U sokolovny se uskutečnil míčový sedmiboj

default.jpg
12.07.2017
Dalšího ročníku populárního havlíčkoborovského míčového sedmiboje se 25. července dočkali sportovní nadšenci. Tentokrát dorazilo na klání patnáct dvojic a boje to byly skutečně vyrovnané.

Hlavního pořadatelství se velice úspěšně opět zhostil pan Josef Nejedlý. Tomu s přípravou pomáhali i další organizátoři, čímž jim všem patří  velký dík. Poděkování patří samozřejmě i sponzorům a všem, kteří se na sedmiboji jakýmkoliv způsobem podíleli.
Samotné sportovní zápolení se tentokráte až na souboje ve stolním tenise (ten se hrál v sokolovně) odehrávaly za ne moc krásného počasí venku v areálu „U sokolovny“. Účastníci museli zdolat tyto disciplíny. Již zmíněný stolní tenis, nohejbal, tenis, penalty, volejbal, házenkářské trestné hody, hod na basketbalový koš. Přes určité trable zapříčiněné deštěm se všechny disciplíny odehrály naštěstí bez zranění - mokrý a kluzký asfaltový povrch se k tomu dokonale nabízel.
Letošní ročník nebyl příliš dramatický, jelikož o vítězi se rozhodlo celkem brzy. Zato ve druhé polovině tabulky bylo o napětí postaráno. Často rozhodoval poslední kop či hod jak do koše tak při házené, aby se ten či onen tým posunul o stupínek výš.
Myslím si, že se celý sedmiboj vydařil a že příští rok se zase uskuteční tentokráte už za trochu lepšího počasí (alespoň bez deště)
Pořadí a pár fotek najdete ve fotogalerii.(bude přidána)

Zajímavost:

Do Borové již třetím rokem jezdí na soustředění  dvě přípravky Slovanu Havlíčkův Brod. Jeho mladí hráči sehráli souběžně se sedmibojem na hlavním hřišti přípravné utkání s fotbalisty Čáslavi.

Autor: Petr Veselý
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Rozpis podzim 2018

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

soutěžní ročník 2018/2019

 

Poslední příspěvky

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/cesi-maji-byt-na-co-hrdi-rika-vitez-tetovaci-souteze-20181024.html

25.10.2018 | bacek

To je fakt koucourek*///*
více