Boca B vstoupila do soutěže výborně – plným počtem bodů

Na první turnaj I.třídy zajížděla rezerva divizní Bocy do Přibyslavi. Kvalitními zápasy potvrdili borovští hráči v jejím dresu svoje postupové ambice a bez jediného klopýtnutí si připsali plný počet bodů. Další klání je čeká na počátku ledna v Ledči nad Sázavou.

Chlapíci – Boca Chotěboř B 3:5(1:3)

Brzy po začátku utkání se Boca dočkala branky, když se po Štefáčkově akci trefil přesně Němec a určil ráz celého zápasu. Hosté vždy odskočili na rozdíl dvou branek a vloni druhý tým tabulky z Havlíčkova Brodu celé utkání pouze dotahoval. Hezky se zdálky trefil Chlubna a typicky futsalově také Štefáček. Dvě branky ještě přidal Hošák a Boca naprosto zaslouženě získala první důležité body.

Branky: Hošák 2, Němec, Štefáček, Chlubna

Boca Chotěboř B – Skuhrov B 4:1(0:1)

V dalším zápase proti rezervě Skuhrova se soupeři podařilo v prvním poločase ujmout vedení po utěšené střele Mazucha. Boca sice zahodila několik šancí, ale po pauze přidala a ve druhé půli svého soupeře již přejela čtyřmi brankami. Dvě branky vstřelil tentokráte Blažek, jednu z nich krásnou střelou do šibenice.

Branky: Blažek 2, Němec, Štefáček

Premium Světlá nad Sázavou – Boca Chotěboř B 1:4(0:3)

Proti světelskému týmu neměla Boca nejmenší problémy a i přes mnoho zahozených šancí se již v první půli utrhla o tři branky. I v druhém poločase se mohlo skóre notně zvednout, ale Boca rozvlnila síť pouze jednou. Premium si za celý zápas prakticky nekoplo a snížilo až těsně před koncem.

Branky: Blažek, Hošák, Štefáček, Šrámek

Chánov Chotěboř B – Boca Chotěboř B 1:2(1:2)

Zřejmě nejtěžší zápas čekal na Bocu až v posledním utkání. Rezerva Chánova začala utkání lépe a hned v první minutě se levačkou přesně k tyči trefil Češík. Chánovští pak měli ještě dvě dobré šance a jednou dokonce za Luptáka chytala tyčka. Pak se ovšem hosté dostali do tempa a sám před Duška se brzy prodral Blažek, který naprosto chladnokrevně vyrovnal. Postupem času již získávala Boca více půdy pod nohama a svého soupeře zatlačila. Tři minuty před poločasem se po lajně protáhl Veselý, který s trochou štěstí prostřelil Duška. V dvou dobrých šancích se po pěkných akcích objevil i Chlubna, ale stejně jako chvíli po něm Blažek vedení nezvýšil a sudí zřejmě nesprávně neuznali vyhazujícímu Luptákovi gól přes celé hřiště. V druhém poločase se hrál oboustranně zajímavý futsal a šancí si Boca vypracovala dostatek. Dvakrát šli její hráči do přečíslení tři na jednoho, Blažek běžel sám na brankáře a ani Fruhbauer míč do sítě po jedné ze střel nedorazil. Dušek s námahou boxoval Chlubnovu bombu, ale za krásným Veselého projektilem do spojnice břevna a tyče se jen otočil. Chánov naštěstí v jeho šanci vychytal pozorný Lupták a Boca tak zaslouženě zkompletovala turnajovou sérii na samé vítězství.

Branky: Blažek, Veselý

Sestava: Lupták – Chlubna, Šmíd, Veselý, Fruhbauer – Němec, Štefáček, Blažek, Hošák, Šrámek(Janáček)

Pořadí

Tým