U sokolovny se uskutečnil míčový sedmiboj

Dalšího ročníku populárního havlíčkoborovského míčového sedmiboje se 25. července dočkali sportovní nadšenci. Tentokrát dorazilo na klání patnáct dvojic a boje to byly skutečně vyrovnané.

Hlavního pořadatelství se velice úspěšně opět zhostil pan Josef Nejedlý. Tomu s přípravou pomáhali i další organizátoři, čímž jim všem patří  velký dík. Poděkování patří samozřejmě i sponzorům a všem, kteří se na sedmiboji jakýmkoliv způsobem podíleli.
Samotné sportovní zápolení se tentokráte až na souboje ve stolním tenise (ten se hrál v sokolovně) odehrávaly za ne moc krásného počasí venku v areálu „U sokolovny“. Účastníci museli zdolat tyto disciplíny. Již zmíněný stolní tenis, nohejbal, tenis, penalty, volejbal, házenkářské trestné hody, hod na basketbalový koš. Přes určité trable zapříčiněné deštěm se všechny disciplíny odehrály naštěstí bez zranění - mokrý a kluzký asfaltový povrch se k tomu dokonale nabízel.
Letošní ročník nebyl příliš dramatický, jelikož o vítězi se rozhodlo celkem brzy. Zato ve druhé polovině tabulky bylo o napětí postaráno. Často rozhodoval poslední kop či hod jak do koše tak při házené, aby se ten či onen tým posunul o stupínek výš.
Myslím si, že se celý sedmiboj vydařil a že příští rok se zase uskuteční tentokráte už za trochu lepšího počasí (alespoň bez deště)
Pořadí a pár fotek najdete ve fotogalerii.(bude přidána)

Zajímavost:

Do Borové již třetím rokem jezdí na soustředění  dvě přípravky Slovanu Havlíčkův Brod. Jeho mladí hráči sehráli souběžně se sedmibojem na hlavním hřišti přípravné utkání s fotbalisty Čáslavi.

Autor: Petr Veselý

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.