Ve čtvrtém kole benfika konečně pocítila chuť vítězství.

Ke druhému domácímu zápasu se Borové postavila Leština B, která zatím v soutěži nenasbírala ani bod. Béčko nastoupilo opět s trochu pozměněnou sestavou, které vypomohl David Hospodka a Lukáš Kučera.

Do začátku oba týmy vstoupily velmi aktivně a v celkem rychlém tempu. Hned v 6. minutě hosté měli standardní situaci z pravé strany. Centr do vápna se ve zmatku odrazil před pokutové území, kde pohotově vystřelil M. Proněk, který se trefil přesně po zemi k levé tyči a šli hosté do vedení. Hned za 2 minuty domácí odpověděli také po rozehrané standardní situaci přihrávkou na Karla Tonara, který z pravé strany našel Lukáše Bénu a ten skluzem dal první letošní gól B týmu. Po vyrovnávacím gólu měli spíše míč na kopačkách domácí a kolem 30. minuty nastřelil krásnou střelou Pavel Šmíd břevno. A hosté měli také jednu šanci, kdy nastřelili po zemi levou tyč. Ve 42. výkopem od brány Lupták našel na pravé straně M. Sobotku, který se rozhodl sám zaútočit na soupeřovu bránu. Když mu Tonar zkušeným křížením odtáhl dva obránce, vyskytla se Sobotkovi dálnice středem hřiště, domácí útočník neváhal a skvěle zakončil gólmanovi do protipohybu k pravé tyči. O hned o dvě minuty později po centru z levé strany se dostal míč před gólmanem stojícího K. Tonara, který bojovně míč protlačil za brankovou čáru. A tak do poločasové přestávky šla Benfika ve vedení 3:1.

Po výměně stran tempo dosti upadlo a míč měli většinu času domácí, kteřís pocitem vedení měli klid na kopačkách. Kolem 75. minuty domácí kapitán A. Frühbauer rozezvonil druhé břevno zápasu tvrdou ranou, domácí pak zblízka napálili břevno ještě jednou a zahodili několik dalších šancí. Hosté v druhé půli byli prakticky bez šance a tak si Benfika došla pro první vítězství v sezóně.

Havlíčkova Borová B - Leština B 3:1(3:1)

Branky: Béna, Sobotka, Tonar

Sestava:Š. Lupták - D. Frühbauer , D. Hospodka , M. Havlíček , L. Béna - T. Cacek , P. Šmíd , A. Frühbauer , L. Kučera - M. Sobotka , K. Tonar (Novotný, Ondráček)

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.