První zápas dorostu skončil remízou

default.jpg
12.07.2017
První jarní zápas sehrál havlíčkoborovský dorost na půdě Veselého Žďáru. Podzimní zápas Borová prohrála 4:1. Teď chtěla soupeři porážku oplatit, což dlouho vypadalo nadějně, jenže těsně před koncem se domácím podařilo srovnat a zápas skončil 2:2.

Od úvodního hvizdu měla územní převahu Havlíčkova Borová, ale dlouho se jí nedařilo zužitkovat ji v gól, ale ani ve vyloženější šanci. Na hře bylo vidět, že oba týmy hrají svůj první jarní zápas a na hřišti se hledaly. První gól přišel z kopačky Sobotky. Ten zužitkoval centr Bence z levé strany a tvrdou střelou na bližší tyč překonal domácího brankáře – 0:1. To byl jediný zajímavý moment prvního poločasu, ve kterém měli větší územní převahu hráči havlíčkoborovského dorostu. O střelu ze střední vzdálenosti se postupně pokoušeli Fikar, Halama i Sobotka, ale ani jeden nemířil přesně. Těsně před pauzou ještě utekl domácím zadákům Halama, ale křižnou střelou mířil těsně vedle.

Krátce po změně stran se do míče opřel Doležal. Jeho rána však i s přispěním domácího brankáře skončila na tyči domácí svatyně. Mohlo tak udeřit na druhé straně. Rozhodčí Kutil odpískal volný přímý kop těsně za velkým vápnem Borové, za což se později omluvil, jenže to hostům nebylo nic platné a domácím se podařilo srovnat střelou pod vyskakující zdí. Poté převzali iniciativu zápasu hosté a bylo na nich jasně patrné, že oni chtějí zvrátit osud zápasu na svoji stranu. To se jim zanedlouho podařilo. Centr z pravé strany si zpracoval Doležal, který vystřelil do Halamy a bránícího hráče domácích. Míč šťastně tečovali přesně do protipohybu brankáře a Borová se tak dostala do vedení 2:1.  Borová si pak chtěla výsledek pohlídat, z čehož pramenilo i velké množství žlutých karet- celkem 5 (Rosický, Halama, Fikar, Doležal a Benc). Ani to však nestačilo a zhruba v 85. minutě se domácím podařilo srovnat. Po několika šťastných odrazech se domácí útočník dostal až před brankáře Stehna, který míč nešťastně odpálil přesně do něj a ten už pak v poklidu uklidil míč do prázdné brány. Zápas tak skončil 2:2. V příštím utkání se hráči havlíčkoborovského dorostu představí na domácí půdě proti Dlouhé Vsi. Od zápasu se očekávají tři body.

Výsledek: 2:2 (0:1)

Branky: Sobotka, Doležal
Sestava: Stehno- Benc, Rosický, Frühbauer, Čermák- Fikar, Doležal, Halama, Štukhejl- Venc, Sobotka

Přípravné zápasy na umělé trávě ve Žďáře n. Sáz.:

H.B. – Velká Losenice 2:1 (Halama, Benc)
H.B. – Staré Ransko 1:4 (Halama)
Autor: Petr Doležal
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Rozpis podzim 2018

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

soutěžní ročník 2018/2019

 

Poslední příspěvky

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/cesi-maji-byt-na-co-hrdi-rika-vitez-tetovaci-souteze-20181024.html

25.10.2018 | bacek

To je fakt koucourek*///*
více