Zimní příprava A+B

2017-07-12-14-53-38.jpg
22.03.2018

Mužům se v přípravě výsledkově nedaří

Druhá polovina fotbalové sezony se kvapem blíží a i dospělé týmy Havlíčkovy Borové se na ni připravují. A tým i béčko mají za sebou přípravná utkání, ve kterých se jim však výsledkově bohužel nedaří.

A tým:

Nejvýraznější změnou v zimní přestávce je odchod trenéra Jiřího Poláka, který odešel koučovat Přibyslav. Tréninky tak nyní vede Petr Veselý. Dosud odehrané přátelské zápasy bohužel prozatím výsledkově kopírují nepovedenou podzimní část sezony.

Havlíčkova Borová – Počítky 1:4

V duelu s nesmírně ambiciózním týmem ze žďárska tahala Borová od počátku za kratší konec a už v poločase prohrávala o tři branky. Ve druhé půli se hra trochu vyrovnala, za Borovou korigoval v závěru Vilém Paušíma.

Havlíčkova Borová – Rozsochatec 0:2

Mladý tým z Rozsochatce ovládl první půlhodinu zápasu a naprosto zaslouženě se ujal vedení. Borovští si pak hlavně ve druhé půli vypracovali hned několik dobrých šancí, ale soupeř z brejku své vedení pojistil.

Havlíčkova Borová – Přibyslav 1:6

Do narychlo svolaného zápasu přijela Borová v hodně kombinované sestavě a v jedenácti lidech. Tým měl také v nohách večerní sobotní utkání v Chotěboři. V první půlhodině držel ještě se soupeřem z krajského přeboru krok, v 65. minutě ale došly  síly a zápas stal očekávaně jasnou záležitostí. Střelcem byl mladý David Lupták.

B tým:

Naše rezerva se nachází v poněkud odlišné situace než áčko a snad by neměla mít se záchranou výrazné starosti a snahou (podobně jako u áčka) bude do budoucna zapracování některých mladých hráčů. Trénování se nově ujal Jan Staněk.

Havlíčkova Borová B – Velká Losenice 2:3

Po špatných úvodních deseti minutách Borová ve zbytku první půle jasně ovládala hru, výsledkem však byla pouze jedna branka Němce. Hosté z ojedinělé akce nepovedeným „centrem“ srovnali ještě do pauzy. Výkon ve druhém dějství už byl výrazně horší a Losenice dvěma akcemi otočila utkání. Po několika šancích pak pouze korigoval Aleš Fruhbauer.

Autor: Brukner Roman, Jakub Janáček

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

25.10.2018 | bacek

To je fakt koucourek*///*

24.10.2018 | Co je to za máničku

19.10.2018 | Bruky

Borci někdo klobásy a pivo zítra na fotbal???