Do nové sezóny béčko vstoupilo porážkou

default.jpg
12.07.2017

Do prvního západu odjelo beko do - v domácím prostředí silného - Dolního Města. Na zápas se kvůli velké absenci hráčů ze základní sestavy jelo i za pomoci dvou hráčů z A mužstva jen ve 13 lidech. A to i díky tomu, že se navrátil Aleš Frühbauer po zranění a nastoupil i nová posila Radek Janáček. 

Do zápasu i trochu nečekaně jsme nastoupili ve větší pohodě my. Měli jsme balón na kopačkách a prvních 20 minut jsme předváděli lepší a bojovnější fotbal. Vytvářeli jsme si šance a jednu největší měl Rakušan, který unikl obraně, ale bohužel trefil osamoceného gólmana.

Po lepším začátku se hra začala vyrovnávat a šance byli na obou stranách. Jednu z největších jsme měli opět my, kdy jsme útočili z levé strany, a povedlo se přenést míč na druhou stranu k osamocenému Šmídovi, který dobře vypálil ránu k tyči. Bohužel pro nás domácí gólman vytáhl skvělý zákrok. A další únik mohl předvést i Janáček, kterého zfauloval jeden ze stoperů. A jinak dobrý rozhodčí faul odpískal, ale neudělil ani žlutou kartu a to i přestože mohl jít Radek sám na gólmana.

V další fázi naše síly opadly a Dolní Město dostalo borovskou obranu doslova pod zámek, když Borová posledních 15 minut první půle pouze bránila. Domácí měli hlavně nebezpečné házení autů, které létaly do nebezpečného prostoru ve vápně. Vhazování bylo bohužel tolik, že jim jeden propadl k samotnému Tichému, který z hranice penalty poslal domácí do vedení ve 40. minutě. A tak šli domácí do přestávky ve větší pohodě.

Ve druhém poločase měli míč na kopačkách domácí, kteří se nikam nehnali a vyčkali si na šance. Ta přišla v 55. minutě, kdy ze středu hřiště před naší šestnáctkou nahrál záložník na dobře naběhlého Tichého na pravé straně, který navýšil na 2:0. Potom nastala v 65. minutě hrůzně vypadající srážka. Po dlouhém nákopu domácích náš gólman Veselý vybíhal ven z brány, byl u míče dřív a srazil se s útočníkem Tichým, který šel do souboje nebezpečně skluzem. Po této srážce zůstal náš gólman ležet a nejbližší náš obránce Tomáš Cacek po tomto zákroku neudržel nervy na uzdě a vrazil do Tichého, který si to nenechal líbit. Po této scéně odešli oba hráči ze hřiště s červenými kartami. Poté zápas upadl a nebyly velké šance. Ale po velké chybě obrany kdy se hráči domnívali, že je nově střídající hráč v ofsajdu, utekl v 88. minutě Venc a s velkým štěstí upravil konečný stav na 3:0.

Názor trenéra: Z 20 lidí nás odjelo 13 a z toho 2 lidi za A týmu. Pokud se nezlepší přístup hráčů k utkáním tak to nepůjde a bojovnost, která byla prvních 20 minut, musí být celý zápas. 

Dolní Město - Havlíčkova Borová B 3:0

Sestava: P. Veselý [-] - K. Šmíd [-] , T. Cacek [-] , D. Frühbauer [-] ,A. Paušíma [-] - A. Frühbauer [-] , V. Novotný [-] , K. Tonar [-] - R. Janáček [-] (76. J. Sedlák [-] ) ,P. Rakušan [-] - M. Čejka [-] (76. M. Havlíček [-] )

Autor: David Fruhbauer
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (4) | hlasovalo (4)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více