Ve čtvrtém kole benfika konečně pocítila chuť vítězství.

Ke druhému domácímu zápasu se Borové postavila Leština B, která zatím v soutěži nenasbírala ani bod. Béčko nastoupilo opět s trochu pozměněnou sestavou, které vypomohl David Hospodka a Lukáš Kučera.

Do začátku oba týmy vstoupily velmi aktivně a v celkem rychlém tempu. Hned v 6. minutě hosté měli standardní situaci z pravé strany. Centr do vápna se ve zmatku odrazil před pokutové území, kde pohotově vystřelil M. Proněk, který se trefil přesně po zemi k levé tyči a šli hosté do vedení. Hned za 2 minuty domácí odpověděli také po rozehrané standardní situaci přihrávkou na Karla Tonara, který z pravé strany našel Lukáše Bénu a ten skluzem dal první letošní gól B týmu. Po vyrovnávacím gólu měli spíše míč na kopačkách domácí a kolem 30. minuty nastřelil krásnou střelou Pavel Šmíd břevno. A hosté měli také jednu šanci, kdy nastřelili po zemi levou tyč. Ve 42. výkopem od brány Lupták našel na pravé straně M. Sobotku, který se rozhodl sám zaútočit na soupeřovu bránu. Když mu Tonar zkušeným křížením odtáhl dva obránce, vyskytla se Sobotkovi dálnice středem hřiště, domácí útočník neváhal a skvěle zakončil gólmanovi do protipohybu k pravé tyči. O hned o dvě minuty později po centru z levé strany se dostal míč před gólmanem stojícího K. Tonara, který bojovně míč protlačil za brankovou čáru. A tak do poločasové přestávky šla Benfika ve vedení 3:1.

Po výměně stran tempo dosti upadlo a míč měli většinu času domácí, kteřís pocitem vedení měli klid na kopačkách. Kolem 75. minuty domácí kapitán A. Frühbauer rozezvonil druhé břevno zápasu tvrdou ranou, domácí pak zblízka napálili břevno ještě jednou a zahodili několik dalších šancí. Hosté v druhé půli byli prakticky bez šance a tak si Benfika došla pro první vítězství v sezóně.

Havlíčkova Borová B - Leština B 3:1(3:1)

Branky: Béna, Sobotka, Tonar

Sestava:Š. Lupták - D. Frühbauer , D. Hospodka , M. Havlíček , L. Béna - T. Cacek , P. Šmíd , A. Frühbauer , L. Kučera - M. Sobotka , K. Tonar (Novotný, Ondráček)

Rozpis jaro 2018 A +B tým

21.05.2018 | zabiii

*DRINK*@=

21.05.2018 | Frucko

*YAHOO*:-D#:;-)*::D*

21.05.2018 | Frucko

Jedna výhra a hned všechno najednou jde.

21.05.2018 | Předseda

Juchů! *::D* už fungujeme *YAHOO*

03.04.2018 | Bruky

Brigáda ve středu v 17.00 hodin na hřišti u sokolovny. Zatím jsme nahlášení 3. A prace je tu ještě dost. Tak doufám, že nas bude více.