Zimní příprava A+B

2017-07-12-14-53-38.jpg
22.03.2018

Mužům se v přípravě výsledkově nedaří

Druhá polovina fotbalové sezony se kvapem blíží a i dospělé týmy Havlíčkovy Borové se na ni připravují. A tým i béčko mají za sebou přípravná utkání, ve kterých se jim však výsledkově bohužel nedaří.

A tým:

Nejvýraznější změnou v zimní přestávce je odchod trenéra Jiřího Poláka, který odešel koučovat Přibyslav. Tréninky tak nyní vede Petr Veselý. Dosud odehrané přátelské zápasy bohužel prozatím výsledkově kopírují nepovedenou podzimní část sezony.

Havlíčkova Borová – Počítky 1:4

V duelu s nesmírně ambiciózním týmem ze žďárska tahala Borová od počátku za kratší konec a už v poločase prohrávala o tři branky. Ve druhé půli se hra trochu vyrovnala, za Borovou korigoval v závěru Vilém Paušíma.

Havlíčkova Borová – Rozsochatec 0:2

Mladý tým z Rozsochatce ovládl první půlhodinu zápasu a naprosto zaslouženě se ujal vedení. Borovští si pak hlavně ve druhé půli vypracovali hned několik dobrých šancí, ale soupeř z brejku své vedení pojistil.

Havlíčkova Borová – Přibyslav 1:6

Do narychlo svolaného zápasu přijela Borová v hodně kombinované sestavě a v jedenácti lidech. Tým měl také v nohách večerní sobotní utkání v Chotěboři. V první půlhodině držel ještě se soupeřem z krajského přeboru krok, v 65. minutě ale došly  síly a zápas stal očekávaně jasnou záležitostí. Střelcem byl mladý David Lupták.

B tým:

Naše rezerva se nachází v poněkud odlišné situace než áčko a snad by neměla mít se záchranou výrazné starosti a snahou (podobně jako u áčka) bude do budoucna zapracování některých mladých hráčů. Trénování se nově ujal Jan Staněk.

Havlíčkova Borová B – Velká Losenice 2:3

Po špatných úvodních deseti minutách Borová ve zbytku první půle jasně ovládala hru, výsledkem však byla pouze jedna branka Němce. Hosté z ojedinělé akce nepovedeným „centrem“ srovnali ještě do pauzy. Výkon ve druhém dějství už byl výrazně horší a Losenice dvěma akcemi otočila utkání. Po několika šancích pak pouze korigoval Aleš Fruhbauer.

Autor: Brukner Roman, Jakub Janáček

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

18.09.2018 | Bruky

ZÁPAS S HB JE V NEDĚLI, NE V SOBOTU, JAK JE UVEDENO V ROZPISU. ZAČÁTEK VE STEJNÝ ČAS.

29.08.2018 | Frucko

Nějak zapomněli na naše šance nebo jsme žádné neměli? *DONT_KNOW*

27.08.2018 | C@rlos - článek z webu Hněvkovic

MUŽI: 3. KOLO -- HNĚVKOVICE - H.BOROVÁ B 0:1 (0:1), hráno v Hněvkovicích, rozhodčí Neuwirth SESTAVA: J.Rajdl - P.Končel, S.Votoček (68. Z.Rajdl), P.Rajdl (72. L.Vavrla), O.Šťastný - M.Maška, M.Fanta, M.Večeřa (60. M.Peroutka), A.Procházka - J.Chyba (68. J.Vošický), M.Pipek Do pouťového utkání jsme nastoupili bez zraněných z Mírovky - J.Těšínského a M.Nulíčka, u kterých to vypadá na delší pauzu a bez dovolenkujího M.Pajera. V první půli se hrálo vyrovnané utkání, první zahrozili hosté, z našich hráčů si první střelu (a jednu z mála v zápase) na bránu připsal M.Večeřa v 16. minutě. Zkušený hostující útočník Provazník nejprve prověřil z trestného kopu našeho brankáře ve 20. minutě, J.Rajdl pěkným zákrokem zabránil gólu. Zhruba ve 28. minutě po našem faulu před vápnem si stejný hráč postavil míč znovu a z levé strany ze zhruba 22 metrů vymetl šibenici naší branky krásnou střelou -- 0:1. Pokračovala bojovná a vyrovnaná hra obou soupeřů. Naší největší šanci na vyrovnání měl ve 42. minutě M.Pipek, jenž šel po pěkné akci z boku sám na bránu, ale vychytal ho hostující Žák. Do kabin jsme tak odcházeli s jednogólovou ztrátou. Ve druhé půli se hra Hněvkováků zlepšila. V prvních pěti minutách jsme měli několik neúspěšných závarů ve vápně. Hostující obrana však působila velmi jistým dojmem a konsolidovaně. Čas hrál postupně do not dobře takticky hrajícím hostům, kterým se nakonec povedla výhra ubojovat. Co naplat, že měli v poslední čtvrtině zápasu oranžovo-černí navrch. V závěru zápasu ještě zahrozili naši hráči dvakrát, ale celkem povedené střely P.Končela a A.Procházky šly nad, těsně vedle mířila tvrdá střela O.Šťastného zhruba v půli druhého dějství. A tak se naši diváci, kterých se sešel celkem slušný počet, pouťového bodového zisku nedočkali. A to i přesto, že utkání by alespoň remíza slušela. Abychom ´´dodrželi´´ trend minulých zápasu, se zraněným kotníkem odkulkal ve druhé půli P.Rajdl a i jeho start je v dalších zápasech nejistý. Naopak novou posilou se stal bývalý hráč H.Brodu a Ledče Matěj Svoboda, kterého jsme získali díky vstřícnému kroku mateřského Slovanu H.Brod. Tabulka je po třech kolech vyrovnaná, my jí však uzavíráme téměř na samém konci. V příštích dvou venkovních zápasech by bylo dobré, aby naši hráči zabrali a přidali do ní nějaké body.

27.08.2018 | Frucko

Přesně tak. *::D**::D**DRINK* *YAHOO*

23.08.2018 | bagi

Všem co se podíleli, na pořádání všech akcí bych chtěl poděkovat. Díky *DRINK**::D**::D**::D**::D**::D**::D**::D**::D*