Áčko padlo i ve druhém přáteláku

default.jpg
12.07.2017
Ve druhém přípravném zápase se Borová představila proti rezervě Chotěboře. Oproti minulému utkání nastalo ve hře Borové přeci jen znatelné zlepšení, avšak góly střílela jenom Chotěboř.

Další přípravné utkání se odehrálo na kvalitní umělce v Chotěboři, soupeřem nám byl mladý a běhavý tým Chotěboře „B“. Oproti předchozímu utkání nastoupila obrana v tradičním složení a dá se říci, že zde nastalo zlepšení. Přesto jsme inkasovali hned ve 2. minutě. Šrámek na polovině hřiště nezachytil náběh záložníka, následovala přihrávka do křídla a zde nikým neobtěžovaný útočník odcentroval do prostoru penalty. Zde prohrál Janáček souboj s domácím útočníkem a míč se vysokým obloukem odrazil od jeho hlavy přesně do pravého vinglu Veselého branky.

V 10. minutě se po souboji Blažka s domácím útočníkem pískala penalta, ktrou však Veselý bravurně zlikvidoval. Zhruba od té doby jsme vyrovnali hru, ale do zakončení jsme se nedostávali. V 15. minutě se při brejku zranil Šrámek, svalové zranění. Nahradil ho Aleš Frühbauer. Do konce poločasu jsme nedotáhli žádnou naši akci k pořádnému ohrožení branky, domácí měli několik střel, se kterými si poradil Veselý nebo šly vedle branky.

Do druhého poločasu jsme vystřídali a zejména Fikar na středu zálohy oživil naši hru. Dostali jsme se i do několik příležitostí, které jsme však řešili špatně a střely většinou končily mimo branku nebo byly hodně slabé a brankář s nimi neměl potíže. Vyrovnat mohl zblízka Antl, tomu však zkazil radost výborným zákrokem domácí brankář. V 59. minutě dali domácí druhou branku,  přízemní centr po standardní situaci dokázali domácí hráči tečovat do Veselého sítě. V 75. minutě byl Blažek vyloučen za oplácení, když jej nejprve domácí útočník zcela zbytečně a nemyslně při vyvážení míče zezadu podkopl a následné ohnání rukou Blažka po hráči domácích rozhodčí potrestal. Dohrávali jsme v deseti, přesto bych řekl, že jsme v závěru byli lepším týmem, naše zakončení však končila mimo branky domácích.

V utkání jsem viděl zlepšení oproti prvnímu přáteláku. Zejména obrana začala pracovat mnohem lépe (zčásti dáno sestavou). Po příchodu Fikara se zlepšila kombinace a zejména po naší pravé straně jsme byli domácím nebezpeční. Dobrý zápas odehrál Aleš Chlubna, který se do sestavy vrátil po několika letech. Nezapomněl nic ze své bojovnosti, odebírání, zpracování míče a přihrávky se mu také dařily. Několikrát se pokusil vystřelit ze střední vzdálenosti, což nám většinou chybí. Nadále je třeba zapracovat na zlepšení přihrávek a střelby, u některých hráčů by chtěla zlepšit i fyzická kondice. Rovněž by si někteří hráči měli vyhodnotit svůj přístup a nsazení v utkání. V příštím utkání nás prověří Herálec.

Chotěboř B - Havl. Borová 2:0 (1:0)

Sestava:  Veselý Pavel - Janáček, Blažek, J.Veselý, L.Kučera - P.Kučera, A.Chlubna, Z.Fruhbauer(46.Antl), Šrámek(15.A.Fruhbauer) – Veselý Petr (45 min. Fikar ), Rakušan

Roman Brukner


Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (4) | hlasovalo (2)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více