Dorost domácí vítězství v Bohdalově nepotvrdil

default.jpg
12.07.2017
Po dobrém výkonu dorostenců Havlíčkovy Borové v utkání s Žirovnicí, čekal mladé hráče tvrdší oříšek. Dalším soupeřem jim byl nebezpečný Bohdalov.

Domácí začali aktivněji a také se ujali v prvním poločase vedení. Hosté ovšem nesložili zbraně a po rychlém brejku se podařilo kanonýrovi M. Pechovi vyrovnat. Borová ale nezachytila domácí nápor ve druhé půli a nechala Bohdalov utéct až na 3:1. Druhá domácí branka padla po chybě obrany a třetí z penalty po Chvojkově faulu. Hosté pak neproměnili dva nadějné brejky a domácí po Frühbauerově zaváhání vstřelili čtvrtou branku. Hosté se pak ještě pokusili vrátit do hry, když opět M.Pecha uklidil do sítě Antlovu akci, ale na zvrat již bylo pozdě. Domácí byli v zápase o něco lepším týmem, i když Borová také několika slušnými šancemi pohrdla. Hosté si tak další body do tabulky nepřipsali, ale herně úplně nepropadli. Trenéři však kritizují defenzivní činnost a za výkon tentokráte chválí pouze mladého Tadeáše Halamu.

Branky: M. Pecha 2

Sestava: Veselý – Frühbauer, Antl, Kolouch, V. Pecha – Chvojka, Halama, M. Pecha, Holas – Kryštofek(46. P. Sobotka), O. Sobotka

Autor: Janáček Jakub
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více