Různé

2017-07-12-14-53-38.jpg title=
22.03.2018

Mužům se v přípravě výsledkově nedaří

Druhá polovina fotbalové sezony se kvapem blíží a i dospělé týmy Havlíčkovy Borové se na ni připravují. A tým i béčko mají za sebou přípravná utkání, ve kterých se jim však výsledkově bohužel nedaří.

09.08.2017

V rámci letní přípravy byly naplánovány čtyři přípravné zápasy, nakonec jsem však odehráli jen tři z nich. Soupeř ze Sezemic totiž bez omluvy k utkání nepřijel.

01.07.2015

Od 2.7.2015 do odvolání platí zákaz vstupu na hřiště i jeho travnaté okolí (plocha před tribunou, za brankami, u střídaček). Hřiště bude čerstvě doseté a propískované - poničilo by se nové osetí a mladá tráva.
24.01.2011
Představení borovského týmů mladších žáků, kteří startují v okresní soutěži 4 plus 1, pohledem jednoho z trenérů Láďi Luňáčka
22.03.2010
Zajímavého soupeře mělo ve čtvrtek večer áčko Havlíčkovy Borové v posledním herním testu před zahájením jarní sezóny. Na umělé trávě v Humpolci změřila síly se Světlou nad Sázavou.
17.03.2010
Druhý přípravný zápas sehráli opět na umělé trávě ve Žďáru nad Sázavou fotbalisté áčka Havlíčkovy Borové. Se soupeřem, jenž suverénně kraluje Žďárskému okresnímu přeboru a v příští sezoně se pravděpodobně představí v I.B třídě, uhráli borovští remízu.
11.03.2010
Soupeř z druhé bétřídní skupiny čekal na borovské fotbalisty v prvním herním testu na novou sezonu. Na umělé trávě ve Žďáru nad Sázavou Borová přehrála těsně Herálec u Žďáru.
05.01.2010
Rekordním ziskem bodů pro vítěznou dvojici skončil letošní sedmiboj dvojic, který je tradičně pořádán v borovské sokolovně. Triumfem se letos mohl pochlubit tým Boca ve složení Tomáš Blažek – Roman Provazník.
1 z 40 1 2 »

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

18.09.2018 | Bruky

ZÁPAS S HB JE V NEDĚLI, NE V SOBOTU, JAK JE UVEDENO V ROZPISU. ZAČÁTEK VE STEJNÝ ČAS.

29.08.2018 | Frucko

Nějak zapomněli na naše šance nebo jsme žádné neměli? *DONT_KNOW*

27.08.2018 | C@rlos - článek z webu Hněvkovic

MUŽI: 3. KOLO -- HNĚVKOVICE - H.BOROVÁ B 0:1 (0:1), hráno v Hněvkovicích, rozhodčí Neuwirth SESTAVA: J.Rajdl - P.Končel, S.Votoček (68. Z.Rajdl), P.Rajdl (72. L.Vavrla), O.Šťastný - M.Maška, M.Fanta, M.Večeřa (60. M.Peroutka), A.Procházka - J.Chyba (68. J.Vošický), M.Pipek Do pouťového utkání jsme nastoupili bez zraněných z Mírovky - J.Těšínského a M.Nulíčka, u kterých to vypadá na delší pauzu a bez dovolenkujího M.Pajera. V první půli se hrálo vyrovnané utkání, první zahrozili hosté, z našich hráčů si první střelu (a jednu z mála v zápase) na bránu připsal M.Večeřa v 16. minutě. Zkušený hostující útočník Provazník nejprve prověřil z trestného kopu našeho brankáře ve 20. minutě, J.Rajdl pěkným zákrokem zabránil gólu. Zhruba ve 28. minutě po našem faulu před vápnem si stejný hráč postavil míč znovu a z levé strany ze zhruba 22 metrů vymetl šibenici naší branky krásnou střelou -- 0:1. Pokračovala bojovná a vyrovnaná hra obou soupeřů. Naší největší šanci na vyrovnání měl ve 42. minutě M.Pipek, jenž šel po pěkné akci z boku sám na bránu, ale vychytal ho hostující Žák. Do kabin jsme tak odcházeli s jednogólovou ztrátou. Ve druhé půli se hra Hněvkováků zlepšila. V prvních pěti minutách jsme měli několik neúspěšných závarů ve vápně. Hostující obrana však působila velmi jistým dojmem a konsolidovaně. Čas hrál postupně do not dobře takticky hrajícím hostům, kterým se nakonec povedla výhra ubojovat. Co naplat, že měli v poslední čtvrtině zápasu oranžovo-černí navrch. V závěru zápasu ještě zahrozili naši hráči dvakrát, ale celkem povedené střely P.Končela a A.Procházky šly nad, těsně vedle mířila tvrdá střela O.Šťastného zhruba v půli druhého dějství. A tak se naši diváci, kterých se sešel celkem slušný počet, pouťového bodového zisku nedočkali. A to i přesto, že utkání by alespoň remíza slušela. Abychom ´´dodrželi´´ trend minulých zápasu, se zraněným kotníkem odkulkal ve druhé půli P.Rajdl a i jeho start je v dalších zápasech nejistý. Naopak novou posilou se stal bývalý hráč H.Brodu a Ledče Matěj Svoboda, kterého jsme získali díky vstřícnému kroku mateřského Slovanu H.Brod. Tabulka je po třech kolech vyrovnaná, my jí však uzavíráme téměř na samém konci. V příštích dvou venkovních zápasech by bylo dobré, aby naši hráči zabrali a přidali do ní nějaké body.

27.08.2018 | Frucko

Přesně tak. *::D**::D**DRINK* *YAHOO*

23.08.2018 | bagi

Všem co se podíleli, na pořádání všech akcí bych chtěl poděkovat. Díky *DRINK**::D**::D**::D**::D**::D**::D**::D**::D*