Dorost ostudně prohrál

První porážku v jarní části sezóny mají na kontě havlíčkoborovští dorostenci po zápase v Jeřišně, které Borová na podzim porazila 4:0. Tentokrát však hlavně kvůli hloupým chybám v obraně prohrála 6:1

Zápas se nevyvíjel od začátku vůbec dobře pro hostující Borovou. Z prvního přímého kopu se domácí dokázali dostat do vedení, když dorazili do brány odražený balón. Druhý gól přišel opět po hrubém nedorozumění v obraně. Brankář Stehno si šel pro míč ale těsně před rukavicemi mu ho vykopl jeden z borovských obránců a domácí útočník s přehledem potrestal jejich chybu- 2:0. 3:0 a další školácká chyba. Holas hlídal míč letící za brankovou čáru, ale domácí útočník mu ho stihl odkopnout a nabíhající forvard domácích opět poklízel balón do prázdné brány. Domácí tak do přestávky vedli 3:0 a hosty a favority zápasu z Borové prakticky nepustili do vážnější gólové situace. Za zmínku stojí snad jen střela Sobotky hned ze začátku zápasu.

Do druhého poločasu vstoupila aktivněji Borová a hned z první vážnější šance vstřelila branku. Halama ze středu hřiště posunul míč na nabíhajícího Fikara, který ho posunul dál na Bence a ten snižoval na 3:1. Ovšem na kolena srazil hosty z Borové 4 gól domácích. Brankář Stehno neměl svůj den a centr na levou tyč vyrazil před sebe. Domácí útočník už potom neměl opět problém s poklizením míče do brány. Kolem 55. minuty už domácí vedli 5:1. Po závaru v pokutovém území skončil míč opět v bráně borovských. Konečnou podobu výsledku dali domácí těsně před koncem střelou z velké dálky, kterou brankář Stehno neudržel v rukavicích a propadla mu až do brány- 6:1. V druhém poločase se do útoku tlačili více také hosté, ale veškeré jejich snahy zlikvidovala dobře organizovaná obrana nebo vynikající golmán domácích, který pochytal všechny nebezpečné střely. Zápas tak skončil jednoznačně 6:1 pro Jeřišno.

Výsledek: Jeřišno - Havlíčkova Borová 6:1 (3:0)

Branka: Z. Benc

Sestava: Stehno- Venc, Holas, Frühbauer, Čermák- Kryštofek, Doležal, Halama, Štukhejl- Sobotka, Benc Z. (Benc S., Fikar, Havlíček)

Autor: Petr Doležal

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.