A tým ve své první herní přípravě zvítězil

default.jpg
12.07.2017
Soupeř z druhé bétřídní skupiny čekal na borovské fotbalisty v prvním herním testu na novou sezonu. Na umělé trávě ve Žďáru nad Sázavou Borová přehrála těsně Herálec u Žďáru.

Úvod zápasu patřil jednoznačně Borové. Brzy po výkopu se po chybě obránce dostal k míči Šrámek a svůj sólový únik střelou mezi brankářovi nohy proměnil. O tři minuty později Borová dobře zakombinovala na levé straně, Šrámek pak poslal přesný pas na nabíhajícího Veselého, který v pohodě placírkou z voleje přidal druhý gól. Herálec kontroval v 10.minutě. Po trestném kopu míč prolétl na malé vápno, kde se ocitl volný hráč soupeře a snížil. Až do konce poločasu pak byla hra oboustranně poměrně vyrovnaná a příliš gólových šancí se neurodilo. Reflexivní zákrok musel předvést brankář Veselý, který zblízka vytáhl pokus heráleckého hráče. Na druhé straně mířil Janáček hlavou po rohu mimo branku a ani další šance skórem nepohnuly. Ve druhém poločase se hrál přeci jen divácky zajímavější fotbal i s několika pěknými akcemi na obou stranách. V 56.minutě se k míči dostal Blažek, protáhl se kolem obránce a přesnou střelou k vzdálenější tyči skóroval. Hosté mohli brzo odpovědět, ale gólman Veselý vytěsnil střelu na rohový kop. Vedle pak střílel Němec, svůj další únik neproměnil Blažek, před Veselým zasáhl včas gólman Herálce a Z.Fruhbauer před brankou míč hlavou minul.  Hráči Herálce sice dobře kombinovali v poli, ale dlouho si až na nepřesné střely zdálky vyloženou šanci nevytvořili. Čtvrt hodiny před koncem však po špatné rozehrávce a následné chybě borovské defenzivy se k odraženému míči dostal herálecký záložník a míč napálil přesně do šibenice. Borová mohla z několika dalších útoků trestat chyby soupeřovy obrany, v největší šanci se ocitl Veselý v tandemu s Blažkem, kteří běželi ve dvou na jednoho obránce, ale prvně jmenovaný zbytečnou patičkou možnost zhatil. Chvíli před koncem pak dostal Herálec po sporné penaltě možnost k vyrovnání, ale brankář Veselý potvrdil svoji dobrou zápasvou formu a pokutový kop bravurně vykryl. Zápas tak nakonec skončil jednobrankovým vítězstvím Borové. V další testu ji čeká béčko Žďáru nad Sázavou, které ve svém Okresním přeboru suverénně kraluje.

Havlíčkova Borová – Herálec: 3:2(2:1)

Branky: Šrámek, Blažek, Veselý

Sestava: Pavel Veselý – Tonar, Kučera, Janáček – Blažek, Chlubna, Z. Fruhbauer, Němec, M.Klement – Petr Veselý, Šrámek(Fikar, Šmíd, Brukner, A.Fruhbauer)

Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více