Béčko si v derby body rozdělilo

K druhému domácímu zápasu se konalo derby s Českou Bělou. Do zápasu se k nám připojili Zděněk Frühbauer na středu zálohy a v útoku Petr Veselý.

Do zápasu se šlo od první minuty v ostrém tempu a hned jsme si začali vytvářet tlak na soupeře. Po chvíli naší hry se první přesnější střela opřela o tyč.  Potom se hra dost vyrovnala a bylo k vidění spousty soubojů na středu hřiště. Hosté potom měli šanci z pravé strany, kdy se odražený míč dostal až k Zdeňku Bencovi, který však minul těsně pravou tyčku. Odpovědí byl útěk Petra Veselého po levé straně, kde centroval před vápno. Tam však střelu Karla Tonara zblokoval hráč hostí. Do konce poločasu byl vidět bojovný fotbal se spoustou malých šancí na obou stranách.

Ve druhém poločasu pokračoval tuhý boj, ale spíš na středu hřiště takže diváci si neužili moc gólových příležitostí. Fotbal byl ze strany na stranu. Největší příležitost měl hráč Bělé Vláďa Pleskač, který utekl po pravé straně, ale jeho zakončení k tyči vytáhl pěkným zákrokem Štefan Lupták. V 77. minutě dostal po ošklivém faulu červenou kartu Aleš Frühbauer, takže jsme dohrávali v početní nevýhodě. Tu však už hosté nedokázali využít a naopak jsme měli tutovou šanci 5 minut před koncem my. Zdeněk Fruhbauer ze středu hřiště poslal krásnou přímou přihrávku na rozběhnutého Antla. Ten si se situací jeden na jednoho bohužel neporadil a tak těsně minul pravou tyč. A tak na šance slabý, ale velice bojovný fotbal skončil spravedlivou remízou.

Havlíčkova Borová B - Česká Bělá 0:0

TJ Sokol Havlíčkova Borová BŠ. Lupták [-] - K. Šmíd [-] (68. M. Čejka [-] ) , K. Tonar [-] , T. Cacek[-] , A. Frühbauer [-] - J. Antl [-] , V. Novotný [-] (58. D. Frühbauer [-] ) , M. Sobotka [-] (63. J. Adam [-] ) , A. Paušíma [-] (46. P. Rakušan [-] ) - P. Veselý [-] - Z. Frühbauer [-]

Autor: David Fruhbauer
průměr (2.43) | hlasovalo (7)