Béčko se po svém posledním podzimním zápase prozatím vyšvihlo do čela tabulky!

default.jpg
12.07.2017

Jako jasný favorit, který chce získat plný počet bodů a udržet se tak mezi nejlepšími celky tabulky, vstupoval borovský záložní tým do domácího utkání s Lípou C. Všechny tři body nakonec zůstaly ležet na borovském trávníku, ale cesta k nim byla chvílemi značně trnitá.

První poločas domácím vůbec nevyšel, na hřišti se hráči spíše hledali, a tak se jim branku vstřelit nepodařilo. Hosté se naopak ukázali jako houževnatý a kompaktní celek, který rozhodně nepatří do nejnižších pater tabulky. Však si také vypracovali největší šanci celého prvního dějství, ale v pokutovém území domácích si namísto zakončení zbytečně přihrávali, až svou tutovku promeškali. Do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

V druhém poločase domácí rezerva svůj herní projev poněkud vylepšila, i když to rozhodně nebyl žádný nadprůměrný výkon. Přesto se dokázal pěkně uvolnit Klement a vsítit první branku utkání. Svůj náskok mohli domácí vzápětí zvýšit, ale Tomáš Štefáček  v dobré šanci po individuálním průniku zakončoval pouze do rukavic hostujícího brankáře.

Dle otřepaného ´´nedáš, dostaneš ´´ se tak po rychlé akci radovali z vyrovnání hosté, kteří po pěkném pasu za obranu dokázali prostřelit Luptáka. Na hřišti se pak odehrávala poměrně vyrovnaná partie, až se nakonec po důrazu ve vápně radoval z vedoucího gólu zatím ještě borovský mladík Doležal, pro kterého byl tento zápas v dresu Borové možná poslední, protože vážně přemýšlí o návratu do mateřského klubu Vepřové.

Zápas přesto nebyl ještě rozhodnut, neboť hosté i nadále vystrkovali růžky a snažili se ohrožovat Luptákovu branku ze všech pozic. Klid do borovských řad vnesl až Klement, který po samostatném úniku vstřelil svojí druhou branku v utkání. Když pak stejný hráč završil po další akci a kličce brankáři hattrick, bylo o osudu zápasu rozhodnuto.

Borová B se díky výsledkům ostatních zápasů vyhoupla do čela tabulky, ovšem z titulu podzimního mistra se ještě radovat nemůže, protože tím se v případě vítězství nad Vískou v dohrávce prvního kola stane tým Úsobí.

Havlíčkova Borová B - Lípa C 4:1(0:0)

Branky: Klement 3, Doležal

Lupták – K. Šmíd, Šrámek, Staněk, P. Šmíd – Antl, T. Štefáček ( M. Štefáček ), Doležal, Fruhbauer ( Benc ) – Sobotka, Klement

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2.36) | hlasovalo (11)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více