Zimní příprava A+B

2017-07-12-14-53-38.jpg
22.03.2018

Mužům se v přípravě výsledkově nedaří

Druhá polovina fotbalové sezony se kvapem blíží a i dospělé týmy Havlíčkovy Borové se na ni připravují. A tým i béčko mají za sebou přípravná utkání, ve kterých se jim však výsledkově bohužel nedaří.

 

A tým:

Nejvýraznější změnou v zimní přestávce je odchod trenéra Jiřího Poláka, který odešel koučovat Přibyslav. Tréninky tak nyní vede Petr Veselý. Dosud odehrané přátelské zápasy bohužel prozatím výsledkově kopírují nepovedenou podzimní část sezony.

Havlíčkova Borová – Počítky 1:4

V duelu s nesmírně ambiciózním týmem ze žďárska tahala Borová od počátku za kratší konec a už v poločase prohrávala o tři branky. Ve druhé půli se hra trochu vyrovnala, za Borovou korigoval v závěru Vilém Paušíma.

Havlíčkova Borová – Rozsochatec 0:2

Mladý tým z Rozsochatce ovládl první půlhodinu zápasu a naprosto zaslouženě se ujal vedení. Borovští si pak hlavně ve druhé půli vypracovali hned několik dobrých šancí, ale soupeř z brejku své vedení pojistil.

Havlíčkova Borová – Přibyslav 1:6

Do narychlo svolaného zápasu přijela Borová v hodně kombinované sestavě a v jedenácti lidech. Tým měl také v nohách večerní sobotní utkání v Chotěboři. V první půlhodině držel ještě se soupeřem z krajského přeboru krok, v 65. minutě ale došly  síly a zápas stal očekávaně jasnou záležitostí. Střelcem byl mladý David Lupták.

 

B tým:

Naše rezerva se nachází v poněkud odlišné situace než áčko a snad by neměla mít se záchranou výrazné starosti a snahou (podobně jako u áčka) bude do budoucna zapracování některých mladých hráčů. Trénování se nově ujal Jan Staněk.

Havlíčkova Borová B – Velká Losenice 2:3

Po špatných úvodních deseti minutách Borová ve zbytku první půle jasně ovládala hru, výsledkem však byla pouze jedna branka Němce. Hosté z ojedinělé akce nepovedeným „centrem“ srovnali ještě do pauzy. Výkon ve druhém dějství už byl výrazně horší a Losenice dvěma akcemi otočila utkání. Po několika šancích pak pouze korigoval Aleš Fruhbauer.

Autor: Brukner Roman, Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více