Béčko doma podlehlo Libici

default.jpg
12.07.2017
Dalším kolem pokračovala o víkendu IV. třída mužů. Na hřiště za sokolovnou zavítal tentokrát soupeř z Libice, který doposud získal stejně jako domácí tým dest bodů. Z vítězství v zápase, který byl pro domácí jedním slovem nešťastný, se nakonec radovali hosté.

Utkání od samého začátku nabídlo atraktivní fotbal, hra se přelévala za strany na stranu a bylo jen otázku času, kdy padne první gól. Ten vstřelili hosté po pěkné kombinaci a ukázkovém Salaguardově zakončení k tyči. Domácí se s jedobrankovým mankem pochopitelně nechtěli smířit a zvýšili svoji aktivitu. Tu přetavil ve vyrovnání ostrostřelec rezervy Sobotka. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu.

Studenou sprchou by se dal nazvat začátek druhé půle, kdy se po hrubé chybě Luptáka, který neudržel balon v rukavicích, mohli hosté radovat z laciného vedení 2:1. Vyrovnáno mohlo být poměrně záhy, když brankář hostů podběhl centr a domácí uklidili míč do sítě. Při dopadu ale hostující gólman hlasitě zakřičel a praštil sebou o zem a sudí Culka z nepochopitelných důvodů opískal domácím faul a branku neuznal.

Vyrovnat mohl také Antl, ale trefit z metru prázdou branku bylo nad jeho síly. Dvoubrankové vedení tak získali libičtí po střele z hranice šestnáctky, která byl snad třikrát tečována a Lupták tak neměl nejmenší šanci na ni reagovat. Dobrou šanci ke snížení měl poté Klement, ale naložil s ní podobně jako Antl. Chvíle pro Klementa tak přišla později po odpískání penalty pro domácí, kdy se velezkušený hráč nemýlil.

Domácí í nakonec také vyrovnali, když se v závaru vlastní vápně srazili dva hráči Libice, ke zcela volnému míči se dostal střídající Štefáček a vsítil branku. Tu však k údivu všech pro údajný faul hlavní rozhodčí opět neuznal !!! Když pak pár minut před koncem hrací doby fauloval v pokutovém území Brukner a hosté nařízenou penaltu proměnili, bylo o osudu zápasu rozhodnuto.

Domácí se předvedenou hru rozhodně nemusí stydět, mrzí jen nevyužité šance. Kaňkou na utkání byl rozhodně výkon rozhodčího a to zejména ve druhém poločase.

Havlíčkova Borová B - Libice nad Doubravou 2:4(1:1)

Branky: Sobotka, Klement(pk)

Sestava: Lupták - Žák ( Štefáček ), Šrámek, Staněk, Brukner - Antl, Doležal, Zvolánek, Fruhbauer - Sobotka, Klement

Zdeněk Štěpán

Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2.92) | hlasovalo (13)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více