Krutoři Borová druhou příčku neobhájili

default.jpg
12.07.2017
Minulý rok překvapil tým Krutorů pořadatele i sebe a obsadil na turnaji v Nové vsi druhé místo. Letos se vedlo o poznání hůře a konečnou tentokrát znamenalo čtvrtfinále.

 Na turnaji v malém fotbale se tentokráte sešlo třináct týmů a náš tým byl nalosován do skupiny po šesti účastnících. V prvním utkání se krutorům :-) postavil Golčův Jeníkov. Krutoři se ujali vedení hned na začátku střelou Šrámka, ale soupeř dokázal ještě v první půli skóre otočit. Poté další střela Šrámka znamenala vyrovnání, ale ve druhé půli jeníkovští strhli jednou branku konečnou výhru na svoji stranu. Dalším soupeřem nám byl tým Chánova. Po celý zápas jsme sice byli lepší, ale Doležala jsme ani jednou překonat nedokázali, naopak po ojedinělém brejku soupeř vstřelil Češíkem jediný gól zápasu. Zlom znamenalo utkání s týmem Spojeného království, kterému jsme dokázali nastřílet osm branek a nutno dodat, že skóre mohlo narůst do obludných rozměrů. Pro postup ze skupiny bylo třeba porazit oba zbývající soupeře, což se po výsledcích 3:0 a 3:1 podařilo. Naše sestava se dost točila, v bráně se vystřídali tři hráči, ale výhry byly poměrně pohodové a bezproblémové. Ve čtvrtfinále se nám postavil tým Valencie. Ten tvořili hlavně mladí chotěbořští hráči, se kterými jsme měli špatnou zkušenost z loňského turnaje, kdy nás jako jediný porazili ve skupině. Ale štěstíčko nám příliš nepřálo. Ve druhé minutě přihrával Šrámek „malou domů“, jenže na nerovném terénu míč skočil a skončil v brance. Soupeř pak utekl ještě o jeden gól, kdy Langer proměnil samostatný brejk. Poté se nám podařilo Šrámkem snížit, ale ve druhé půli jsme i přes výrazný tlak vyrovnat nedokázali. Turnaj hraný ve velkém vedru tak pro nás skončil již ve čtvrtfinále a obhajoby druhého místa jsme se nedočkali.

Sestava: M.Janáček – J. Janáček, L. Kučera, P. Kučera, Šrámek, Šmíd, Fruhbauer, Kolouch, Doležal

Nejvíce branek v našem dresu zaznamenal tentokrát Z. Frühbauer s pěti góly.

Autor: Janáček Jakub
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Rozlosování jaro 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)
více