Bedřichov doma Borová jasně přejela. Branek však mělo být víc

default.jpg
12.07.2017

Po dvou neúspěšných derby zápasech nastoupila v neděli Havlíčkova Borová proti Bedřichovu. Důležitý zápas se domácím podařilo zvládnout hned tříbrankovým rozdílem, i když šancí si vypracovala hned na několik utkání.


Zápas začal oboustranným oťukáváním a hosté si v úvodu vypracovali dvě standardní situace, branku z nich však ohrozit nedokázali. Zhruba od desáté minuty se však již domácí zahřáli na potřebnou provozní teplotu a přimáčkli soupeře na jeho polovinu a prakticky do ničeho jej nepouštěli.

Rychlé a agresivní pojetí hry s povedenými kombinacemi neslo ovoce v podobě spousty šancí, gól však dlouho nepřicházel. V těch největších možnostech napálil po rohovém kopu Provazník bombou z voleje pouze Lukáše Kučeru, který tak nechtěně zabránil takřka jistému gólu, po dalším rohu hlavičkoval Fruhbauer těsně vedle. Po přesné přihrávce za obranu pádil z úhlu sám na brankáře Fikar, volil však možná příliš brzy střelu, kterou Šána zlikvidoval, poté ustál penaltový zákrok Havlíček, ale střelu Petra Veselého zastavil jeden z obránců před brankovou čárou, po dalším rohu střílel z vápna Fruhbauer a jeho přízemní pokus Blažek na malém vápně přizvedl jen nad břevno, v další šanci se při centru nedohodl Kučera s Blažkem a jeden pokus ze strany skončil na břevně hostující brány. Gól tak přišel „až“ v 35. minutě, když dostal míč do běhu aktivní Fikar, který poslal přesný přízemní centr před bránu, kde ho z těžké pozice konečně do sítě poslal Petr Veselý. 1:0.

Ve druhém poločase se začalo opět zvolna, ale postupem času si domácí vypracovávali další a další možnosti. Po další krásné akci ze strany se sám před brankářem objevil Havlíček, Šána ale ho pokus zblízka reflexivně zlikvidoval, ze strany šel na bránu Patrik Kučera, ale jeho střelu zblokoval obránce a pěkný míč dostal na vápno Němec, který však střílel zbrkle mimo bránu.

Domácí se tak dočkali v 65. minutě. Borová rozehrála míč od vlastní brány a po parádní akci na jeden dotek po ose Chlubna – Havlíček – Fikar přilétl z křídla míč na hlavu Provazníkovi, který jej uklidil do sítě. 2:0.

Hosté byli herně v těchto chvílích zralí na ručník, ale paradoxně mohli dvakrát z ojedinělých akcí dvakrát odpovědět. Nejprve hlavičkoval osamocený hráč na penaltě mimo bránu a pak se ke střele ze strany dostal bedřichovský záložník, jehož střelu Veselý vytáhl na roh.

Borová však směrem dopředu nepolevovala a vytvářela si šance jako na běžícím pásu. Patrika Kučeru stáhl v úniku hostující obránce za ruku, ale píšťalka sudího zůstala němá, pak se na hranici vápna opřel do míč Šrámek, ale jeho ránu Šána vyškrábl na tyč. Na břevně pak skončil i další centr domácích ze strany, pak se s míčem parádně otočil ve vápně Petr Veselý, ale fantastický hostující brankář jeho střelu konečky prstů vytěsnil na roh. Jen v posledních deseti minutách mohli borovští přidat hned několik branek.

Provazník střílel dvakrát těsně nad břevno a 82. minutě pak vyslal Petra Veselého přesně do běhu, ten stejně pěkně vysunul do středu Janáčka, který se dostal až před Šánu a poslal míč k tyči. 3:0.

Tentýž hráč pak hlavičkoval po Veselého rohu úplně sám jen těsně mimo. Další střelu Šrámak z hranice vápna Šána opět s vypětím všech sil vytáhl mimo tři tyče a po důrazném napadání domácích naservíroval Petr Veselý míč Šrámkovi na malé vápna, ten však poslal balon vedle.

Borová tak nakonec ve svém herně dosud nejlepším utkání zvítězila jasným rozdílem a svého soupeře naprosto jasně přehrála, ale do dalších utkání by bylo nutné rapidně zlepšit střeleckou produktivitu.

Havlíčkova Borová – Bedřichov 3:0(1:0)

Branky: Petr Veselý, Provazník, Janáček

Sestava: Pavel Veselý – Chlubna, Blažek, J.Veselý, L.Kučera – Fikar(75.Janáček), Fruhbauer(46.Němec), Havlíček(65.Šrámek), P.Kučera – Provazník, Petr Veselý


Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (1.33) | hlasovalo (9)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více