Béčko se po svém posledním podzimním zápase prozatím vyšvihlo do čela tabulky!

default.jpg
12.07.2017

Jako jasný favorit, který chce získat plný počet bodů a udržet se tak mezi nejlepšími celky tabulky, vstupoval borovský záložní tým do domácího utkání s Lípou C. Všechny tři body nakonec zůstaly ležet na borovském trávníku, ale cesta k nim byla chvílemi značně trnitá.

První poločas domácím vůbec nevyšel, na hřišti se hráči spíše hledali, a tak se jim branku vstřelit nepodařilo. Hosté se naopak ukázali jako houževnatý a kompaktní celek, který rozhodně nepatří do nejnižších pater tabulky. Však si také vypracovali největší šanci celého prvního dějství, ale v pokutovém území domácích si namísto zakončení zbytečně přihrávali, až svou tutovku promeškali. Do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

V druhém poločase domácí rezerva svůj herní projev poněkud vylepšila, i když to rozhodně nebyl žádný nadprůměrný výkon. Přesto se dokázal pěkně uvolnit Klement a vsítit první branku utkání. Svůj náskok mohli domácí vzápětí zvýšit, ale Tomáš Štefáček  v dobré šanci po individuálním průniku zakončoval pouze do rukavic hostujícího brankáře.

Dle otřepaného ´´nedáš, dostaneš ´´ se tak po rychlé akci radovali z vyrovnání hosté, kteří po pěkném pasu za obranu dokázali prostřelit Luptáka. Na hřišti se pak odehrávala poměrně vyrovnaná partie, až se nakonec po důrazu ve vápně radoval z vedoucího gólu zatím ještě borovský mladík Doležal, pro kterého byl tento zápas v dresu Borové možná poslední, protože vážně přemýšlí o návratu do mateřského klubu Vepřové.

Zápas přesto nebyl ještě rozhodnut, neboť hosté i nadále vystrkovali růžky a snažili se ohrožovat Luptákovu branku ze všech pozic. Klid do borovských řad vnesl až Klement, který po samostatném úniku vstřelil svojí druhou branku v utkání. Když pak stejný hráč završil po další akci a kličce brankáři hattrick, bylo o osudu zápasu rozhodnuto.

Borová B se díky výsledkům ostatních zápasů vyhoupla do čela tabulky, ovšem z titulu podzimního mistra se ještě radovat nemůže, protože tím se v případě vítězství nad Vískou v dohrávce prvního kola stane tým Úsobí.

Havlíčkova Borová B - Lípa C 4:1(0:0)

Branky: Klement 3, Doležal

Lupták – K. Šmíd, Šrámek, Staněk, P. Šmíd – Antl, T. Štefáček ( M. Štefáček ), Doležal, Fruhbauer ( Benc ) – Sobotka, Klement

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2.36) | hlasovalo (11)

Diskuze

Ubytovna

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně.

Kontakt na správce:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

ZÁKAZ VSTUPU na fotbalové hřiště!

 

Poslední příspěvky

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby
více