Dorost doma přesvědčivě vyhrál

Ve svém prvním utkání na domácím hřišti se představil havlíčkoborovský dorost. S Dlouhou Vsí splnil roli favorita a po podzimní výhře 7:2 si tentokráte připsal výhru 9:1.

Borová zahájila zápas nejlépe jak mohla. V první minutě zápasu dotlačil míč do brány Halama a prakticky tak rozhodl zápas. Zanedlouho se trefil Štukhejl po přihrávce napříč velkým vápnem. Borová si se soupeřem hrála jako kočka s myší a soupeře pouštěla na vlastní polovinu jen sporadicky. Třetí gól přidal aktivní Halama a na 4:0 zvyšoval znovu Štukhejl, který se pěkně protlačil až do zakončení. Pak přišla gólová situace na druhé straně. Holas nešťastně zahrál rukou ve vlastním pokutovém území a nařízenou penaltu hosté bez problému proměnili a snížili tak na 1:4. Do poločasu ale ještě zvýšil Halama, který prošel přes celé pokutové území a brankáři nasadil jesličky. A na konečných 6:1 v prvním poločase zvyšoval Benc, který využil přihrávku Štukhejla do prázdné brány.

Hned na začátku druhého poločasu zvyšoval se štěstím na 7:1 Doležal střelou z přímého kopu. Na 8:1 zvyšoval Sobotka po dlouhém úniku. Zápas se hrál v klidném tempu a konečnou podobu výsledku dal Fikar, který střílel zpoza šestnáctky a zvýšil na 9:1. V dalším zápase na havlíčkoborovský dorost čeká pohled.

Havlíčkova Borová - Dlouhá Ves 9:1 (6:1)

Branky: Halama 3, Štukhejl 2, Benc, Doležal, Sobotka, Fikar

Sestava: Stehno- Čermák, Holas, Frühbauer, Havlíček- Štukhejl, Doležal, Halama, Fikar- Sobotka, Benc Z. (Rosický, Benc S., Antl)

Autor: Petr Doležal

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.