Remíza v Humpolci s átřídní Světlou

default.jpg
12.07.2017
Zajímavého soupeře mělo ve čtvrtek večer áčko Havlíčkovy Borové v posledním herním testu před zahájením jarní sezóny. Na umělé trávě v Humpolci změřila síly se Světlou nad Sázavou.

Světlá převzala hned v úvodních minutách iniciativu a od počátku se tlačila na polovinu Borové. Přesto to byl paradoxně bétřídní tým, který se ujal vedení. Petr Veselý v 8.minutě našel z rohového kopu přesně hlavu Hošáka, který měl kolem sebe tolik místa, že se snad musel bát. Jeho přesně mířená hlavička zapadla ke vzdálenější tyči Koudelkovi brány. Přesto Světlá v tlaku nepolevila a v první půhodině byla znatelně lepším týmem. Několik rohových kopů a pološance však k brance nevedly. Až v 29.minutě se odražený míč dostal k Závorkovi, který se trefil přesně k tyči. Vyrovnávací gól však změnil poměr sil na hřišti a Borová se začala svému soupeři vyrovnávat. Přesto se však ještě Světlá dostala do vedení, když se trefil veterán Bárta. Za Borovou mohl dvakrát kontrovat Blažek. Nejprve střílel po kličce z úhlu pouze do brankáře a pak se po pasu z vlastní poloviny dostal do úniku sám před Koudelku. Světelského brankáře však nepřekonal. Na druhé straně se blýskl i gólman Veselý, který kryl možnost Světlé. Ve druhé půli již byl obraz hry naprosto vyrovnaný a v jejím úvodu byli v poli dokonce borovští lepším celkem. Dvakrát po autovém vhazování nebezpečně centroval Petr Veselý, ale ani jednou míč v bráně neskončil. Do úniku se dostával i Fruhbauer, ale před ním ještě zachránil Koudelka. Dvě nebezpečné hlavičky si připsala i Světlá, ale Štros mířil pokaždé nad bránu. Pak zkoušel Petr Veselý brankáře soupeře přelobovat, ale míč skončil metr nad břevnem. Favorit se pak dostal ke dvěma nebezpečným akcím ze strany, ale pokaždé zasáhl v obraně výborně kapitán Hošák. V 79. minutě pak Borová udeřila. Zběsile vybíhajícího brankáře Koudelku potrestal pěkným lobem z pětatřicetimetrů Šrámek, který tak korunoval svůj slušný výkon. Na stavu se pak již nic nezměnilo, ke konci ještě zahrozila Světlá, ale Štros míč jenom lízl daleko do zámezí.

Havlíčkova Borová tak sehrála až na úvodní půlhodinu s favoritem naprosto vyrovnanou partii a může se těšit na první jarní kolo, které by měla sehrát v neděli v Budíkově.

Světlá nad Sázavou – Havlíčkova Borová 2:2(2:1)

Branky: Hošák, Šrámek

Sestava: Pavel Veselý – Janáček, J.Veselý, Hošák, Kučera – Tonar, Fruhbauer, Chlubna, Blažek – Veselý, Šrámek (Brukner, Šmíd, Fikar)

Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Rozlosování jaro 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/cesi-maji-byt-na-co-hrdi-rika-vitez-tetovaci-souteze-20181024.html
více