První příprava = výbuch. Přibyslav nasázela Borové sedm kousků

default.jpg
12.07.2017
V první přípravném utkání se Borová v sobotu utkala na skvěle připravené umělé trávě v Chotěboři s účastníkem Krajského přeboru - s Přibyslaví. Borovští se na zápas sotva sešli, chybělo jim hned sedm hráčů z podzimní sestavy a na výsledku i průběhu hry to bylo znát.

Havlíčkova Borová - Přibyslav 2:7 (1:3)

Branky HB: Sobotka Marcel, Rakušan Petr

Sestavy:

Přibyslav I. poločas:Bednář – Smejkal, Strašil, Tvrdík, Jelínek – Flekal, Adamec, Krčál, Vopršal, Vykoukal – Musil

Přibyslav II. poločas: Sibera – Musil R., Strašil, Tvrdík, Jelínek – Flekal, Adamec, Sibera J., Krčál, Ondra – Vostál

Havlíčkova Borová: Veselý P. – Chlubna J., Kučera P., Veselý J., Janáček – Frühbauer A., Frühbauer Z., Antl, Sobotka – Rakušan, Němec

Průběh:Přibyslav byla od začátku utkání lepším týmem, její hráči byli pohyblivější, rychlejší, vyhrávali osobní souboje a především si dokázali přesně přihrát. Již ve třetí minutě vsítila Přibyslav branku po špatném pokrytí hráčů ve středu hřiště a v desáté minutě přidala druhou branku.

Do 25 minuty na hřišti prakticky hrálo jedno mužstvo. Hráči Borové kazili i jednoduché přihrávky, po zisku míče jej prakticky hned odevzdávali soupeři. Zhruba od 25 minuty jsme ale hru začali vyrovnávat a ve 29. minutě se po rychlé křídelní akci a pěkném centru Aleše Frühbauera prosadil hlavou osamocený Sobotka. Nutno říci, že to byla naše první střela na branku. Přibyslav do poločasu zvýšila svůj náskok z penalty, když Patrik Kučera nechtěně zasáhl rukou do obličeje Krčála. Poločas skončil 3:1 pro Přibyslav a jen nutno říci, že na tom měl velkou zásluhu brankář Veselý, který nás podržel několika velmi dobrými zásahy.

Do druhé půlky Přibyslav poslal čerstvé hráče a ve svém tempu nepolevila. My jsme také pokračovali ve svém výkonu z první půle, nedařily se přihrávky, málo jsme běhali, nasazení a agresivita byla na nízké úrovni.Přibyslav pak v 61. a 63. minutě přidala další dvě branky.

Za dalších deset minut jsme již prohrávali 6:1 a na naši branku se valil jeden útok za druhým. Veselý v brancese rozhodně nenudil a předvedl několik dalších výborných zásahů.V 80. minutě se nám povedl rychlý brejk, kdyžSobotka přihrál do středu hřiště rozběhnutému Rakušanovi, ten Siberuprostřeli a snížil na 6:2. Přibyslav pak v 90. minutě ještě přidala další branku a završila výsledek na 7:1.

Hodnocení:

Jednalo se o první zápas, nelze z něj dělat velké závěry. Mrzela mě však velmi slabá účast hráčů na utkání, v 11 lidech hrát přípravné utkání, ješpatné. Rovněž nemohu být spokojený s nasazením a pohybem hráčů na hřišti, nevíce mě však překvapilo obrovské množství pokažených přihrávek. Takové množství odevzdaných míčů, kdy jsme v jednoduché pozici nahráli přímo soupeři, to se prostě stávat nesmí. Doufám, že po příštím zápase budu moci napsat lepší komentář. Ale jak jsem již řekl, bylo to první utkání a nemá smysl po něm dělat nějaké závěry.

Roman Brukner


Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (4.56) | hlasovalo (9)

Diskuze

Pozvánka na valnou hromadu 27. 5. 2022


Turistická ubytovna

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - MUŽI JARO 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více