Dorost vydřel výhru v Pohledě

default.jpg
12.07.2017
Značně posílený Pohled hostil na svém hřišti havlíčkoborovský dorost. Na podzim bylo utkání v režii borovských a skončilo 9:0. Nyní se však čekala vyrovnaná partie, což se nakonec potvrdilo a Borová vydřela výhru 4:1.

Do zápasu vstoupil lépe Pohled, který se usadil na borovské polovině, ale vážnější situaci si nevypracoval. Asi po deseti minutách hry se na druhé straně dostal ke střele Sobotka. Jeho dalekonosná rána však skončila na tyči domácí svatyně. Hned z protiútoku tak udeřili domácí. Brankář vykopl míč, který nešťastně za sebe tečoval jeden z borovských obránců a domácí útočník sám před brankářem Stehnem zamířil přesně k tyči – 0:1. Chvíli na to využil Z. Benc centr Sobotky a srovnal krok se soupeřem povedenou hlavičkou do šibenice domácí brány- 1:1. Neuběhlo ani pět minut a Borové se podařilo dostat do vedení. K trestnému kopu se postavil Kryštofek a střelou asi z 25 metrů trefil břevno. Míč se odrazil přesně k Halamovi, který bez problémů zvýšil na 2:1.  Pak měli jedinečnou šanci na vyrovnání domácí. Po faulu v pokutovém území však domácí stoper mířil ze značky pokutového kopu trestuhodně mimo. Do dvougólového vedení se tak dostali hosté. Halama vybojoval míč u rohového praporku. Z domácích obránců si udělal tréninkové tyčky a slalomem mezi nimi se dostal až k zakončení, kde prakticky z nulového úhlu prostřelil domácího brankáře- 3:1. Těsně před pauzou se ještě sám na bránu řítil Z. Benc, ale nepodařilo se mu přehodit domácího brankáře.          

Druhý poločas si už Borová hlídala náskok a poctivě bránila. Po jedné chybě v rozehrávce se však domácí mohli dostat na rozdíl jediného gólu. Brankář Stehno však perfektně šanci zlikvidoval včasným vyběhnutím. Do šance na druhé straně se řítil Sobotka. Míč se mu však po dlouhém sprintu zamotal mezi nohy a domácí obránci mu ho vzali. Konečnou podobu výsledku dal Halama svým třetím gólem. Doležal z přímého kopu vystřelil míč, který domácí brankář vyrazil před sebe a Halama jako správný kapitán týmu dovršil hattrick. V závěru ještě běžel sám na brankáře Z. Benc, ale jeho střele chybělo asi tak třicet metrů, aby se vešla do brány. Ke střele se v samotném závěru dostal také navrátilec v sestavě a důležitý člen týmu Jiří Kryštofek. S jeho střelou si ale brankář poradil. V dalším zápase bude Borová hostit na svém hřišti Šmolovy, které zatím nemají ani bod.        

Pohled - Havlíčkova Borová 1:4 (1:3)

Branky:
Halama 3, Benc Z.

Sestava: Stehno- Čermák, Rosický, Frühbauer, Havlíček- Kryštofek, Doležal, Halama, Fikar- Benc Z., Sobotka (Benc S.)

Autor: Petr Doležal
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Rozpis podzim 2018

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

soutěžní ročník 2018/2019

 

Poslední příspěvky

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/cesi-maji-byt-na-co-hrdi-rika-vitez-tetovaci-souteze-20181024.html

25.10.2018 | bacek

To je fakt koucourek*///*
více