První příprava = výbuch. Přibyslav nasázela Borové sedm kousků

default.jpg
12.07.2017
V první přípravném utkání se Borová v sobotu utkala na skvěle připravené umělé trávě v Chotěboři s účastníkem Krajského přeboru - s Přibyslaví. Borovští se na zápas sotva sešli, chybělo jim hned sedm hráčů z podzimní sestavy a na výsledku i průběhu hry to bylo znát.

Havlíčkova Borová - Přibyslav 2:7 (1:3)

Branky HB: Sobotka Marcel, Rakušan Petr

Sestavy:

Přibyslav I. poločas:Bednář – Smejkal, Strašil, Tvrdík, Jelínek – Flekal, Adamec, Krčál, Vopršal, Vykoukal – Musil

Přibyslav II. poločas: Sibera – Musil R., Strašil, Tvrdík, Jelínek – Flekal, Adamec, Sibera J., Krčál, Ondra – Vostál

Havlíčkova Borová: Veselý P. – Chlubna J., Kučera P., Veselý J., Janáček – Frühbauer A., Frühbauer Z., Antl, Sobotka – Rakušan, Němec

Průběh:Přibyslav byla od začátku utkání lepším týmem, její hráči byli pohyblivější, rychlejší, vyhrávali osobní souboje a především si dokázali přesně přihrát. Již ve třetí minutě vsítila Přibyslav branku po špatném pokrytí hráčů ve středu hřiště a v desáté minutě přidala druhou branku.

Do 25 minuty na hřišti prakticky hrálo jedno mužstvo. Hráči Borové kazili i jednoduché přihrávky, po zisku míče jej prakticky hned odevzdávali soupeři. Zhruba od 25 minuty jsme ale hru začali vyrovnávat a ve 29. minutě se po rychlé křídelní akci a pěkném centru Aleše Frühbauera prosadil hlavou osamocený Sobotka. Nutno říci, že to byla naše první střela na branku. Přibyslav do poločasu zvýšila svůj náskok z penalty, když Patrik Kučera nechtěně zasáhl rukou do obličeje Krčála. Poločas skončil 3:1 pro Přibyslav a jen nutno říci, že na tom měl velkou zásluhu brankář Veselý, který nás podržel několika velmi dobrými zásahy.

Do druhé půlky Přibyslav poslal čerstvé hráče a ve svém tempu nepolevila. My jsme také pokračovali ve svém výkonu z první půle, nedařily se přihrávky, málo jsme běhali, nasazení a agresivita byla na nízké úrovni.Přibyslav pak v 61. a 63. minutě přidala další dvě branky.

Za dalších deset minut jsme již prohrávali 6:1 a na naši branku se valil jeden útok za druhým. Veselý v brancese rozhodně nenudil a předvedl několik dalších výborných zásahů.V 80. minutě se nám povedl rychlý brejk, kdyžSobotka přihrál do středu hřiště rozběhnutému Rakušanovi, ten Siberuprostřeli a snížil na 6:2. Přibyslav pak v 90. minutě ještě přidala další branku a završila výsledek na 7:1.

Hodnocení:

Jednalo se o první zápas, nelze z něj dělat velké závěry. Mrzela mě však velmi slabá účast hráčů na utkání, v 11 lidech hrát přípravné utkání, ješpatné. Rovněž nemohu být spokojený s nasazením a pohybem hráčů na hřišti, nevíce mě však překvapilo obrovské množství pokažených přihrávek. Takové množství odevzdaných míčů, kdy jsme v jednoduché pozici nahráli přímo soupeři, to se prostě stávat nesmí. Doufám, že po příštím zápase budu moci napsat lepší komentář. Ale jak jsem již řekl, bylo to první utkání a nemá smysl po něm dělat nějaké závěry.

Roman Brukner


Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (4.56) | hlasovalo (9)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více