Různé

2017-07-12-14-53-38.jpg title=
22.03.2018

Mužům se v přípravě výsledkově nedaří

Druhá polovina fotbalové sezony se kvapem blíží a i dospělé týmy Havlíčkovy Borové se na ni připravují. A tým i béčko mají za sebou přípravná utkání, ve kterých se jim však výsledkově bohužel nedaří.

09.08.2017

V rámci letní přípravy byly naplánovány čtyři přípravné zápasy, nakonec jsem však odehráli jen tři z nich. Soupeř ze Sezemic totiž bez omluvy k utkání nepřijel.

01.07.2015

Od 2.7.2015 do odvolání platí zákaz vstupu na hřiště i jeho travnaté okolí (plocha před tribunou, za brankami, u střídaček). Hřiště bude čerstvě doseté a propískované - poničilo by se nové osetí a mladá tráva.
24.01.2011
Představení borovského týmů mladších žáků, kteří startují v okresní soutěži 4 plus 1, pohledem jednoho z trenérů Láďi Luňáčka
22.03.2010
Zajímavého soupeře mělo ve čtvrtek večer áčko Havlíčkovy Borové v posledním herním testu před zahájením jarní sezóny. Na umělé trávě v Humpolci změřila síly se Světlou nad Sázavou.
17.03.2010
Druhý přípravný zápas sehráli opět na umělé trávě ve Žďáru nad Sázavou fotbalisté áčka Havlíčkovy Borové. Se soupeřem, jenž suverénně kraluje Žďárskému okresnímu přeboru a v příští sezoně se pravděpodobně představí v I.B třídě, uhráli borovští remízu.
11.03.2010
Soupeř z druhé bétřídní skupiny čekal na borovské fotbalisty v prvním herním testu na novou sezonu. Na umělé trávě ve Žďáru nad Sázavou Borová přehrála těsně Herálec u Žďáru.
05.01.2010
Rekordním ziskem bodů pro vítěznou dvojici skončil letošní sedmiboj dvojic, který je tradičně pořádán v borovské sokolovně. Triumfem se letos mohl pochlubit tým Boca ve složení Tomáš Blažek – Roman Provazník.
1 z 40 1 2 »

Podzim 2019

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala