Prohra o jediný gól. A benfika je střelecky stále sterilní

default.jpg
12.07.2017

V neděli dopoledne se ve třetím kole III. třídy borovská rezerva střetla se svým soupeřem ve Šlapánově, kde hřiště ve velmi špatném stavu připomínalo spíš antuku než travnatý povrch. Hosté nakonec bohužel odjeli domů bez bodů.


Kvůli absenci Šmída se do stoperské dvojice postavil trenér A-týmu Roman Brukner. Hra na tvrdém povrchu začala velmi svižně z obou stran. Oba týmy se snažily hrát po zemi a dlouhé přihrávky sbírali z obou stran brankáři. Ve 30. minutě se domácí útočník na hraně velkého vápna dostal ke střele, kterou Lupták vyrazil před sebe, kde z ofsajdového postavení dorazil útočník Glózl do prázdné brány. Bohužel domácí pomezní nezvedl ve zcela jasné situaci praporek, tak byl gól uznán. Do konce poločasu dál pokračovala vyrovnaná podívaná, ovšem bez brankového efektu.

Ve druhém poločase opět pokračovala hra ve vyrovnaném tempu. Domácí se brzy znovu dostali k velké šanci, ale u borovské svatyně zazvonila po střele z úhlu pouze tyč. Hosté po chvíli odpověděli únikem Filipa Valenty po pravé straně, který mohl nahrát na protější stranu volnému Karlu Tonarovi, ale rozhodl se vystřelit. Bohužel mu rána nesedla a jeho pokus po zemi zlikvidoval domácí brankář.

Posledních patnáct minut tlačili prakticky pouze hosté, kteří toužili po remíze. Tak jako celý zápas hrozili borovští častými a nebezpečnými rohovými kopy. V 80. minutě se do dobré střelecké pozice dostal Tomáš Cacek, ale míč promáchl. V poslední minutě utkání měla hostující benfika k dispozici další rohový kop. Nádherný centr Lukáše Bény těsně hlavou minul David Frühbauer a za ním stojící Aleš Frühbauer se pokusil zakončit nohou do odkryté brány, ale míč v dobré pozici netrefil.

Utkání, kterému by spíše slušela remíza, tak skončilo prohrou Havlíčkovy Borové. Ale nutno dodat, že hráči Šlapánova byli přeci jen trošku fotbalovější a uměli využít svého širokého hřiště.

Ohlasy z fotbalunas.cz

Bohuslav Fiala, trenér Šlapanova: „Utkání jsme začali dobře, byly jsme aktivní a hodně na míči. Byli jsme nebezpečnější než hosté a po zásluze jsme po první půlce vedli. Ve druhé půlce jsme měli dvě tři šance, které jsme nedali a začali jsme být nervózní. To se projevilo na hře a hosté na konci hodně zlobili. Nakonec jsme výhru uhájili.“
David Frühbauer, hráč H. Borové B: „Byl to vyrovnaný zápas z obou stran. Soupeř mohl klidně ještě přidat jednu branku, nastřelili tyčku. Myslím si, ale že oni ten první gól dali z ofsajdu. Myslím si, že by zápasu slušela remíza, ale na druhou stranu byli oni trochu fotbalovější a asi byli o ten gól lepší.“

Šlapanov – Havlíčkova Borová 1:0 (1:0) Sestava: Lupták – Havlíček, Brukner, D.Fruhbaer, Cacek – Tonar, Sobotka, Béna, A.Fruhbauer – Valenta(82.Paušíma), Vavroušek (46.Novotný) David Fruhbauer
Autor: David Fruhbauer
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (3.82) | hlasovalo (11)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Rozlosování jaro 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/cesi-maji-byt-na-co-hrdi-rika-vitez-tetovaci-souteze-20181024.html
více