihrávku nasměroval přímo jemu. Jeho první zakončení ještě Veselý kryl, míč se však odrazil ke kapitánovi hostů a ten vsítil branku, která nakonec utkání rozhodla. Na jeho střelu si Veselý sáhl, bohužel ji nedokázal vyrazit mimo tyče. Poté jsme se přece jen znovu dostali do hry a hrálo se převážně na polovině hostů. Ti po zranění jednoho hráče dohrávali v deseti hráčích. Z našeho tlaku postupně pramenily příležitosti Honzy Chlubny, Blažka, Petra Veselého, opět Honzy Chlubny, Rakušana a nakonec i Zdeňka Frühbauera. Zakončení však vždy „trefilo“ brankáře hostů, vypomohli mu obránci nebo jsme stříleli vedle. Zápas tak skončil naší těsnou prohrou.

Podle předvedené hry jsme si prohrát nezasloužili, ale neproměňováním šancí jsme se připravili o lepší výsledek. Mrzí mě výpadek ve hře na začátku druhé poloviny utkání a špatné zakončení. V příštím kole jedeme na půdu Habrů, kde půjde o důležité body do tabulky.

Havlíčkova Borová – Pelhřimov B 0:1 (0:0)

Sestava: Veselý Pavel, Kučera Lukáš – Veselý Jarda – Blažek – Chlubna Aleš, Antl (56 min. Sobotka) – Frühbauer Zdeněk – Kučera Patrik – Chlubna Jan, Veselý Petr – Šrámek Radek (46 min. Rakušan)

Roman Brukner

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více