Zimní příprava A+B

2017-07-12-14-53-38.jpg
22.03.2018

Mužům se v přípravě výsledkově nedaří

Druhá polovina fotbalové sezony se kvapem blíží a i dospělé týmy Havlíčkovy Borové se na ni připravují. A tým i béčko mají za sebou přípravná utkání, ve kterých se jim však výsledkově bohužel nedaří.

 

A tým:

Nejvýraznější změnou v zimní přestávce je odchod trenéra Jiřího Poláka, který odešel koučovat Přibyslav. Tréninky tak nyní vede Petr Veselý. Dosud odehrané přátelské zápasy bohužel prozatím výsledkově kopírují nepovedenou podzimní část sezony.

Havlíčkova Borová – Počítky 1:4

V duelu s nesmírně ambiciózním týmem ze žďárska tahala Borová od počátku za kratší konec a už v poločase prohrávala o tři branky. Ve druhé půli se hra trochu vyrovnala, za Borovou korigoval v závěru Vilém Paušíma.

Havlíčkova Borová – Rozsochatec 0:2

Mladý tým z Rozsochatce ovládl první půlhodinu zápasu a naprosto zaslouženě se ujal vedení. Borovští si pak hlavně ve druhé půli vypracovali hned několik dobrých šancí, ale soupeř z brejku své vedení pojistil.

Havlíčkova Borová – Přibyslav 1:6

Do narychlo svolaného zápasu přijela Borová v hodně kombinované sestavě a v jedenácti lidech. Tým měl také v nohách večerní sobotní utkání v Chotěboři. V první půlhodině držel ještě se soupeřem z krajského přeboru krok, v 65. minutě ale došly  síly a zápas stal očekávaně jasnou záležitostí. Střelcem byl mladý David Lupták.

 

B tým:

Naše rezerva se nachází v poněkud odlišné situace než áčko a snad by neměla mít se záchranou výrazné starosti a snahou (podobně jako u áčka) bude do budoucna zapracování některých mladých hráčů. Trénování se nově ujal Jan Staněk.

Havlíčkova Borová B – Velká Losenice 2:3

Po špatných úvodních deseti minutách Borová ve zbytku první půle jasně ovládala hru, výsledkem však byla pouze jedna branka Němce. Hosté z ojedinělé akce nepovedeným „centrem“ srovnali ještě do pauzy. Výkon ve druhém dějství už byl výrazně horší a Losenice dvěma akcemi otočila utkání. Po několika šancích pak pouze korigoval Aleš Fruhbauer.

Autor: Brukner Roman, Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Rozlosování jaro 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/cesi-maji-byt-na-co-hrdi-rika-vitez-tetovaci-souteze-20181024.html
více