Dorost ostudně prohrál

První porážku v jarní části sezóny mají na kontě havlíčkoborovští dorostenci po zápase v Jeřišně, které Borová na podzim porazila 4:0. Tentokrát však hlavně kvůli hloupým chybám v obraně prohrála 6:1

Zápas se nevyvíjel od začátku vůbec dobře pro hostující Borovou. Z prvního přímého kopu se domácí dokázali dostat do vedení, když dorazili do brány odražený balón. Druhý gól přišel opět po hrubém nedorozumění v obraně. Brankář Stehno si šel pro míč ale těsně před rukavicemi mu ho vykopl jeden z borovských obránců a domácí útočník s přehledem potrestal jejich chybu- 2:0. 3:0 a další školácká chyba. Holas hlídal míč letící za brankovou čáru, ale domácí útočník mu ho stihl odkopnout a nabíhající forvard domácích opět poklízel balón do prázdné brány. Domácí tak do přestávky vedli 3:0 a hosty a favority zápasu z Borové prakticky nepustili do vážnější gólové situace. Za zmínku stojí snad jen střela Sobotky hned ze začátku zápasu.

Do druhého poločasu vstoupila aktivněji Borová a hned z první vážnější šance vstřelila branku. Halama ze středu hřiště posunul míč na nabíhajícího Fikara, který ho posunul dál na Bence a ten snižoval na 3:1. Ovšem na kolena srazil hosty z Borové 4 gól domácích. Brankář Stehno neměl svůj den a centr na levou tyč vyrazil před sebe. Domácí útočník už potom neměl opět problém s poklizením míče do brány. Kolem 55. minuty už domácí vedli 5:1. Po závaru v pokutovém území skončil míč opět v bráně borovských. Konečnou podobu výsledku dali domácí těsně před koncem střelou z velké dálky, kterou brankář Stehno neudržel v rukavicích a propadla mu až do brány- 6:1. V druhém poločase se do útoku tlačili více také hosté, ale veškeré jejich snahy zlikvidovala dobře organizovaná obrana nebo vynikající golmán domácích, který pochytal všechny nebezpečné střely. Zápas tak skončil jednoznačně 6:1 pro Jeřišno.

Výsledek: Jeřišno - Havlíčkova Borová 6:1 (3:0)

Branka: Z. Benc

Sestava: Stehno- Venc, Holas, Frühbauer, Čermák- Kryštofek, Doležal, Halama, Štukhejl- Sobotka, Benc Z. (Benc S., Fikar, Havlíček)

Autor: Petr Doležal

Rozpis jaro 2018 A +B tým

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.

07.06.2018 | bacek

hoši, za týden pouťovka...tak kdo kam sloužit?*KILL*

06.06.2018 | Bruky

Trénink ve čtvrtek v 18.00.

24.05.2018 | bacek

má cenu psát referát :D?