A tým ve své první herní přípravě zvítězil

default.jpg
12.07.2017
Soupeř z druhé bétřídní skupiny čekal na borovské fotbalisty v prvním herním testu na novou sezonu. Na umělé trávě ve Žďáru nad Sázavou Borová přehrála těsně Herálec u Žďáru.

Úvod zápasu patřil jednoznačně Borové. Brzy po výkopu se po chybě obránce dostal k míči Šrámek a svůj sólový únik střelou mezi brankářovi nohy proměnil. O tři minuty později Borová dobře zakombinovala na levé straně, Šrámek pak poslal přesný pas na nabíhajícího Veselého, který v pohodě placírkou z voleje přidal druhý gól. Herálec kontroval v 10.minutě. Po trestném kopu míč prolétl na malé vápno, kde se ocitl volný hráč soupeře a snížil. Až do konce poločasu pak byla hra oboustranně poměrně vyrovnaná a příliš gólových šancí se neurodilo. Reflexivní zákrok musel předvést brankář Veselý, který zblízka vytáhl pokus heráleckého hráče. Na druhé straně mířil Janáček hlavou po rohu mimo branku a ani další šance skórem nepohnuly. Ve druhém poločase se hrál přeci jen divácky zajímavější fotbal i s několika pěknými akcemi na obou stranách. V 56.minutě se k míči dostal Blažek, protáhl se kolem obránce a přesnou střelou k vzdálenější tyči skóroval. Hosté mohli brzo odpovědět, ale gólman Veselý vytěsnil střelu na rohový kop. Vedle pak střílel Němec, svůj další únik neproměnil Blažek, před Veselým zasáhl včas gólman Herálce a Z.Fruhbauer před brankou míč hlavou minul.  Hráči Herálce sice dobře kombinovali v poli, ale dlouho si až na nepřesné střely zdálky vyloženou šanci nevytvořili. Čtvrt hodiny před koncem však po špatné rozehrávce a následné chybě borovské defenzivy se k odraženému míči dostal herálecký záložník a míč napálil přesně do šibenice. Borová mohla z několika dalších útoků trestat chyby soupeřovy obrany, v největší šanci se ocitl Veselý v tandemu s Blažkem, kteří běželi ve dvou na jednoho obránce, ale prvně jmenovaný zbytečnou patičkou možnost zhatil. Chvíli před koncem pak dostal Herálec po sporné penaltě možnost k vyrovnání, ale brankář Veselý potvrdil svoji dobrou zápasvou formu a pokutový kop bravurně vykryl. Zápas tak nakonec skončil jednobrankovým vítězstvím Borové. V další testu ji čeká béčko Žďáru nad Sázavou, které ve svém Okresním přeboru suverénně kraluje.

Havlíčkova Borová – Herálec: 3:2(2:1)

Branky: Šrámek, Blažek, Veselý

Sestava: Pavel Veselý – Tonar, Kučera, Janáček – Blažek, Chlubna, Z. Fruhbauer, Němec, M.Klement – Petr Veselý, Šrámek(Fikar, Šmíd, Brukner, A.Fruhbauer)

Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Poslední příspěvky

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.
více