Krutoři Borová druhou příčku neobhájili

Minulý rok překvapil tým Krutorů pořadatele i sebe a obsadil na turnaji v Nové vsi druhé místo. Letos se vedlo o poznání hůře a konečnou tentokrát znamenalo čtvrtfinále.

Na turnaji v malém fotbale se tentokráte sešlo třináct týmů a náš tým byl nalosován do skupiny po šesti účastnících. V prvním utkání se krutorům :-) postavil Golčův Jeníkov. Krutoři se ujali vedení hned na začátku střelou Šrámka, ale soupeř dokázal ještě v první půli skóre otočit. Poté další střela Šrámka znamenala vyrovnání, ale ve druhé půli jeníkovští strhli jednou branku konečnou výhru na svoji stranu. Dalším soupeřem nám byl tým Chánova. Po celý zápas jsme sice byli lepší, ale Doležala jsme ani jednou překonat nedokázali, naopak po ojedinělém brejku soupeř vstřelil Češíkem jediný gól zápasu. Zlom znamenalo utkání s týmem Spojeného království, kterému jsme dokázali nastřílet osm branek a nutno dodat, že skóre mohlo narůst do obludných rozměrů. Pro postup ze skupiny bylo třeba porazit oba zbývající soupeře, což se po výsledcích 3:0 a 3:1 podařilo. Naše sestava se dost točila, v bráně se vystřídali tři hráči, ale výhry byly poměrně pohodové a bezproblémové. Ve čtvrtfinále se nám postavil tým Valencie. Ten tvořili hlavně mladí chotěbořští hráči, se kterými jsme měli špatnou zkušenost z loňského turnaje, kdy nás jako jediný porazili ve skupině. Ale štěstíčko nám příliš nepřálo. Ve druhé minutě přihrával Šrámek „malou domů“, jenže na nerovném terénu míč skočil a skončil v brance. Soupeř pak utekl ještě o jeden gól, kdy Langer proměnil samostatný brejk. Poté se nám podařilo Šrámkem snížit, ale ve druhé půli jsme i přes výrazný tlak vyrovnat nedokázali. Turnaj hraný ve velkém vedru tak pro nás skončil již ve čtvrtfinále a obhajoby druhého místa jsme se nedočkali.

Sestava: M.Janáček – J. Janáček, L. Kučera, P. Kučera, Šrámek, Šmíd, Fruhbauer, Kolouch, Doležal

Nejvíce branek v našem dresu zaznamenal tentokrát Z. Frühbauer s pěti góly.

Autor: Janáček Jakub

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.