Týden před začátkem soutěží se borovským týmům dařilo

O poznání lepší výsledky než minulý týden si na konto připsaly oba dospělé havlíčkoborovské týmy. Béčko si u vodárny zahrálo odvetu s Malčí, áčko změřilo síly se Žďárem nad Sázavou B.

Havlíčkova Borová A - Žďár nad Sázavou B 4:2

Na dokonale připraveném pažitu ve Velké Losenici si Borová zahrála s rezervou divizního Žďáru. Ta začala o něco aktivněji a rychle se dostala do dvou slibných šancí. Proměnit ale dokázala až svoji třetí, kdy po rohu trefil odražený míč hostující záložník a s pomocí teče míč zaplul pod břevno. Poté se osmělila i Borová, ale Chlubna z penalty faul soupeře nepotrestal a obrovskou šancí pohrdl i před bránou osamocený Brukner. Ve 20. minutě pak ještě napálil bombou břevno Blažek, ale vedení stále držel na svojí straně Žďár. Borová srovnala o pět minut později Blažkem, který využil nedorozumění obránců a po chvíli se z rohu trefil Šmíd. Třetí branku vsítil opět Blažek, který utekl svému strážci a nedal brankáři nárok. Do poločasu ještě protáhl gólmana střelou ze šestnáctky Hošák a stejný hráč našel z trestného kopu pouze připravenou náruč strážce žďárské svatyně. Ve druhé půli tempo poněkud opadlo a Žďár zahodil dvě slušné šance. Po dalším brejku se jeho mu přesto podařilo v 60. minutě přehodit Veselého a snížit. Poté se po Blažkově uličce dostal do šance Kučera, ale žďárský brankář vyběhl proti jeho úniku včas. Stejný hráč ale přesto vstřelil čtvrtou branku po Hošákově vybídnutí deset minut před koncem. Borová pak mohla ještě zvýšit K.Šmídem a Blažkem, ale jejich střely mířily nad branku. Borová tak po sobotním turnaji v Modlíkově dokázala zvítězit i v posledním přípravném zápase před sezónou.

Branky: Blažek 2, P.Šmíd, P. Kučera

Sestava: Pavel Veselý - Janáček, J. Veselý, L. Kučera - P. Šmíd, Chlubna, Brukner, P. Kučera - Blažek, Hošák, Petr Veselý ( K. Šmíd, Tonar )

Havlíčkova Borová B - Maleč 2:2

U vodárny se po týdnu střetla v odvetě oslabená Benfika s třetitřídní Malčí. Domácí začali svižně a v desáté minutě se do šance proháčkoval Šmíd, který nedal brankáři střelou ze šestnáctky šanci. Hosté pak zahrozili dvěma hlavičkami těsně vedle, ale skóre se do poločasu již nezměnilo. Malči se pak podařilo vyrovnat, ale vedení na stranu Borové strhl Klement, kterému pak ještě nebyla uznána jedna branka. Borová mohla zvýšit Šnajdrem, ale jeho šance se neujala a pět minut před koncem se po nedůrazném odkopu podařilo Malči vyrovnat. Domácí tak před svoji soutěžní premiérou ve vyrovnaném zápase vydřela první bod.

Branky: K. Šmíd, Klement

Sestava: Lupták - Žák, K. Šmíd, Kučera, A. Uttendorfský, P. Uttendorfský, Zvolánek, Klement, Staněk, P. Šmíd, K. Tonar, Z. Tonar, Šnajdr, Půlpán, D. Čejka, M. Čejka

Autor: Janáček Jakub

Rozpis jaro 2018 A +B tým

21.05.2018 | zabiii

*DRINK*@=

21.05.2018 | Frucko

*YAHOO*:-D#:;-)*::D*

21.05.2018 | Frucko

Jedna výhra a hned všechno najednou jde.

21.05.2018 | Předseda

Juchů! *::D* už fungujeme *YAHOO*

03.04.2018 | Bruky

Brigáda ve středu v 17.00 hodin na hřišti u sokolovny. Zatím jsme nahlášení 3. A prace je tu ještě dost. Tak doufám, že nas bude více.