Remíza v Humpolci s átřídní Světlou

default.jpg
12.07.2017
Zajímavého soupeře mělo ve čtvrtek večer áčko Havlíčkovy Borové v posledním herním testu před zahájením jarní sezóny. Na umělé trávě v Humpolci změřila síly se Světlou nad Sázavou.

Světlá převzala hned v úvodních minutách iniciativu a od počátku se tlačila na polovinu Borové. Přesto to byl paradoxně bétřídní tým, který se ujal vedení. Petr Veselý v 8.minutě našel z rohového kopu přesně hlavu Hošáka, který měl kolem sebe tolik místa, že se snad musel bát. Jeho přesně mířená hlavička zapadla ke vzdálenější tyči Koudelkovi brány. Přesto Světlá v tlaku nepolevila a v první půhodině byla znatelně lepším týmem. Několik rohových kopů a pološance však k brance nevedly. Až v 29.minutě se odražený míč dostal k Závorkovi, který se trefil přesně k tyči. Vyrovnávací gól však změnil poměr sil na hřišti a Borová se začala svému soupeři vyrovnávat. Přesto se však ještě Světlá dostala do vedení, když se trefil veterán Bárta. Za Borovou mohl dvakrát kontrovat Blažek. Nejprve střílel po kličce z úhlu pouze do brankáře a pak se po pasu z vlastní poloviny dostal do úniku sám před Koudelku. Světelského brankáře však nepřekonal. Na druhé straně se blýskl i gólman Veselý, který kryl možnost Světlé. Ve druhé půli již byl obraz hry naprosto vyrovnaný a v jejím úvodu byli v poli dokonce borovští lepším celkem. Dvakrát po autovém vhazování nebezpečně centroval Petr Veselý, ale ani jednou míč v bráně neskončil. Do úniku se dostával i Fruhbauer, ale před ním ještě zachránil Koudelka. Dvě nebezpečné hlavičky si připsala i Světlá, ale Štros mířil pokaždé nad bránu. Pak zkoušel Petr Veselý brankáře soupeře přelobovat, ale míč skončil metr nad břevnem. Favorit se pak dostal ke dvěma nebezpečným akcím ze strany, ale pokaždé zasáhl v obraně výborně kapitán Hošák. V 79. minutě pak Borová udeřila. Zběsile vybíhajícího brankáře Koudelku potrestal pěkným lobem z pětatřicetimetrů Šrámek, který tak korunoval svůj slušný výkon. Na stavu se pak již nic nezměnilo, ke konci ještě zahrozila Světlá, ale Štros míč jenom lízl daleko do zámezí.

Havlíčkova Borová tak sehrála až na úvodní půlhodinu s favoritem naprosto vyrovnanou partii a může se těšit na první jarní kolo, které by měla sehrát v neděli v Budíkově.

Světlá nad Sázavou – Havlíčkova Borová 2:2(2:1)

Branky: Hošák, Šrámek

Sestava: Pavel Veselý – Janáček, J.Veselý, Hošák, Kučera – Tonar, Fruhbauer, Chlubna, Blažek – Veselý, Šrámek (Brukner, Šmíd, Fikar)

Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více