Dorostenecké derby rozhodl dvěmi trefami Doležal

Dlouho očekávaný zápas přinesl divácky atraktivní fotbal. Domácí tým z Velké Losenice se tlačil do útoku a havlíčkoborovští dorostenci těžili z rychlých brejků. Utkání skončilo nakonec 2:0 pro hosty po trefách Doležala.

Od úvodu zápasu tahali za kratší konec hosté. Ti se zamáčkli na vlastní polovině a čelili nájezdům domácího celku. Úvodnímu tlaku se ale borovští ubránili a mohlo tak udeřit na druhé straně. Po pravé straně zatáhl míč Štukhejl, předložil pěknou přihrávku na hranici velkého vápna Doležalovi, který si míč zpracoval a technickou střelou překonal domácího brankáře Neubauera. Pak se domácí opět mačkali na hostující obranu, která ale perfektně pozičně zvládnutou hrou odolávala. Druhý gól přišel po parádní akci Fikara. Ten vyvezl balón z vlastní poloviny, obhodil si domácího bránícího hráče a předložil luxusní finální přihrávku Doležalovi, který tváří v tvář brankáři střílel pouze do Neubauera, míč letěl do tyče, kde ho nešťastně za sebe odrazil domácí obránce a Doležal pohodlně zvyšoval na 2:0. Do vyložené šance se pak dostal Štukhejl. Ten parádní individuální akcí prošel až na hranici šestnáctky, kde si narazil s Halamou a sám před Neubauerem trefil pouze brankáře. Pak se domácí vrhli do útoku, posledních pět minut první půle tlačili, ale vyloženou šanci si ale nevytvořili.
Druhý poločas byl ve znamení tvrdé obrany hostujícího celku a bezmocně útočících domácích. Do první šance se dostali hosté. Halama utekl po levé straně. Jeho střela ale letěla zhruba metr od levé tyče. Perfektní týmový výkon nedal domácím šanci na zkorigování skóre. Obrana v čele s Rosickým nepustila za sebe jediný balón, a když už se tak stalo, tak ho sebral brankář Stehno, který byl jistotou v zadních řadách. Všichni záložníci podali perfektní výkon a poctivě se vraceli pomáhat obraně. Útočníci pro změnu nevypustili vepředu jediný balon a statečně se prali s domácí obranou. Borová tak zaslouženě vyhrála a dotáhla se na čelo tabulky. Teď jí doma čekají Habry.

Výsledek: Velká Losenice – Havlíčkova Borová 0:2 (0:2)

Branky: Doležal 2

Sestava: Stehno- Nevole, Rosický, Frühbauer,Čermák- Fikar, Halama, Doležal, Štukhejl- Sobotka (Rosecký), Benc
Autor: Petr Doležal

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.