Modlíkov Cup znovu ovládlo BKK Havlíčkova Borová

default.jpg
12.07.2017
Již dvanáctého ročníku tradičního turnaje v Modlíkově se opět zúčastnilo BKK Havlíčkova Borová, které zde mezi dvanácti účastníky obhajovalo prvenství.

Na turnaji se mimo ostříleného obhájce trofeje představil i tým futsal Havlíčkova Borová, jehož páteř tvořili převážně veteránií. Oba borovské týmy prošly bez větších problémů základními skupinami, v nichž si shodně připsaly dvě výhry ze tří zápasů. BKK pouze smolně prohrálo za drtivého tlaku s nebezpečným Ohiem Pardubice a Futsal s pozdějším druhým finalistou Duklou Havlíčkův Brod. Poté již přišly na řadu líté čtvrtfinálové boje. Shodou okolností se nešťastně oba borovské týmy spolu střetly v první fázi vyřazovacích bojů v malém derby. V něm po úporném boji zvítězil tým BKK, který se hned na počátku ujal vedení, které již nepustil a konečným skóre 4:2 se protlačil do semifinále. V něm jej čekala odveta za porážku v základní skupině s Ohiem Pardubice. Revanš se vydařil dokonale a po jednoznačné hře a výsledku 3:1 si obhájce mohl znovu vychutnat atmosféru finálového utkání. Diváci se tak dočkali zajímavého dejá vu, protože s Duklou Havlíčkův Brod se BKK střetlo i v loňském finále. A jak už to tak bývá, historie se opakovala. Tentokrát nabrala finálová bitva hned od počátku jednoznačnou podobu a ve druhé půli vedlo BKK již o čtyři branky. Nulu na kontě Veselému zhatil další borovský hráč K.Šmíd, který snížil na konečných 4:1 pro BKK Havlíčkova Borová. To se tak dočkalo obhajoby a jeho hráči znovu potěžkali soudek piva jako hlavní a velmi ceněnou trofej. Borovští fotbalisté potvrdili svoji několikaletou dominanci na modlíkovském turnaji, jehož areálem se znovu po roce nesl vítězný pokřik BKK.

BKK Havlíčkova Borová: Pavel Veselý – Janáček, J. Veselý, Petr Veselý, Hospodka, L. Kučera, P. Kučera, M. Blažek, T. Blažek, Chlubna

Futsal Havlíčkova Borová: Novosad – Blažek, Paušíma, Žák, Venc, M. Klement, R. Klement, Strnad, P. Šmíd, Zvolánek

Nejlepší střelec turnaje: T. Blažek 12 branek

FOTKY NALEZNETE NA http://farmarkahira.wz.cz/

Autor: Janáček Jakub
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Poslední příspěvky

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.
více