Dorost doma přesvědčivě vyhrál

Ve svém prvním utkání na domácím hřišti se představil havlíčkoborovský dorost. S Dlouhou Vsí splnil roli favorita a po podzimní výhře 7:2 si tentokráte připsal výhru 9:1.

Borová zahájila zápas nejlépe jak mohla. V první minutě zápasu dotlačil míč do brány Halama a prakticky tak rozhodl zápas. Zanedlouho se trefil Štukhejl po přihrávce napříč velkým vápnem. Borová si se soupeřem hrála jako kočka s myší a soupeře pouštěla na vlastní polovinu jen sporadicky. Třetí gól přidal aktivní Halama a na 4:0 zvyšoval znovu Štukhejl, který se pěkně protlačil až do zakončení. Pak přišla gólová situace na druhé straně. Holas nešťastně zahrál rukou ve vlastním pokutovém území a nařízenou penaltu hosté bez problému proměnili a snížili tak na 1:4. Do poločasu ale ještě zvýšil Halama, který prošel přes celé pokutové území a brankáři nasadil jesličky. A na konečných 6:1 v prvním poločase zvyšoval Benc, který využil přihrávku Štukhejla do prázdné brány.

Hned na začátku druhého poločasu zvyšoval se štěstím na 7:1 Doležal střelou z přímého kopu. Na 8:1 zvyšoval Sobotka po dlouhém úniku. Zápas se hrál v klidném tempu a konečnou podobu výsledku dal Fikar, který střílel zpoza šestnáctky a zvýšil na 9:1. V dalším zápase na havlíčkoborovský dorost čeká pohled.

Havlíčkova Borová - Dlouhá Ves 9:1 (6:1)

Branky: Halama 3, Štukhejl 2, Benc, Doležal, Sobotka, Fikar

Sestava: Stehno- Čermák, Holas, Frühbauer, Havlíček- Štukhejl, Doležal, Halama, Fikar- Sobotka, Benc Z. (Rosický, Benc S., Antl)

Autor: Petr Doležal

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

25.10.2018 | bacek